کارت گرفیک مناسب برای نرم افزار lumion

سلام
بی زحمت چندتا کارت گرافیک مناسب برای رندر لومیون معرفی کنید و از قیمت کم به بالا لیست کنید .

Ultra3D

Well-Known Member
GT 770 حدود 1.5 خیلی عالیه .... در کل خواستی کمتر یا بیشتر خرج کنی فقط مارک Nvidia بگیر سعی کن از سری GT 700 یا حداقل GT 600 باشه ...... Qoudro FX ها هم که خدای گرافیک نرم افزاری هستن که 2000 اون از 2 تومن شروع می شه و برو تا 15 میلیون

قضیه پول و آشه !

gtx 660ti حدود 950 تومن
gtx760 حدود 1.2 میلیون
gtx770 حدود 1.5 میلیون
توجه داشته باشید که فقط هسته کودا به دردتون می خوره با اینکه gtx 760 گرون تر و جدیدتر هستش ولی تعداد هسته های کودای کمتری نسبت به 660ti داره

ممنون که جواب دادین فقط یه چیزی اونم اینکه هدفم از زدن این پست برا اینه که تا الان جایی ندیدم در موردکارت گرافیک مناسب برای لومیون صحبتی شده باشه ، واسه همین تصمیم گرفتم این پست رو بزارم و از اونجایی که لومیون یه برنامه جدیده خیلیا الان تو گرفتن کارت گرافیک مناسب مشکل دارن. دوست دارم از ارزونترین کارت گرافیک مناسب نرم افزار تا کارت گرافیک های گران قیمت بحث بشه . یه سیستم دو ماه پیش با کمک آقا نوید جمع کردم واقعا سیستم خوبیه و ازش رازی هستم ولی نمیدونم برای لومیون میتونم ازش استفاده کنم یا نه .

cpu = intel 4770
vga = Gigabyte GV-N650OC-2GI
RAM = 8gig 2*4 corsair 1600
motherbord = z87-plus
case = green x3
power = green gp 600a-eu
h.d.d = western digital blue 1t 7200rpm 64mb
ssd = corsair 64 gig neutron
به نظرتون برای رندر لومیون جواب میده؟ آخه هفته پیش سیستم یکی از دوستام موقع رندر لومیون دود ازش بلند شد ولی نهایتش خاموش کرد و چیزیش نشد.

Ultra3D

Well-Known Member
چرا که جواب نده برادر .... من با سیستمی به مراتب پایین تر از این رندرهای طولانی با لومیون گرفتم .... GT 650 مگه چشه ؟

لومیون مگه چیه؟ .... اتفاقا خیلی هم به نسبت خیلی از نرم افزار های معمول سبک تره ! ... سیستم دوستت مورد داشته .... چون من حتی با یک اپ تاپ core i5 که تو بازار پره ( اون هم با گرافیک ATI) انیمیشن گرفتم

این قدر وسواسی نباشید.

darklight

کاربر فعال
تا اونجایی که میدونم lumion هم یک نرم افزار هست که از تکنولوژی خاصی که مختص یک برند باشه استفاده نمی‌کنه. برای همین اگه پولت می رسه برو سراغ AMD R9 290X 4GB که به نظرم برات از نظر قیمت و کیفیت بهترین گزینه باشه. اما اگه با نرم افزار دیگه‌ای هم می خوای کار کنی باید بررسی کنی ببینی چی لازم داره ....

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
با سلام.خب توی فروم لومیون برین بخونین کامل با شکل توضیح داده.خود کمپانی اعلام کرده هر چی عدد سایت gpubenchmark بالاتر باشه بهتر هست. به گزینه خاصی اشاره نداشته.اما یه چیزی رو در نظر داشته باش.مثلا من گرافیک gtx 660 گرفتم و توی رندر لومیون 3 برابر کارت قدیمی من 4870 amd هست. اما بنچ مارک gtx 680 شاید 30 تا 40 درصد بالاتر بود یا تایتان jتقریبا 2.5 برابر. اما خب قیمت بالایی داره!
پس سعی کنین پله کف رو بخرین.

[h=3]GPU Performance Comparison[/h]
lumionperformanceChart.png
* Prices change over time. Make sure to check current prices.
** Minutes and Seconds. This is the time it takes to render a one minute video at medium quality setting.
Note that this chart does not guarantee specific performance levels in Lumion. The purpose of this chart is to provide information about relative performance levels. Actual render times vary depending on the scene that is being rendered and might be influenced by more than the GPU alone.

آخرین ویرایش:

Erissss

New Member
سلام دوستانمیشه لطفاً چند تا کارت گرافیک از قیمت پایین به بالا معرفی کنید برای انیمیشن سازی با لومیون؟این مدل ها مناسب هست؟VGA - Asus / ايسوس GT630-2GD3VGA - Asus / ايسوس VGA - GALAXY / GeForce GT 730 2GB DDR3 VGA - Asus / ايسوس GT730-2GD3-2GB-DDR3 VGA - Asus / ايسوس GT730-SL-2GD3-BRK-2GB-DDR3VGA - Asus / ايسوس GT720-SL-2GD3-BRK-2GB-DDR3 VGA - Asus / ايسوس GT630-2GD3GT740-OC-2GD5-2GB-DDR5VGA - PNY / NVIDIA Quadro K600

آخرین ویرایش:

akam.m

New Member
سلام دوستان. ببخشید من وقتی با لومیون رندر میگیرم تا چند درصد میره و بعد گیر میکنه:(. گرافیکشم مچ کردم. گرافیکمم GT710-2GB. نمیدونم مشکل از گرافیکمه یا نه. لطفا کمک کنید

a.p.y

New Member
با سلام
دوستان من نرم افزار لومیون 5 رو که از نرم فزار های رندر گیری هست نصب کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد ، اما حالا موقع استفاده برنامه باز نمیشه و به خاطر گرافیک به مشکل خورده آیا راه حلی سراغ دارین ؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید .
upload_2017-10-30_21-37-57.png

پیوست ها

• upload_2017-10-30_21-35-48.png
    upload_2017-10-30_21-35-48.png
    270.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • looooom.jpg
    looooom.jpg
    166 کیلوبایت · بازدیدها: 1

جدیدترین ارسال ها

بالا