چه طور بفهمم کدوم سایت ها وب سایت من رو لینک کردند؟

picnama

New Member
با سلام
به غیر از روش وب مستر گوگل چه طور می تونم بفهمم کدوم سایت ها من رو لینک کردند،الکسا برا این امکاناتش عضویت می خواد
سرچم کردم نوشته بودن link::yoursite.com اینا بنویس تو گوگل که همش کشک بود
سایتی نیست دامنه رو بدی نشون بده سایت هایی رو که لینکت کردن آیــــــــــــــــــا؟!
مرسی

resident2

Member
چرا این آمار فرق می کنه؟
مثلا وب مستر تولز گوگل یه سری سایت ها رو نشون میده که به ما لینک دادن، سایتی مثل achrefs.com یه سری دیگه رو نشون میده؟ و حتی تو سایتی مثل checkpagerank.net هم تعداد بک لینک ها چیز دیگه ای نشن داده میشه؟

avamarket

New Member
ببینین دوست گرامی همه این برنامه متفاوت هستن اما به نظر من ای اچرفز واقعا دقیقه و کامل اکثر سئو کارها هم با همین کار میکنن

logo64

New Member
ببینین دوست گرامی همه این برنامه متفاوت هستن اما به نظر من ای اچرفز واقعا دقیقه و کامل اکثر سئو کارها هم با همین کار میکنن

بهترین ابزار این نیست ولی یکی از کامل ترین ابزار است.
چون پرمیوم هست هرکس نمیتونه استفاده کنه ولی اگر دوستان خواستند من با هزینه کمی این کار را براشون انجام میدم.

logo64

New Member
گوگل وب مستر اونقدرها دقیق عمل نمیکنه باید از ابزارهای پرمیوم برای دقیق ترین ها استفاده کنید که همون اچرف که دوستان نام بردند به خوبی میشه استفاده کرد.

musavico

Banned
من همیشه از آ اچرفز استفاده میکنم، خیلی زودتر بقیه سایت ها لینک هایی که به سایت میشه رو آپدیت میکنه. فکر میکنم دقیق تر از بقیه هم باشه

visionpakhsh

New Member
بهترین ابزار همون گوگل وبمستر تولزه که اخیرا گوگل کنسول نام گرفته.
من تمامی ابزارهای اینترنتی و اپلیکیشنی رو کار کردم گوگل وبمستر هم به لحاظ دامنه های لینک دهنده و هم به لحاظ لینک های داخلی فوق العادست و گزارش جامعی ارایه میده

جدیدترین ارسال ها

بالا