کاربران ایرانی در اینترنت به دنبال چه می گردند!؟

H-assan

Well-Known Member
واقعا چقدر بده نه / اصلا يك مشت به سر وپا مثله من ريختن توي اينتر نت بچه هاي خوب رو هم اذيت مي كنن

چقدر آدم هاي مثل من بي شعورن

ولي اين آمار در كل خيلي جالب بود و توي يك جامعه همه افراد غير ممكنه همه مثل هم باشن

افراد توي يك جامعه توي خيلي چيز ها تفاوت نظر دارن چه برسه به اين يكي پس آمار خيلي عجيبي نبود در ضما اگر بازديد سايت هاي غير اخلاقي زياده اون هم علت داره مي تونستن جلوش رو بگيرن كه انقدر توي دنيا آبروريزي نشه البته جلوي كي آبرو ريز نشه جلوي فراسنه يا ايتاليا ؟!/ بي خود گفتم نه !

AliReza26

Active Member
assan گفت:
واقعا چقدر بده نه / اصلا يك مشت به سر وپا مثله من ريختن توي اينتر نت بچه هاي خوب رو هم اذيت مي كنن

چقدر آدم هاي مثل من بي شعورن

ولي اين آمار در كل خيلي جالب بود و توي يك جامعه همه افراد غير ممكنه همه مثل هم باشن

افراد توي يك جامعه توي خيلي چيز ها تفاوت نظر دارن چه برسه به اين يكي پس آمار خيلي عجيبي نبود در ضما اگر بازديد سايت هاي غير اخلاقي زياده اون هم علت داره مي تونستن جلوش رو بگيرن كه انقدر توي دنيا آبروريزي نشه البته جلوي كي آبرو ريز نشه جلوي فراسنه يا ايتاليا ؟!/ بي خود گفتم نه !

به نظر من دليل اصليش اينه كه تو ايران از بس جلوي اين جور چيزا را گرفتن اين طور شده و كار به اينجا رسده كه خودمون شرم مي كنيم از اين آماري كه درست كرديم.
همه چون همه چيز واسشون سانسور شده مي آيند تو اينترنت عقده سانسور بازي را باز كنند و برن جاهايي كه تا حالا اونا رو از آن منع كرده بودن.

اگه از اول ... :wink:
اين طوري نمي شد.

در ضمن من نمي گم فحشا را آزاد بايد بذارند بلكه مي گم جلوي چيز بد و بگيريد.

اين كه نمي شه داريم فوتبال مي بينيم يكدفه تيم حريف گل مي زنه.دقيقا از لحظه گل تا 1 دقيقه بعد گل را سانسور مي كنند.دليل سانسور هم اينه : بازيكني كه گل زده پيرهنش را در آورده !!!!!!!!!!

آخه يكي نيست به اينا بگه آخه تو قرن 21 پيراهن در آوردن مرد سانسور داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونوقت چرا كشتي يا ورزشهايي مثل شنا يا واتر پلو را به اين تابلويي نشون مي ديد؟؟؟؟؟؟/

بابا نكنيد اين كارها را...
با اين كارها دين و بد و كهنه نشون مي دهيد.
بابا به خدا دين اسلام خيلي قشنگ تر و قوانينش راحتتر از اين ها است.

iRWEBDES

Active Member
به خدا قبل از اينكه وارد بشم با خودم گفتم حتما همه سايتهايي در باب ... رو استفاده ميكنند ...
اگه مثل اون موقع ها ؛ اون موقعها كه شهر نو بود .... اينترنت هم سالم بود ...
: آبگوشت ...

H-assan

Well-Known Member
iRWEBDES گفت:
به خدا قبل از اينكه وارد بشم با خودم گفتم حتما همه سايتهايي در باب ... رو استفاده ميكنند ...
اگه مثل اون موقع ها ؛ اون موقعها كه شهر نو بود .... اينترنت هم سالم بود ...
: آبگوشت ...

جريان آبگوشت چيه

aminem

Member
سلام!!!
[ بعد از يك وقفه چند ماهه ]
اميدوارم كه حاله همه‌ى برو بچه هاي مجيدآنلاين خوب باشه.
فكر نميكنم انتظار ديگه‌اي بايد ميداشتيم!!!!!!
بايد هميشه ديد كه از كي چي ميخواي!!!!!
از ملت ما در اين شرايط بيش از اين انتظار نميره!!!!

Pooriya_Online

Active Member
اي بابا...

اينقدر جونارو توي تنگنا گذاشتن كه معلومه بايد چنين آماري داشته باشيم

مهرداد هم درست ميگه

درضمن اين آمار به خاطر اين از سال پيش كمتر شده چون طرح فيلترينگ گسترده تر شده و خيلي ها از روش رد شدن از فيلترينگ خبر ندارن وگرنا بايد امسال بيشتر از پارسال ميبود (متاسفانه)

Pooriya_Online

Active Member
assan گفت:
فكر مي كني ربطي به فيلترينگ نداره

چرا؟!

من براي اين اينو گفتم چون خيلي از افراد هنوز روشهاي رد شدن از فيلترينگ رو نميدونن يا ميترسن (مثل دوست خودم) و ديگه اينكه ما هر سال جوانترها سنشون يه سال بالاتر ميره و مثلا اگه يه نوجواني پارسال كه 14 سالش بوده و توي سايتهاي غير اخلاقي نميرفته امسال كه 15 سالش شده حتما ميره به خاطر اينكه رشد فكري كرده و خودشو الان بزرگ ميبينه و يك مطلب ديگشم اينه كه محيط مدرسش رفته به دبيرستان و با افراد بزرگتر از خودشم دوست ميشه. (چه حرفاي قلبه سلومبه اي زدما :lol: :lol: :lol: )

a Truth Seeking

Active Member
با سلام
نمي دونم بايد براي اين مسله متاسف بود يا متعجب بطور كل نمي شه به مردم هم خرده گرفت هميشه شخص بدنبال اون چيزي هست كه ازش دريغ شده چرا كه هميشه با يك ترديد و حراس بهش نگاه شده آيا نمي شه با يك برنامه ريزي عاقلانه و كارساز و درست جاي اين افسوس گرفته بشه.
آيا مشكل بدون راه حل هم وجود داره؟
آيا نمي شه بجاي فيلتر كردن سايت ها و وبلاگ هايي كه بقول اين آقايون مطالب غير اخلاقي و مستهجن داره كه فيلتر كردن اون ها هم به راحتي يك آب خوردن باز مي شه زمينه رو براي ابتلاي جامعه به اين مسله ها مستعد نكرد خوب شما حساب كنيد واقعا حساب كنيد مرد و مردونه يك لحظه با خودتون فكر كنيد سايتي خارجي در مورد معرفي نرم افزار رو به دليل اينكه در صفحه اول سايتش نوشته بود XXX فيلتر كردن فقط به همين خاطر آخه چه ربطي داره وقتي شما يك منبع مفيد رو بروي جامعه آماده براي كسب دانش مي بندين فكر نمي كنين چه خطرات عظيم پشت بند اين قضيه هست سايت هاي زيادي رو سراغ دارم كه فقط و فقط به خاطر لينك داردن به سايت هاي به قول معروف غير اخلاقي فيلتر شدن.
حالا نظر شما چيه؟؟؟

MrMohi

Active Member
این موضوع واقعا جای یک بحث گنده رو میطلبه ... منم مثل بقیه نظرم اینه که کم شدن مراجعه به این جور سایت ها بخاطر آگاهی یا یاد گرفتن استفاده درست از اینترنت توسط مردم نیست ... بلکه بخاطر فیلترینگ هست ... خوب خیلی از ملت بعد از فیلتر شدن اینجور سایتها دیگه نتونستن از اونا استفاده کنن و الان هم خیلی هاشون نمیدونن چطوری باید فیلتر رو رد کنن ... وگرنه آمار استفاده از سایت های سکسی در ایران هر سال داره بیشتر میشه ... و اینو هم بگم که فیلترینگ نه تنها باعث استفاده درست مردم از اینترنت نمیشه بلکه باعث سرخوردگی بیشتر جوون های نا آگاه و رو آوردن به اعتیاد و مواد مخدر میشه که از همه چیز بد تره (اینجاشو مثل حَسَنی گفتم!)... به نظر منم اگر اینا از همون اول جای رسیدگی به کار های مهم مملکتی و کشوری به حجاب و چادر و روسری و مقنعه ...این ملت گیر نمیدادن و مثل خاله زنک ها دنبال این نبودن که کی با کی راه میره و کی با کی چی کار میکنه و ... وضعیت اینجوری نبود و جوون ها هم اینقدر عقده این چیزا رو نداشتن ... حالا همونطور که گفتم این خودش یه بحث مفصل رو میطلبه ...

iRWEBDES

Active Member
اصلا تو خون هر آدم كنجكاوي هست ...
وقتي من و شما رو از چيزي منع ميكنن ... بيشتر راغب ميشيم به طرف اون چيز بريم و تجربه كنيم ...
خوب من خيليها رو ميشناسم ؛ چه دختر و چه پسر كه از سايتهاي سكسي استفاده ميكردند ...
اصلا كار روزمره آنها بود ...
دليلشم اينه كه سايت درست و حسابي ايراني نداريم كه كاربر بره توش واقعا سرگرم باشه وحال كنه ...
اگرم سايتي باشه براي 1 بار خوبه ولي وقتي كاربر بار دوم ميره و همون مطالب رو ميبينه ؛ و ميبينه كه يك بار هم Update نشده بايد دنبال چيزي باشه كه تنوع داشته باشه ...
سايت خارجي هم كه نميتونه بره ؛ چه بسا جالب و سرگرم كننده باشه ؛ چون زبان بلد نيست ...
پس بايد جايي بره كه عكس باشه ...
در حال حاضر هم تمام سايتها چه مذهبي ( از نوع غير خوندي ) و چه سياسي ( از نوع غير آخوندي و سكسي بسته اند و فيلتر شده اند ...
اما سايتي مثل سايت تكتاز كه از طرف يكي از نمايندگان مجلس ( به گفته ي راديو فردا ) ساپورت ميشه ؛ تمام مراحل و آموزشهاي سكس رو داره ...
خوب چرا بايد اينجوري باشه ؟ اينترنت يك شهر آزاد به حساب ميره ... بايد كاري كنيم تا كاربر عادت كنه به اين مسايل ؛ نه كه تا تو سايتي به قول سران مملكت مستهجن ميره حال كنه و آب از لبو لوچش بريزه ...
همه ي اينها هم به قول محمد بر ميگرده به اون زمان و اون كارهايي كه سران دولت به خاطر جلوگيري با فساد ميكنند ...
چرا بايد روابط دختر و پسر حرام باشه ؟ و يا عامل فساد باشه ...
شما فكر ميكنيد اگه روابط ازاد بود رفاقتهاي دختر ها و پسر ها به فساد كشيده ميشد ؟
واقعا اين مسپله اي هستش كه من و شما هر روز ميبينيم و شايد خودمون يكي از اونا باشيم كه در رفاقت خيلي آزاديم ... اما نه با فكر ازدواج ؛ فقط با فكر هاي منحرف ... خوب وقتي دختر و پسري هم نميتونه رفاقت كنه و از طرف خانوادش در مزيقه هستش به چت و دوستيابي اينترنتي و بعد از مدتي كه چشم و گوشش باز شد به سايتهاي سكسي راه پيدا ميكنه ...
اين به قول خودمون گير دادن ها از طرف خانواده ها باعث رفتن جوانها به طرف هر نوع مواد مخدر و غير مخدر و نعشگي اور ميشه كه بيشتر اونا رو قرصهاي اكستاسي يا ال.اس.دي شامل ميشه و يا شربتهاي دكسترومتروفان و اكسپكترانت كه با قيمتي كم در داروخانه ها موجوده و در اختيار جوونها قرار ميگيره ... يا به سمت مشروبات الكلي سوق پيدا ميكنن كه افرادي سودجو به اونها مشروبات رو تحويل ميدند و فاجعه اي مثل فاجعه ي مشروبات الكلي شيراز به وجود مي ياد كه 8 نفر هم جونشون رو از دست دادند ...
اينها تو اين مملكت به هيچ كس بر نميخوره چون هرچي جوون كمتر بفهمه و تو خط سياست باشه و دنبال نيازهاي خودش كه خودش با استفاده از اين جور مواد يا مشروبات به اونها دامن ميزنه بره ؛ براي سران دولتي بهتره و يك نفر هم يك نفره كه به پر و پاي مملكت نپيچه ...
در اخر يه سپوال دارم ...
به نظر شما چرا تو ايران بيشترين آشغال جمع شده ؛ ته سيگاره ؟ فكر ميكنيد به جز اين كارها تفريح جوانان ما چيست ؟ ...
متاسفم ...

a Truth Seeking

Active Member
iRWEBDES جان گفتي مواد مخدر - داروهاي مخدر و مشروبات الكلي ... بله درسته و كاملا هم درسته اصلا اين ثابت شده كه هرچه قدر در يك جامعه كه جوونها كه قشر پرتحرك اون جامعه رو تشكيل مي دن بي رمق تر و بي حوصله تر باشن بهتر مي شه حكومت كرد فكر مي كنين چرا ما در اين چند ساله در رسانه هاي جمعي فقط عزايي و گريه و زاري داريم به هر بهانه اي كه فكر كنين براي اين كه جامعه اندوهگين جنب و جوش فعاليت نداره مگه زندگي پيامبر و امام شادي نداشت يعني سرتاسر گريه بود نه من باور نمي كنم به خدا باور نمي كنم اسلام رو به ما نشناسوندن من كه باور نمي كنم پيامبر ما و امامان ما در زندگي شادي نداشته بودند اونها هم مثل مردم ديگه مي خنديدند و ديگران رو هم شاد مي كردند كه اين يكي از درسهاي بزرگ هدايته. جامعه اي كه سواد نداشته باشه شب تا صبح مرد خانواده فكر در آوردن يه لقمه نون باشه براي سير كردن شكم زن و بچش جامعه اي كه فساد رو خودش بوجود مي آره براي اينكه فكر امت رو از مساپل مهم زندگي دور كنه ديگه اون جامعه جز به سير كردن شكم خودش مگه به چيز ديگه اي مي تونه فكر بكنه نداشتن كار در اين جامعه يكي از بزرگترين مشكلاته و حتي به جرات مي شه گفت بزرگترين مشكله دوست من برادر من ايراني فكر كن كسي كه بيكار باشه نمي تونه نياز هاي اوليه زندگيش رو كه در درجه اول خوراك سپس پوشاك و در آخر مسكن هست رو تامين كنه بعد هم ما در جامعه صحنه هايي مي بينيم مثل فقر - فساد و فحشا و ... تن فروشي ناموس اين مملكت برادر من غيرتم لكه دار مي شه روحم جريحه دار مي شه وقتي مي شنوم در زمان پيش از انقلاب از فيليپين براي ايران كلفت مي آوردن حالا كار به جايي رسيده كه مرد افغان دختر و حتي زن شوهر دار ايراني رو به بهانه زندگي بهتر گول مي زنه و به افغانستان مي بره دختران ايراني رو به بهانه زندگي بهتر به شيخ نشين هاي عرب مي فروشند .غيرت ما كجا رفت؟ يكي اينو به من بگه.
حالا ما فكر سكس و دختر و دختر بازي و عرق و شراب و مواد مخدريم بعد هم مثل معلما مي شين مي گيم جوونا خودشون قاطي كرده مي رن دنبال اين چيزا.
نه دوست من مشكل جاي ديگريست.
دوستان گرامي بايد من رو به دليل اين كه كمي جوش آوردم ببخشيد واقعا بحث داغيه.

جدیدترین ارسال ها

بالا