افزونه چند تا پلاگين خوب و کاربردي

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام به همه دوستان امروز ميخواستم چند تا پلاگين رو بهتون معرفي کنم که از سايت هاي روسي دانلود شدن

البته اينم بگم که اين پلاگين ها رو محمد عزيز Nevercom در اختيارم قرار دادن تا منم بزارم انجمن

تعدادي مثال و پلاگين هاي ديگه اي هم هست که به خاطر اينکه خوب نتونستم تست کنم نشده بزارم ولي يکجا همشون رو براي دانلود بعد ميزارم تا دوستان خودشون دانلود و تست کنن

و توي کار هاشون استفاده کنن ولي به نظر خودم چند تاشون خوب بودن که جدا کردم و براي دانلود ميزارم اينجا

Opacity : با استفاده از اين پلاگين ميتونيد Opacity صفحه مورد نظرتون رو کم و زياد کنيد.

MemUsage : با استفاده از اين پلاگين ميتونيد اطلاعات مربوط به حاظه سيستم رو مشاهده کنيد.

MMB-PNG : با استفاده از اين پلاگين ميتونيد تصاوير PNG رو توي صفحه قرار بديد بدون اينکه بکگراند سياه داشته باشه

TabPanelPlugIn 1.0 : با استفاده از اين پلاگين ميتونيد از قابليت پنل توي صفحاتتون استفاده کنيد

UnicodeRTFEdit : قابليت هاي خوب و زيادي براي کنترل متن ها داره

پیوست ها

• UnicodeRTFEdit.rar
    66.8 کیلوبایت · بازدیدها: 120
  • TabPanelPlugIn 1.0.rar
    189.9 کیلوبایت · بازدیدها: 154
  • MMB-PNG.rar
    283 کیلوبایت · بازدیدها: 166
  • 525_MemUsage.rar
    14.9 کیلوبایت · بازدیدها: 56
  • 310_Opacity.rar
    7.4 کیلوبایت · بازدیدها: 57

محمدمهدی

Well-Known Member
به به!
خیلی عالی بود. مخصوصا اون PNG که واقعا حرف نداشت.
به نظرم با اینکه بعضی هاشون پلاگین های ساده ای هستن، حیفه که بقل هم و یه جا معرفی بشن.
لطفا اگر میشه سر فرصت تک تک بذاریدشون توی «بانک ابزار و فایل های سودمند»

بازم ممنون (آقا محمود و محمد جان).:clap:

hamedroy

Member
اولش خوشحال شدم که mmb png به دستمون رسید ولی چون پلاگین روی اشیا دیگه قرار میگیره فکر میکنم همون ماسک روش بهتری باشه

محمدمهدی

Well-Known Member
دوستان، موضوع اون پلاگین، روشی برای داشتن آبجکت بدون زمینه نیست. که اگر اینطور باشه به نظر من (اگر کار زیادی با آبجکت ندارید) استفاده از فایلهای 3SB - Alpha Button بهتره.
موضوع اینه که مستقیما در حین اجرا بتونیم از پسوند PNG استفاده کنیم. و این داستان کاربرد های خودش رو داره.
برای ساختن ماسک و 3SB هم برنامه ی Real Draw رو پیشنهاد می کنم.

the_king

مدیرکل انجمن
pelagine fryrender ro bearid lotfan
لطفا پینگلیش ننویسید، در مجید آنلاین ممنوعه :
D11 - کلیه مطالب ارسالی که به زبان فارسی هستند باید با حروف فارسی درج شوند.
مجیدآنلاین یک سایت تخصصی ویژه کاربران پارسی زبان و بویژه ایرانی ها است و نوشتن متن های پینگلیش (فینگلیش) موجب آزار کاربران و ممنوع است. در صورتی که به هر دلیلی امکان تایپ کردن مستقیم حروف فارسی برایتان میسر نیست، می توانید از ابزار Transliterate سایت گوگل استفاده نمایید : Type in Persian - Google Transliteration

m javad

کاربر متخصص
اون پلاگین ساخت tab خیلی ابتدایی بود!!!!
به نظرم اگر قراره این مدلی اشیا show ,hide بشن خب با بیلدر بسازیم بهتر هست!!!
اون پلاگین png هم به نظرم زیاد کاربردی نیست. فقط همون موردی که آقای محمدی گفت.
یعنی بهتر بود امکان گذاشتن بک گراند رو هم حداقل براش میزاشت تا بشه دوتا عکس رو هم گذاشت. (اگه امکان لود چندین عکس رو هم داشت خوب بود)
و اون پلاگین کار با متنUnicodeRTFEdit به نظرم خیلی عالی هست.
قابلیت های خیلی خوبی داره و اینکه دیدم آیتمهایی برای save به صورت های unicode و utf8 و ... رو هم داره. تست نکردم ولی حتما خیلی کاربردی خواهد بود.

ممنون محمود جان

hamedroy

Member
از قضا من خواستم از پلاگین png استفاده کنم . حالا مشکل اینه که این پلاگین توی صفحه اول درست کار می کنه و توی بقیه صفحات بک گراند سفید می افته پشتش . آیا راه حلی برای این موضوع وجود داره؟

arash-mmb-tz

Active Member
از قضا من خواستم از پلاگین png استفاده کنم . حالا مشکل اینه که این پلاگین توی صفحه اول درست کار می کنه و توی بقیه صفحات بک گراند سفید می افته پشتش . آیا راه حلی برای این موضوع وجود داره؟

می توانید به تاپیک زیر مراجعه کنید:

ایجاد ماسک برای فایل های PNG

جدیدترین ارسال ها

بالا