چند عکس جدید از یه عکاس آماتور

Webber

Well-Known Member
سلام دوستان

خیلی وقته،اینجا نبودیم. یه چند تا عکس جدید گرفتم که خوشحال میشم نظرتون رو بفرمایید:paint:

موفقیت :rose:

پیوست ها

• IMG_32155.jpg
    IMG_32155.jpg
    126.7 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • IMG_3230.jpg
    IMG_3230.jpg
    84.6 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • IMG_3216.jpg
    IMG_3216.jpg
    159.9 کیلوبایت · بازدیدها: 17

king75

Member
من تو عکاسی زیاد وارد نیستم ولی خوشگل شده !

میشه بگی دوربینت چیه؟:sad:

Webber

Well-Known Member
سلام دوست عزیز

بله ،بعد یه عمری یه Canon kiss x3 بستوندم. شما هم صبر کنی،ز قوره ،دوربین سازی.مطمئن باش :rose:

mojtaba_2006

Well-Known Member
سلام :rose:
عکسهای خوبی شدند ، ادیت هم روشون انجام دادی ؟ این رنگهای طبیعی هستند یا اغراق شدند ؟:)

موفق باشید. :green:

Webber

Well-Known Member
سلام دوست من

ممنون که نظر دادید.بله ، عکس ها ادیت شده اند .خودم شخصا زیاد از عکس های پررنگ و غلیط لذت می برم،شما رو نمی دونم.
در ضمن ایرادات رو نفرمودید تا رفع کنیم

موفقیت:rose::rose:

mojtaba_2006

Well-Known Member
خودم شخصا زیاد از عکس های پررنگ و غلیط لذت می برم،شما رو نمی دونم.
عکسهات تقریبا در حال رنگ و شکل گرفتن عکسهای HDR هستند ، یکجورهایی رنگها و احساس کاغذی بودن برگها ، برای من هم خوشایند است.

در ضمن ایرادات رو نفرمودید تا رفع کنیم

اختیار داری ، من خودم عکاس خوبی نیستم. :green:

اما برای عکس اول ،فکر میکنم ، اگر منطقه فوکوس را از میانه برگ به سر برگ منتقل میکردی ، بهتر بود ،با این کار برگ خودش را از پس زمینه جدا میکرد . :)
چند وقت پیش ، یکی از هنرمندان عکاس در سایت عکاسی ، فیلمی را قرار داده بود که آموزش تلفیق چند عکس با فوکوسهای متفاوت را در فتوشاپ نشان میداد ، اگر بتونی از این تکنیک استفاده کنی و چند عکس با مناطق فوکوس متفاوت را باهم تلفیق کنی ، به عکس بسیار زیبایی دست خواهی یافت.

خودم اغلب اوقات برای کنترل نور عکسها مشکل دارم ، الان فکر میکنم عکس دومت کمی نور زیاده ، اما رنگ تصویرها ، گرچه اغراق شده اند ، خوب و خوشرنگ هستند. :)

البته اینها نظر شخصی هستند.:paint:

موفق باشی .:wink:

آخرین ویرایش:

Webber

Well-Known Member
سلام دوستان

ممنون مجتبی جان،از نظراتت چیزای زیادی یاد گرفتم و سعی می کنم در کارهای آینده ام استفاده کنم.

مصطفی جان،بنده کار زیادی نکردم.زحمت اصلی بر عهده lightroom بوده .

موفقیت

جدیدترین ارسال ها

بالا