:: کارت ویزیت خودم ( پویا صادقی ) ::

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
کار خوبی شده خسته نباشید
ولی به نظر من میتونست بهتر باشه!
ترکیب رنگ که یکی از مشخصه های یک گرافیست هست توی این کارت جایی پیدا نکرده !

میتونه بهتر هم بشه!

در کل خسته نباشید

به نظرم شكيل شده ...
اما فكر مي كنم Pattern مورد استفاده خيلي قشنگ نيست و مي تونيد نمونه هاي بهتري انتخاب كنيد ...
و مورد ديگه اين كه فكر مي كنم علاوه بر زيبايي كه داره ارتباط موضوعيش با "طراحي" كمه ... يعني در نگاه اول به طرح نمي شه تشخيص داد كه كارت مربوط به يه طراحه.

موفق باشيد:rose:

perna

Member
کار خیلی قشنگیه ولی باید چندتا نکته رو بیش تر رعایت کنی پویا جان

ببین اول اینکه این کارت در مانیتور خیلی بهتر از چاپ جلوه داره برای اینکه جززئیات زیادی توی کارت هست...

بعد اینکه من از فونت استفاده شده خوشم نیومد ، بعد اینکه از اصطلاحات مربوط به همکار های خودت در وب استفاده نکن...

مثلا find me @ رو شاید من و شما بفهمیم ، ولی خیلی ها نمی فهمند ( یعنی ممکنه که نفهمند..)

ولی در کل از فرم کلیش خیلی خوشم اومد ، رنگ بندیش هم با اینکه سرده به کارت میاد..

موفق باشی ( نظر شخصی...) :rose: :green:

pouya saadeghi

Active Member
کار خوبی شده خسته نباشید
ولی به نظر من میتونست بهتر باشه!
ترکیب رنگ که یکی از مشخصه های یک گرافیست هست توی این کارت جایی پیدا نکرده !

میتونه بهتر هم بشه!

در کل خسته نباشید

مرسی
love070.gif

از اول تصمیم گرفتم سیاه سفید باشه این کارته، بعد که کار تموم شد، پترن رو رنگی کردم ببینم چطور میشه ولی دیدم همین مشکی ازهمه شیک تره :green:

به نظرم شكيل شده ...
اما فكر مي كنم Pattern مورد استفاده خيلي قشنگ نيست و مي تونيد نمونه هاي بهتري انتخاب كنيد ...
و مورد ديگه اين كه فكر مي كنم علاوه بر زيبايي كه داره ارتباط موضوعيش با "طراحي" كمه ... يعني در نگاه اول به طرح نمي شه تشخيص داد كه كارت مربوط به يه طراحه.
موفق باشيد:rose:

مرسی از نظرتون.
wubpink.gif

خوب کارت ویزیت ،پوستر نیست کهبخواد ارتباط معنایی با سوژه داشته باشه :-?

سلام
ایده ی کارت خوبه.
اما اون فونت وب & گرافیک دیزاین خوب نیست.
موفق باشیــ.

ممنون :rose:
به نظرم این فونت همشیکه، هم با تم کار جور درمیاد :wink:

قشنگ شده بقول گیلاس میتونهبهتر ازینم باشه

thankyou.gif

pouya saadeghi

Active Member
کار خیلی قشنگیه ولی باید چندتا نکته رو بیش تر رعایت کنی پویا جان

ببین اول اینکه این کارت در مانیتور خیلی بهتر از چاپ جلوه داره برای اینکه جززئیات زیادی توی کارت هست...

بعد اینکه من از فونت استفاده شده خوشم نیومد ، بعد اینکه از اصطلاحات مربوط به همکار های خودت در وب استفاده نکن...

مثلا find me @ رو شاید من و شما بفهمیم ، ولی خیلی ها نمی فهمند ( یعنی ممکنه که نفهمند..)

ولی در کل از فرم کلیش خیلی خوشم اومد ، رنگ بندیش هم با اینکه سرده به کارت میاد..

موفق باشی ( نظر شخصی...) :rose: :green:

در مورد فونت، والا من به شخصه تا حالا فونتی پیدانکردم که باسلیقه همه جور باشه :-? :lol:
در مورد find me هم که فکر کنم همه معنی find رو بتونن تشخیص بدن!!!

سلام
فوق العادس:shock:
به نظر من که ایرادی برش وارد نیست...
موفق باشی خیلی زیاد:)

مرسی :wink: ( روحیه گرفتم :lol: )

majid_a95

Active Member
سلام!
خسته نباشید!شما استاد مایی ولی خودت خواستی نظر بدیم:green: ساده و شیکه ولی جذابیتی که کارت یه طراح باید داشته باشه نداره انگار :shock: بی روح و خسته کننده است:-? موفق باشی دوست عزیز:rose: یاعلی

MEGA WAVE

Active Member
طرحت طرح خوبی هست و زیبا هم هست. آفرین ، ولی طرح چاپی نیست.

اولین نکته که دوستان هم بهش اشاره کردن اینه که ، الان توی طرح شما یه نور روی وسط پترن ها افتاده که جلوه ی خیلی زیبایی داره ولی متاسفانه بعد از چاپ شما عملاً همچین چیزی رو نمیبینی.

دوم این پترنی که شما دادی الان توی مانیتور و از این فاصله که نگاه میکنیم خیلی خوبه ، اما بعد از چاپ پترنت به این وضوح نیستش و مورد دیگه اینکه تا موقعی که کسی این کارت رو برنداره و تا نزدیک صورتش نیاره همچین پترنی رو مشاهده نمیکنه !

شاد زی

30min

Banned
طرحت طرح خوبی هست و زیبا هم هست. آفرین ، ولی طرح چاپی نیست.

اولین نکته که دوستان هم بهش اشاره کردن اینه که ، الان توی طرح شما یه نور روی وسط پترن ها افتاده که جلوه ی خیلی زیبایی داره ولی متاسفانه بعد از چاپ شما عملاً همچین چیزی رو نمیبینی.

دوم این پترنی که شما دادی الان توی مانیتور و از این فاصله که نگاه میکنیم خیلی خوبه ، اما بعد از چاپ پترنت به این وضوح نیستش و مورد دیگه اینکه تا موقعی که کسی این کارت رو برنداره و تا نزدیک صورتش نیاره همچین پترنی رو مشاهده نمیکنه !
خوب راست میگه دیگه ! :wink:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
پویا جان تبریک میگم. کارت قشنگی شده.
ولی خوب شما که بنظرم یکی از بچه هایی هستی که توی زمینه ی گرافیک کارای خوبی ازت دیدم
باید دقت کنی که یه کار چاپی هم قبل و هم بعد از چاپ باید بدون نقص باشه. الان این کارت قبل از
چاپش خوبه و مشکل خاصی نداره. ولی خوب بعد از چاپ همونطوری که بنیامین جان توضیح داد به
مشکل جدی برمیخوری و اون قسمت بالای کار کاملا یک دست و یک رنگ میشه!!! تازه اینی که دارم
بهت میگم نتیجه ی چاپ دیجیتال بود که خودم تجربه اش رو داشتم! چاپ افست که دیگه ...

در مورد فونت هم بنظر من فونت قشنگیه.
ولی خوب کارت ویزیت جدای از بحث زیبایی و جذابیت داشتن ، باید معرف شما باشه و هدف اصلیش هم همینه.
الان این کارت ویزیت شما اولا که شماره تلفن یا موبایل اینا که نداره! بعدم اگر دست کسی باشه که زبانش خوب
نباشه عملا هیچ کار مثبتی رو نتونسته انجام بده.
بنظرم حداقل یه طرفش رو فارسی کار کن.

نکته ی اخر هم اینکه اگر میخوای این کارت رو به افراد یا شرکتهای رسمی هم بدی ، آدرس توئیتر و اینا رو کلا بردار.
و فقط یه ایمیل و آدرس سایت و نهایتا پروفایلت رو بذار.

ولی در کل از دیزاین کار خوشم اومد.
موفق باشی عزیز.

yazdi_2007

Well-Known Member
کار شیکی شده. :paint:

به نظرم مد رنگیتو فقط GrayScale بذار و بفرست چاپ :green:

نظر دیگه ای ندارم. چون دوستان زیاد نظر دادند.

م.پ.س.باشید

alionline1366

Active Member
با نظرات بنیامین و سارا کلا موافقم و در کل به عنوان کارت یک گرافیست بهتر هست ایده خواصی تو کار باشه تا با کارتهای معمول که خودتون با دیگران برای افراد عادی طراحی میکنید فرق کنه کاملا همیشه سطح کار یک گرافیست با شناسنامه اون گرافیست مشخص میشه که کارت هم یکی از قسمتهای اصلی شناسنامه گرافیست هست

PrinceofCs

Well-Known Member
از رنگ کار خوشم اومد ولی با نظر یکی از دوستان موافقم به نظرم این pattern تکراری شده anyhow very nice ......

جدیدترین ارسال ها

بالا