چه مودمي بخرم كه 100 درصد تو ردهت 9 نصب شه

saeedlove

Member
شرمنده بازم مزاحم شدم مثل اينكه اين قصه سر دراز داره من اين فايلو گرفتم ولي توش كلي فايل ديگه بود اگه ميشه بگو چه جوري اينو تو رد هت نصب كنمش مرسي

emerald

Member
كافي هست اون را از حالت فشرده خارج كنيد. در اين فايلها فايلي به نام install یا readme وجود داره که نصب انرا توضیح داده .برای این فایل باید به ترتیب دستورات زیر را اجرا کنید.
./configure
make
make install
hsfconfig
ممكنه كه دستور اولي و سومي را نياز نداشته باشيد پس فايلهايي را كه گفتم بخوانيد
موفق باشید

milad_sm

Member
جناب امرالد توضيح دادند...اما من چون خودم خيلي درگيرش شده بودم بذار اين رو بگم كه براي اينكه بتوني كامپايل كني بايد package هاي برنامه نويسي رو نصب كرده باشي!
غير از language development بايد kernel development رو هم نصب كني.....من اين دومي رو نصب نكرده بودم كلي گيج شده بودم!!! هر چي make و بقيه فرمان ها رو اجرا ميكردم كلي error ميداد كه اصلا حال خوندنشون رو هم نداشتم!!‌اما يه بار خوندم و ديدم كه بعله! تابلو زده كه بايد اون پكيچ رو نصب كنم!
ببينم چكار ميكني! :roll:

saeedlove

Member
سلام من اين درايور شما رو بدون هيچ اخطاري نصب كردم ولي مودم نصب نشد فكر كنم ديگه بايد بيخيال اين مودم آشغال بشم فقط يه سوال كلا چه جوري ميشه فهميد كه مودم تو رد هت نصب هست يا نه لطفا رد هت رو بگيد نه لينوكس ديگه اي و در آخر يه مدل مودم براي ردهت نه لينوكس ديگه اي بگيد كه به طور خودكار نصب شه كه من برم بخرم

مودم delink dfm560i+ رو چطوري نصب كنم همه جوره ايراد ميگيره
ممنونم ميشم كسي كمك كنه

demon_da گفت:
بهترين مودم واسه اينكار Acorp هستش(اكسترنال) كه توي هر نوع لينوكس بدون نياز به نصب درايور در كمترين زمان نصب مي شه وبا سرعت زيادي هم كانكت مي شه و ديگه هيچ مشكلي هم نخواهي داشت.
ممنون.
من Acorp External دارم امّا رو رد هت 10 نصب نمی شود میشه بگین از کجا باید درایوشو گیر بیارم؟ موندم چی کار کنم.
ممنون می شم, اگر حتا سایت Acorp ro ham bedin یا این درایورشو بگذارین.

مودم هاي rokwell&zolterix
چون اين دو نوع مودم هردو ار يك تكنولوژي استفاده ميكنند .
سيستم عامل لينوكس اين دو نوع مودم رو هم خيلي راحت خودش شناسايي ميكنه

جدیدترین ارسال ها

بالا