چگونه Sublayer را Merge کنیم؟

behzad1533

New Member
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز
برای این کار خیلی سرچ کردم حتی در سایتهای خارجی ولی هنوز به پاسخ درست نرسیدم
در ایلستراتور چطور میشه یک تصویر که دارای چندین لایه و زیر لایه یا همون Subyayer هست رو کلا تبدیل به یک لایه کرد
یا به عبارتی یک چیز شبیه فلت کردن تمام لایه ها در فتوشاپ
فقط دوستان توجه داشته باشند که چندین روش گفته شده برای این کار مثل روش های زیر
مرج کردن در ai
اما متاسفانه هیچکدام پاسخ سوال من نیست
باز هم تاکید میکنم یک چیز شبیه به Flatten کردن چندین لایه و تبدیل آن به یک لایه در فتوشاپ
یعنی در پنجره لایه ایلستراتور هیچ لایه دیگه ای دیده نشه

با گزینه Pathfinder و با گزینه Merge هم اینکار انجام نمیشه همینطور با گزینه Merge Selected در پنجره لایه
چون باز هم در پنجره لایه چندین لایه مشاهده میشه
ممنون میشم اگر از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه001.jpg

l_lahzeh

New Member
بهترین روش این هست که اولین لایه رو انتخاب کنید بعد دکمه shift رو نگه دارید و آخرین لایه که قرار هست merge بشه هم نگه دارید بعد از select شدن لایه های مورد نظر همزمان shift+E رو بزنید
اگر می خواهید کل کار هم merge بشه کل لایه ها را به روشی که گفتم و یا هر روشی که دوست دارید انتخاب کنید بعد همزمان shift+ctrl +E رو بزنید ..... با آرزوی موفقیت

behzad1533

New Member
بهترین روش این هست که اولین لایه رو انتخاب کنید بعد دکمه shift رو نگه دارید و آخرین لایه که قرار هست merge بشه هم نگه دارید بعد از select شدن لایه های مورد نظر همزمان shift+E رو بزنید
اگر می خواهید کل کار هم merge بشه کل لایه ها را به روشی که گفتم و یا هر روشی که دوست دارید انتخاب کنید بعد همزمان shift+ctrl +E رو بزنید ..... با آرزوی موفقیت
سپاسگذارم از پاسخ شما دوست عزیز
ولی این روش فقط در فتوشاپ قابل انجامه و در ایلستراتور اصلا کارایی نداره متاسفانه

جدیدترین ارسال ها

بالا