چه مودمي بخرم كه 100 درصد تو ردهت 9 نصب شه

saeedlove

Member
من در سيستمم دو مودم راك ول و بلستر دارم ولي هيچ كدوم تو ردهت نصب نميشه بگيد چه مودمي بگيرم

irix

New Member
البته با کمی کوشش می تونید مودم های اینترنال خودتون رو هم راه بندازین.
یه کم اطلاعات بیشتر راجع به چیپست های مودمتون بدید. شاید بشه یه کاری کرد.

hosseinzadeh

New Member
من از مودم هاي Lucent استفاده مي كنم.و به خوبي روي زوزه جواب مي ده(چه كرنل 2.4 ئ چه كرنل 2.6)
براي دريافت درايور آن مي توانيد به اينجا مراجعه كنيد:
http://ltmodem.heby.de/
براي كرنلهاي 2.4.20 و 2.4.21 درايور هست.
ضمنا اگر مودم راكول شما كانكسانت باشه،باز هم براش درايور موجوده.

irix

New Member
من هم از مودم Rockwell HCF V92 استفاده می کنم و تو زوزه عالی کار می کنه و هیچ مشکلی هم نداره!

demon_da

Member
بهترين مودم واسه اينكار Acorp هستش(اكسترنال) كه توي هر نوع لينوكس بدون نياز به نصب درايور در كمترين زمان نصب مي شه وبا سرعت زيادي هم كانكت مي شه و ديگه هيچ مشكلي هم نخواهي داشت.
ممنون.

milad_sm

Member
بابا اين مودم من هم شورشو در اورده!!
aztech conexant chipset هست...درايورش رو هم فكر كنم گير اوردم...يكي گير اوردن از لينوكسانتُ كه پدر نيامرزيده ها پوليش كردند...ادم برا مودم پول بده عيب نداره...اما برا درايورش هم بخواد پول بده خيلي حرفه!‌درسته مال يك شركت ديگه است...اما تو دنياي ليونكس؟!! به هر حالُ يكي ديگه گير اوردم كه install نداره...ميخوام make كنم نميشه....چكارش كنم؟!!
يه دونه فايل inf داره و يكي دو تا .pl ...من بلد نيستم...چكارش بايد كرد؟‌ فرمان كامپايلش چيه؟
مخلصم!

milad_sm

Member
قربونت...لطف كردي. رفتم خونه امتحان ميكنم! :)
حالا كه اينجام...اين مودم هاي US robotics چطورند؟؟
قيمتش كه بالاست....مگه شركتش نرفت زير 3com؟؟ چرا هنوز با همون اسم مودم مي زنه؟
من يه 33.6 دارم ازش..اي بد نبود. راستي اگه نشد با اون مي تونم تو لينوكس استفاده كنم!!‌امتحان كه ميتونم بكنم!؟

one_people

New Member
من هم از مدم intel 536ep اينترنال استفاده می کنم توی رد هت 9 به راحتی نصب میشه و خیلی خوب کار میکنه چون درایورش هم توی سایت intel موجوده . البته هنگام خريد دقت كنيد hardware base باشه

milad_sm

Member
شد!!!!!!
بالاخره شد!!‌مودمم رو نصب كردم!!‌
مودم من aztech internal msp3886 ...چيپستش conexant ...البته تو سايتش درايور برا لينوكس گذاشته...اما هر كاري كردم نشد...اشكالش رو هم نفهميدم...خلاصه يه دراور از فروم برنامه نويسان گير آوردم كه ميگفت حتما نصب ميشه...من هم تمام سعيم رو كردم كه حتما نصبش كنم! من كه از لينوكس چيزي سر در نميارم...فقط از readme فهميده بودم كه بايد كامپايلش كنم...و برا اينكار بايد make install رو اجرا كنم. خلاصه چند بار اين كارو كردم كار نكرد...انقدر error ميداد كه حوصله خوندشون رو نداشتم!‌ هي مي نوشت فلان فايل نيست!‌ اخرش فهميدم كه من kernel development رو نصب نكرده بودم!! راستي...من زوزه دارم...نه رد هت!!‌ اما فكر كنم مورد مشابهي باشه...چون به كرنل ربط داره. به هر حال...مشكل من خود درايور نبود!‌ بلكه طريقه نصبش بود. الان وصل ميشه و با سرعت خوب با اينترنت كار ميكنم. دوباره با لينوكس آشتي كردم!
البته فارسي رو اصلا خوب نشون نميده...كسي راه حل داره؟

saeedlove

Member
ببخشيد دير شد مودم من در 98 وقتي نصب شد به اسم
rockwell conaxant
بود اما در اكس پي خود ويندوز به اسم
best data data fax modem
شناخت به هر حال كمكم كنيد كه اين مودم رو در رد هت نصب كنم خواهشا برنامه هاي لازم هم بگيد داون لود كنم و يا درايور مورو نياز رو مرسي

saeedlove

Member
ببخشيد دير شد مودم من در 98 وقتي نصب شد به اسم
rockwell conaxant
بود اما در اكس پي خود ويندوز به اسم
best data data fax modem
شناخت به هر حال كمكم كنيد كه اين مودم رو در رد هت نصب كنم خواهشا برنامه هاي لازم هم بگيد داون لود كنم و يا درايور مورو نياز رو مرسي
مشخصات
I686
2.4.20.8

milad_sm

Member
سعيد جان scanModem كار من رو راه انداختا؟ امتحانش كردى؟ حتما اجراش كن كه اطلاعات كاملي از مودمت بهت ميده...

saeedlove

Member
ايت اسكن مودم چيه اي كاش يه كم بيشتر توضيح ميدادي آيا برناه است اگه اره بگو از كجا بگيرمش

saeedlove

Member
آقا مرسي خدا خيرت بده من گرفتم اسكن هم كردم اين اطلاعات مودم من هست

Rockwell International HCF 56k Data/Fax/Voice/Spkp (w/Handset) Modem (rev 01)
00:0d.0 Communication controller: ESS Technology ES2838/2839 SuperLink Modem (rev 01)
00:0f.0 Ethernet controller

Checking 127a through chipset providers and modem assemblers ====

Vendors 127a and 14f1 are Conexant, successor to Vendor=148d Rockwell technology

به نظر شما اين مودم نصب ميشه اگه آره به من بگيد چه جوري و درايورشو به من لينك بديد ممنون

milad_sm

Member
خب...ايول...پس همون درايوري ميخواي كه كار منو راه انداخت! من از همينجا دانلود كردم...ايتنرنت من انقدر يواشه كه باور كن همينش رو هم بزور اورده بالا...خودت همين الان برو رو سرچ و دنبال مودم بگرد...تو يكي از اوناست!!‌ نتونستي بگو يكاريش ميكنم از خونه!

saeedlove

Member
سلام مرسي من نفهميدم كجا رو ميگي كه برم بگيرم ازش آقا من اين فايلو طبق مشخصات مودمم گرفتم
hcfpcimodem-1.01lnxt04062300full_k2.4.20_8-1rh.i686.rpm
ببين درسته ولي وقتي رفتم تو لينوكس اينستالش كردم بازم گفت مودم رو نميشناسه در ضمن آقا اگه اكونت اينترنت ميخواي من زياد دارم يه پي ام به ايدي
nima_nejadi
بده ايدي خودمه من فقط ميخوام اين مودمم نصب شه چون 3 ماه دنبالشم خفم كرده فقط بم بگو آيا اين مودم اصلا نصب بشو هست يا نه و اين درايورشو واسم لينك بده ممنون ميشم

جدیدترین ارسال ها

بالا