چه قالب نیاز دارید که تاکنون پیدا نکردید؟+سفارش قالب

pezeshkzade

Member
سلام.خسته نباشید.
کم و بیش با خدمات سایت من آشنا هستید.هم تو این انجمن قالب گذاشتم،و هم انجمن های دیگه.+ سرویس هایی که دارم واسه وبلاگ نویس ها راه اندازی میکنم.مانند آپلود سنتر قالب وب که تو همین انجمن یه تایپیک اختصاصی داره واسه خودش.البته چیزی وقتی نیست راه اندازی شده.

و اما هدف از ایجاد این تایپیک:
تا بحال شده دنبال یه قالب خاصی بگردید که تا حالا طراحی نشده باشه؟و شما هم دوست نداشته باشید اون قالب رو سفارش بدید و هزینه کنید؟
من تصمیم گرفتم علاوه برا قالب هایی که تو سایتم قرار دادم و همه رو گروه طراحی وب بلوتم طراحی کرده،یک سری قالب جدید ،که پر طرفدار باشه ،تو سایتم به صورت رایگان واسه دانلود بذارم.
دقیقا دنبال ایده های شما و نیاز های شما وبلاگ نویس ها هستم تا بتونم قالبی بزنم که مطمئن باشم نیاز شما را براورده میکنه، نه این که صرفا سایتم رو فقط پر کنم و مطلب بذارم...

پس ازتون صمیمانه درخواست دارم اون چیزی که واقعا نیاز دارید رو درخواست بدید.
بعد از روی درخواست های شما،اون قالبی رو طراحی میکنیم که بیشتر دوستان تقاضا داده بودن و در اولویت قرار داره.
امیدوارم از این ایده استقبال بشه تا بتونم تو سایتم یه دایرکتوری بزرگ قالب راه بندازم و نیاز های اکثر دوستان را براورده کنم.صمیمانه منتظر همکاریتان هستیم.

شما میتوانید درخواست ها(سفارشات قالب) رو در این تایپیک و یا از طریق سایتم از لینک زیر با من در ارتباط بگذارید.
لینک سایت(قسمت درخواست قالب): اینجا کلیک کنید

لینک صفحه اصلی سایت : اینجا کلیک کنید

آخرین ویرایش:

super nova

New Member
ممنون اقای پزشک زاده اگه میشه قالب های تمپلیت مونستر رو ترجمه کنید .. یا انجام اون رو اموزش بدید ... ممنون

AYANDEHSAZ

Member
سلام . خیلی ممنون که قالب رایگان طراحی می کنید . ببخشید من توی فرم تماس با ما " تو سایتتون نوشتم ولی بازم گفتم اینجا بگم تا بازم گفته باشم .
من می خواستم که قالب این سایت رو برای وردپرس طراحی کنید . خیلی ازش خوشم اومده .

لینک سایت

اگه موافق هستید لطفا پیام بدید که مطمئن بشم که حاضرید این پوسته رو طراحی کنید

موفق باشید :rose:

pezeshkzade

Member
قالب قشنگی هست.اما باید از صاحب سایت اجازه گرفت و قالبشون رو مجدد طراحی کرد..
بعد از روی درخواست های شما،اون قالبی رو طراحی میکنیم که بیشتر دوستان تقاضا داده بودن و در اولویت قرار داره.

AYANDEHSAZ

Member
سلام . اگه یه قالب انگلیسی هم باشه که شبیه اون قالبی باشه که آدرسش رو دادم و لینکش رو بهم بدید هم ، باز هم خودم فارسیش می کنم . فقط می خوام حتما شبیه اون باشه

ممنون و . . .

موفق باشی :rose:

reza_aliyar

New Member
سلام اقای پزشکیان اگه وقت دارین منم یه قالب میخواستم اگه هم که ندارین بازم ممنون از شما
ایدی یاهو من
fa_2dar

atrocious

New Member
سلام جناب پزشک زاده گرامی . من یک درخواست رو در سایتتون ارسال کردم خیلی هم فوری هست ممنون میشم که زودتر جواب بدین بهم . لطف میکنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا