چگونه می توان یک وب سایت استاندارد طراحی کرد؟

A.A

New Member
سلام بر همگي.

ببخشينا چرا مرورگر ها اينجوري اند مثلا من يه صفحه سايت ساده رو هم كه طراحي مي كنم تو يكي از مرورگر ها يه جور نشون ميده تو يكي ديگه روم به ديوار خر تو خره، تو يكي ديگه هم صاف و يه دسته اما درست و حسابي كار نمي كنه.

من از اين مرورگرها استفاده مي كنم:

Internet Explorer 6 & 7 & 8 (تو همه نسخه هاي موجود اينطوريه)

Firefox 3.0.6

Opera 9.63

Netscape 9.0.0.6

Maxton Browser 2.1.0.2

Safari 3.1.2

تازه با تمام پلاگين و كوفت و زهرماراشون كه تو هر كدوم يه طوري نشون ميده. مشكل از كجاست؟

زبان هاي برنامه نويسي كه من كار مي كنم اينها هستند:
HTML-JAVASCRIPT-CCS-PHP

البته PHP رو تازه ياد گرفتم و زياد ازش آگاهي ندارم. ولي وقتي با همين زبان برنامه نويسي هم يه صفحه ساده طراحي ميكنم همين طوريه.

نوع سايتي هم كه مي سازم فرقي نداره چه انگليسي زبان باشه و چه فارسي زبان همين طوريه!!!

من با frontpage , dreamweaver كار مي كنم.(بيشتر با frontpage)

البته سراغ برنامه هايي مثل Web Page Maker و WYSIWYG Web Builder هم رفتم كه هر دو يكي افتضاح تر از ديگري هست.

چندين بار هم ويندوز هاي مختلف رو نصب كردم و چندين بار هم زبان ويندوز رو چك كردم هم زبان فارسي و هم زبان انگليسي درست نصب شدن.

4 ماهي هم ميشه كه تازه شروع كردم با برنامه ريزي تونستم همزمان زبان هاي برنامه نويسي رو كه گفتم با تمرين زياد ياد بگيرم. من به گفته ي يكي از دوستان از كتاب هاي جعفر نژاد قمي استفاده مي كنم

چند جا هم سوال كردم فقط مي گن بايد طبق يك سري استاندارد هايي طراحي كني فقط و فقط همين هر چي هم ميگم كدوم استاندارد كسي چيزي نمي دونه فقط بلده حرف بزنه تو گوگل هم كه سرچ مي كنم چيزي نمياره.

اين فروم هم اتفاقي تو سرچهاي گوگل پيدا كردم ديدم عضو ها زيادن گفتم حتما يكي به دادم ميرسه.

بابا پس اين همه سايت هايي كه رو اينترنت هستند و همشون هم تو مرورگر هاي مختلف سالم بالا ميان چي كار مكنن كه ساتشون اينقده دقيق بالا مياد.

ببخشيد فكر كنم زياده روي كردم بايد به من حق بدين آخه سه هفته هست كه از وقتم حروم اين مسئله شده!
تورو به خدا كمكم كنيد ديگه دارم ديونه ميشم!

كمككككككككككككككككككككككككك

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
کافیست مقالات و تایپیک های موجود در انجمن را در رابطه با نحوه طراحی استاندارد وب سایت مطالعه فرمایید

A.A

New Member
ممنون از توجه شما echessdesign مديريت محترم انجمن طراحی وب سایت...

ببخشيد من تازه عضو شدم نمي دونم بخشي كه فرمودين دقيقا در كجاي انجمن قرارداره ميشه لينكش رو بزارين.

با تشكر دوباره.

جدیدترین ارسال ها

بالا