کارت ویزیت همون گرافیست! :)

tuchak

Active Member
سلام دوستان. امیدوارم که خوب خوب باشید و نماز روزه هاتون قبول. امروز کارت ویزیت خودم رو آوردم البته این با اون یکی که قبلا دیدید فرق داره! اون واسه کسایی بود که کارشون گرافیک و تو صنف خودمون هستند واسه همین خلاقیتی شده و کار تکی بود به نظرم؛ اما این کارت صرفا یه کارت شخصی هستش البته سعی کردم به قول معروف سنگینتر و همچنین با اصالت تر باشه واسه اونایی که اهل اون نیستند، البته تو قطع اینم یه خلاقیتی به وجود آوردما :)
خوشحال می شم که نظراتتون رو بشنوم :rose:

attachment.php

پیوست ها

• MehdiCart2.jpg
    MehdiCart2.jpg
    98.4 کیلوبایت · بازدیدها: 98

Amir storm

Well-Known Member
آفرین بسیار زیبا و شیک شده
تناسب رنگ بندی زیبا و قویی هم داره:)

R-med

Well-Known Member
کار زیبایی شده
رنگ بندیه خوبی داره
از فونت های مناسبی استفاده کردی
نظر شخصی : از قسمت سر زیاد خوشم نیومد . اون توده ی قهوه ای که دور سر رو گرفته زیاد جالب نشده . نمیدونم مو هست یا کلاه به هرحال اگه این توده رو کمتر کنی کارِت زیباتر هم میشه

haroot

Member
کار زیبایی شده
رنگ بندیه خوبی داره
نظر شخصی : از قسمت سر زیاد خوشم نیومد . اون توده ی قهوه ای که دور سر رو گرفته زیاد جالب نشده . نمیدونم مو هست یا کلاه به هرحال اگه این توده رو کمتر کنی کارِت زیباتر هم میشه

باهات موافقم

tuchak

Active Member
کار زیبایی شده
رنگ بندیه خوبی داره

سلام ممنون.لطف داری. اون توده مربوط به عکس میشه که تو زمستون گرفته بودم، البته موهام بلند هستند ولی اون کلاه پشمی هستش! خب خواستم عکسم طبیعی باشه؛ بنظرم اون عکس یه کنتراست جدیدی رو ایجاد می کنه مخصوصا واسه یه کارت ویزیت :) البته از رنگ قهوه ای و طلایی استفاده کردم که یه جورایی به رنگ سلطنتی میخوره (البته رنگ سلطنتی طلایی و سورمه ای هستش) خواستم با این رنگ درویشانه اش کنم :sad:
ممنون دوستای عزیز :paint:

tarhe8

Well-Known Member
تفکر تخیل خلاقیت
واقعا واقعا واقعا
از نظر من کارات حرف نداره :rose:

MOSTAFA

کاربر فعال
کار قشنگی شده، ایده ی جالبی هم داره
خسته نباشید
موفقیتـ:rose:

tuchak

Active Member
ممنون دوستای عزیزم. لطف دارین ممنون. راستی یادم نبود بگم اون تفکر تخیل خلاقیت فرضیه و شعارم هست تو گرافیک :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا