چنتا سوال در مورد لینوکس

D.c0d.r

Member
من هم از شما خنده ام می گیره. که اگر چیزی می دونی یا نمی دونی، تا این حد خودخواه و مغروری.

:shock: :shock: :cry: من منظوری نداشتم به خدا در ضمن من هیچی بارم نیست .... مغرورورم نیستم از تمام دوستان معضرت میخوام ... به بزرگی خودتون ببخشید ... یا علی :cry: :sad:

einollahia

Well-Known Member
اول از همه Photoshop و چنتا دیگه از محصولات Adobe مثل Acrobat رو اجرا کنم. گفتید که محصولش برا لینوکس نیست

لطفا سریعا کمکم کنید

کامپیوتر من دوباره مسخره بازیاشو شروع کرده و خیلی بدتر از قبل شده

ARTA_ADOBE CO

Active Member
امید جان اگر جایی من حرف نا مربوطی زدم میشه اصلاح کنی ؟
D.c0d.r جان مثل اینکه از آواتارت پیداس شمشیر رو از رو بستی ؟

من هم با D.c0d.r موافقم... تا زمانی که نمی دونی و نفهمیدی لینوکس چیه. فکر نکنم بتونی در مورد لینوکس اینطوری نظر بدی :)

امید جان شما خودت دنیای مک رو لمس کردی؟
ایشون تا اونجا که من اطلاع دارم از suse استفاده میکنند !

این یه چیز مشخصی است Mac os x یک سیستم عامل پایدار و تایید شده است و مورد حمایت کمپانی های معتبر میباشد و دارای هسته مقتدر از نظر برنامه نویسیس. اما اینکه Mac os x با مقایسه با لینوکس سر بلند بیرون میاد یا نه ؟ به قدری تامل و بررسی چند دیدگاهی نیاز داره. که نیاز کاربران شرط اول است.اما قریب به اتفاق کاربران ویندوز منطق و راحتی Macos x برایشان قابل قبول تر از linux است...

آخرین ویرایش:

oxygenws

Active Member
اول از همه Photoshop و چنتا دیگه از محصولات Adobe مثل Acrobat رو اجرا کنم. گفتید که محصولش برا لینوکس نیست
فوتوشاپ رو برای لینوکس نداریم، اما آکر.بات رو داریم.
بهتره فتوشاپ رو بری روی مک یا ویندوز کار کنی.

امید جان شما خودت دنیای مک رو لمس کردی؟
مدت خیلی کوتاهی و همون مدت برای پی بردن به سرعت وحشتناکش در کار گرافیک کافی بود.
البته مسلما این کار مقدار زیادی به واسطه سخت افزار مخصوص گرافیکی ایت که روی سیستم های مک سوار شده.

دارای هسته مقتدر از نظر برنامه نویسیس.
این رو نمی دونم می دونی یا نه... فقط برای اطلاعات عمومی می گم که هسته مک از روی Openbsd برداشته شده که خود openbsd هم تا جایی که یادم میاد از روی freebsd بود. (ممکنه اندکی این اطلاعاتم مشکل داشته باشه، اما مطمئنا از روی هسته های بازمتن برداشته شده.)

D.c0d.r

Member
D.c0d.r جان مثل اینکه از آواتارت پیداس شمشیر رو از رو بستی ؟

این یه چیز مشخصی است Mac os x یک سیستم عامل پایدار و تایید شده است و مورد حمایت کمپانی های معتبر میباشد و دارای هسته مقتدر از نظر برنامه نویسیس. اما اینکه Mac os x با مقایسه با لینوکس سر بلند بیرون میاد یا نه ؟ به قدری تامل و بررسی چند دیدگاهی نیاز داره. که نیاز کاربران شرط اول است.اما قریب به اتفاق کاربران ویندوز منطق و راحتی Macos x برایشان قابل قبول تر از linux است...

عزیزم من تو پست قبلی معضرت خواهی کردم که دیگه بحث به اینجا نکشه ......
ببخشید اآقا امید این پست شما نا دیده بگیر ...... آتا جان من به شما چی بگم یه بار معضرت خواهی کردم ولی نگفتم روت زیاد شه .... در ضمن
دارای هسته مقتدر از نظر برنامه نویسیس.
عزیزم لینوکس کامل با سی نوشتن به نظر تو کرنل مقتدر بهتر از لینوکس یونیکس پیدا میکنی ....
ا اینکه Mac os x با مقایسه با لینوکس سر بلند بیرون میاد یا نه ؟ به قدری تامل و بررسی چند دیدگاهی نیاز داره. که نیاز کاربران شرط اول است.اما قریب به اتفاق کاربران ویندوز منطق و راحتی Macos x برایشان قابل قبول تر از linux است...
در جواب شما عرض کنم که :D لینوکس 1 متعلق به یک شخص خاص یا یه شرکت نمیشه اینم برای برای اطلاعات عمومی می گم که بیشتر از 25% از کامپیوتر های جهان با سیستم عامل لینوکس کار میکنند ...
ضمنآ لینوکس از کد های اقتباس شده که جهت استاندارد POSIX یا Protable Operating System Interface For unix یک استاندارد برای سیستم عاملها در دنیای کاامپیوتر هست ...
پس لینوکس هم همچین کشک نیست .... من به شما توصیه میکنم یه کوچولو با لینوکس کار کنی تا نعنای واقعی لینوکس بفهمی ....
در ضمن من در پست های قبلی گفتم کسی بخواد یه کار معمولی کنه بهترین چیز براش ویندوز و به قول شما
Mac هست ... در ضمن شما اگه با رد هت یا سوزه کار کردید باید بگم برای تمرین اینا بد نیست .. اگه ئقت کردید با دبیان یا خوده یونکس مثل Free BSD یا Open BSD کار کنید تا بفهمید معنی کرنل چی هست ..
در لینوکس میتونی کرنل خودت تغییر بدی و هر گونه که دوست داشته باشی یه کرنل جدید بنویسی اما تو ویندوز و Mac همچین قابلیتی نیست .... بهتره این بحث تموم کنی وگر نه یوزر جفتمون بسته میشه اگه باز راضی نشودی بیا تو یاهو مسنجر تا اونجا باهات بحرفم ... به حر حال بهتره به شما بر نخوره ... این آواترم ..
آواتر مخصوص منه چه تو تکنو توکس چه شبگرد ... بهتره درست صحبت کنی بای :neutral:

alireza-metal

Active Member
دوستان عزیز--- این بحث ها رو ول کنید چون مطمئنا آخرش به دعوا میکشه کماکان اینکه تا الان هم کشیده ---

هر کسی نظر خودشو داره و روش تعصب داره و اینجوری فقط به رخ کشیدن خود برای همدیگه هست ---

به نظر من لینوکس خوبه >>> برای سیستمهای امنیتی ، سرور ، open souce بودن - programer & hacker و ....

به نظر من مک خوبه >>> خودم بیشتر برای کارهای گرافیکی قبولش دارم چون واقعا بی نظیره و کارش همینه و قدرتی ماورائی داره

به نظر من ویندوز هم خوبه >>> برای هر کاربر --- استفاده برای همه کارها --- بعضی متوسط و بسیاری هم حرفه ای و .... مثلا در زمینه گرافیک هیچ موقع نمیشه ویندوز رو با سیستم مک مقایسه کرد --- ویندوز همه پسند هست و ساپورت بسیار بسیار بالائی داره که سیستمهای دیگه ندارن

هر کدوم از موارد بالا یوزرهای مریوط به خودشو داره و تخصص هر کدام معین است --- و اینا هیچ ربطی به هم ندارن --- پس لطفا اینقدر به هم نپرین

ARTA_ADOBE CO

Active Member
آتا جان من به شما چی بگم یه بار معضرت خواهی کردم ولی نگفتم روت زیاد شه ....

ما چاکریم ! چرا احساس کردی روم زیاد شده ؟
در مورد آواتار هم یک جمله فوکاهی بود اصلا فکر نمیکردم ناراحت بشی !
در جواب شما عرض کنم که لینوکس 1 متعلق به یک شخص خاص یا یه شرکت نمیشه
این که یک تبصره از قانون نرم افزارهای open source هست نه؟

بیشتر از 25% از کامپیوتر های جهان با سیستم عامل لینوکس کار میکنند ...

میشه یک سایت مرجع فقط برای امنیت آماری بیشتر معرفی کنی ؟

من به شما توصیه میکنم یه کوچولو با لینوکس کار کنی تا نعنای واقعی لینوکس بفهمی ....

کار کردم! یه جمله هست که من بیشتر بهش معتقدم و مشون میده بحث من و شما بیخوده !

Mac os x and linux is pro-selection because making UNIX user friendly is easier than debugging windows
لینوکس و مک انتخاب های حرفه ای هستند چون دوستی دادن کاربران UNIX ساده تر از برطرف کردن باگ های ویندوز است.

با دبیان یا خوده یونکس مثل Free BSD یا Open BSD کار کنید تا بفهمید معنی کرنل چی هست ..

دوست من بحث من ، بحث کاربر پسند بودنه و الا اگر من میخواستم مثل خفاش تو این محیط ها کار کنم که...

در لینوکس میتونی کرنل خودت تغییر بدی و هر گونه که دوست داشته باشی یه کرنل جدید بنویسی اما تو ویندوز و Mac همچین قابلیتی نیست ....

یه راه دیگه هم هست...
به جای اینکه با کد نویسی مجانی خودت رو آزار بدی منتظر جادوی بعدی اپل یا توسعه دهندگان LINUX باشی...
به حر حال بهتره به شما بر نخوره ... این آواترم ..
آواتر مخصوص منه چه تو تکنو توکس چه شبگرد ... بهتره درست صحبت کنی بای

یه بار گفتم یه شوخی بود ! به دل نگیر عزیز...
در ضمن برای چی یوزرها رو بن کنند ؟ اگر در صلح و صفا بحث بشه...

به نظر من لینوکس خوبه >>> برای سیستمهای امنیتی ، سرور ، open source بودن - programmer & hacker و ....

به نظر من مک خوبه >>> خودم بیشتر برای کارهای گرافیکی قبولش دارم چون واقعا بی نظیره و کارش همینه و قدرتی ماورائی داره

به نظر من ویندوز هم خوبه >>> برای هر کاربر --- استفاده برای همه کارها --- بعضی متوسط و بسیاری هم حرفه ای و .... مثلا در زمینه گرافیک هیچ موقع نمیشه ویندوز رو با سیستم مک مقایسه کرد --- ویندوز همه پسند هست و ساپورت بسیار بسیار بالائی داره که سیستمهای دیگه ندارن

آفرین...
حرف منم اینه ...

کاربر تعیین میکنه کدوم سیستم عامل براش بسه و چگونه نیازش رو ارضا میکنه...

مرسی علیرضا

آخرین ویرایش:

yourdkhani

New Member
نوت بوک asus eee pc من لینوکس سفارشی روش نصبه کاملا مشخص نکرده چه لینوکسی اما فکر می کنم توزیع xandros باشه . من واقعا نمی دونم چه جوری می تونم رو این نسخه که کاملا ساده و دسکتاپ وار هستش چه جوری برنامه هام رو نصب کنم ! فرمت برنامه هام bin هستش . shell رو هم پیدا نمی کنم . در ضمن زبانش انگلیسی و چینیه ، فارسی رو چه جوری اضافه کنم . ممنون از لطفتون .

جدیدترین ارسال ها

بالا