چند تا سوال قاطي پاطي version3

Hosein

Member
سلام به همگي

چند تا سوال قاطي پاطي ميپرسم شايد بدرد بقيه دوستان هم بخوره:

1- بعضي از صفحات كه داراي تكست هاي طولاني هستند رو ميذارم كه در آف لاين بخونم ولي در اون حالت غير فعال هستند !!! چرا؟ آيا از اسكريپت خاصي استفاده ميكنند؟

2- فايده synchronizing چيه و بهتري روش تنظيم اون چطوريه؟

3-چطور ميشه كه بعضي ايميلها به Bulk وارد ميشن نه Inbox

4- بقيه اش براي version4 !

مخلص همگي---حسين

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

1- اين بستگي به صفحتون داره شايد لحظه اي كه ميخواين اونو بخونيد بخواد يك چيزي رو از اينترنت دريافت كنه و يكي ديگه اينكه بستگي به تنظيمات tempory شما داره ممكنه مقدار اونو كم كرده باشيد و اونو پاك كرده باشه بهترين كار براي اينكه متون طولاني رو بصورت offline بخونيد اينه كه اون صفحه رو save as كنيد...

2- جواب اين سوالتونو نميدونم :cry:

3- راستش در مورد ياهو من اينطور متوجه شدم ايملهايي كه اولند بالك كرده باشين اونا ميرن به اون قسمت يا ايميلهايي كه براتون چند بار به inbox اومده و شما بهش محل ندادين و پاكس كردين بعد از چند بار اين كار كردن خود به خود ميره به Bulk Mail ... و هم اينكه فكر كنم بر حسب subjet اگر سايجكت ايميل تبليغاتي و اين جور چيزا باشه ميره اونجا...

4- در خدمتيم :wink:

مجيد

Hosein

Member
سلام مجيد آقا

در مورد سوال اولم و پاسخ شما بايد بگم كه مشكل از تنظيمات Temporary نيست . حتي بعضي از صفحات سايت شما هم در آف لاين ديده نميشه.

اما من ميخواستم كه در version4 سوالاتم در مورد حذف زير خط hyperlink بپرسم كه با كمال تعجب هنوز نپرسيده بودم شما در جاي ديگر جواب دادين!!!!!

پس همين جا دو تا سوال جديد: !!!

1-وقتي ميخوام نرم افزاري از سايت شما دريافت كنم اين كار با save as انجام ميشه نه سايت دلخواه من براي داون لود ( مثلا DP) چرا؟
2- مجيد آقا لطفا نحوه قرار دادن تاريخ شمسي رو در سايت توضيح بدين ( با هر چي كه باشه flash-java script - asp)

ممنون --خداحافظ

30yavash

Member
با اجازه آقا مجيد
درمورد اينكه گفتين بعضي صفحات رو ذخيره مي كني ولي نمي توني به صورت offline يه قسمتاييش رو ببيني من اين كا رو پيشنهاد مي كنم:
وقتي كه به اينترنت وصل نيستي از گزينه File مورد Work Offline رو انتخاب كن.اين طوري حتي اگه يه سايتي رو Save As نكرده باشي ولي قبلا اونو ديده باشي بازم به صورت آفلاين مي توني ببينيش! البته اگه از tempory حذف نشده باشه.
و اما در مورد ايميل ياهو اينكه بعضي ايميلها به Bulk وارد ميشن نه Inbox :
تا اونجا كه من مي دونم علتش همينه كه آقا مجيد گفت.يعني اينكه ياهو ايميل هايي رو كه حدس بزنه Spam هستن مي فرسته اون طرف.

جدیدترین ارسال ها

بالا