چطوری کار کردن با شبکه ها جهت سفار گیری

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان
چطوری میشه با شبکه های مختلف استانی و لمی ارتباط بر قرار کرد و ازشون سفارش گرفت

این موضوع رو به این خاطر مطرح میکنم چون من چندسالی در زمینه فیلم سازی و طراحی جلوه های ویژه و موشن گرافیک و انیمت دو بعدی و سه بعدی
رایانه آموزش دیدم و یک سالی هست که وارد بازار کار شدم
البته منظورم از بازاار کار تیزر و کار تو آتلیه های عکاسی و اکانون های آگهی و تبلیغات نیست البته به خاطر پول به کانون ها ی آگهی سر زدم اما چندان موفق نبودم
حالا به نظر شما باید چی کار کنم
البته من این موضوع را در کاربری با نام rasool_jeveمطرح کردم واینج هم توی ایت کاربری جدیدم مطرح کردم چون آیدیی قبلیم بلوکه شده و نمیتونم
پیام هام رو دریافت کنم
ممنون میشم از پاسخ و راههنماییتون خسته شدم از بس کار رایگان برای این و اون ساختم ومشکلم ندانستن راه برای کار گرفتن در شبکه ها هستش

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
می بایست با تهیه کننده ها رابطه داشته باشی اخوی،یتا اینکه نمونه کار ارائه بدی توی سازمان به معاونت سیما،اگر خوب باشه ازت استفاده میکنن
اما به شخصه ندیدم کسی از راه دوم به جایی برسه

rasool_jelve

Active Member
من به ایمیل های شبکه ها در روابط عمومی نحوه همکاری خودم رو بیان کردن همراه با ضمیمه کردن یک کلی

نمی دونم از چه طریق میشه با تهیه کننده ها و برنامه سازان ارتباط برقرار کنم
من اصفهان هستم و به شبکه های 1-2-3-4 -5 و بقیه شبکه ها از طریق اینترنت دسترسی دارم و تنها راهم هم فرستادن ایمیل هست
یک آقایی رو قبلا باهاش آشنا شدم به نام ااقای ormzولی ازتباطم با ایشون قطع شد ایشان کلیپ های موشن پیکچر برای شبکه ها و برنامه هاشون می ساخت من هم در زمینه انیمیشن
جلوه های ویژه و کلیپ به این صورت میخام باش شبکه ها کار کنم
نه تنها شبکه های بلکه شرکته های فیلم سازی معتبر -کانون های ـآگهی و تبلیغات که در زمینه تیزر فعالیت دارین البته در درجه اول شبکه ها
نمونه کار کوچیک من
http://www.aparat.com/v/fxJy5

ehsun3d

Member
نمونه کار کوچیک من
http://www.aparat.com/v/fxJy5[/QUOTE]

باسلام

دوست عزیز نمونه کار شما که ازش بعنوان نمونه کار جلوه های ویژه یاد می کنید که فقط چند تا عکس ثابته که حرکتشون دادی!

اگه واقعا اینه نمونه کارت که خیلی ضعیفه و اصلا به فیلمسازی و جلوه های بصری ربطی نداره.

:rose:

rasool_jelve

Active Member
این کار فتو کلیپه

باسلام

دوست عزیز نمونه کار شما که ازش بعنوان نمونه کار جلوه های ویژه یاد می کنید که فقط چند تا عکس ثابته که حرکتشون دادی!

اگه واقعا اینه نمونه کارت که خیلی ضعیفه و اصلا به فیلمسازی و جلوه های بصری ربطی نداره.

:rose:[/QUOTE]
سلام
من این کار رو به عنوان جلوه ویژه نگذاشتم
این کلیپ رو کسی از من سرقت کرد فردی به نام آقای مهدوی که برنامه چهار باغ را میسازه
ایشون تحت این عنوان که این کلیپ رو به من بده که در صورت پخش بهت هزینش روبدم که این کلیپ در برنامه ماهواره ای سرزمین بیست چند بار پخش شد
شبکه پنج اصفهان و شبکه یک با تغیرانی که داد پخش شد

وقتی خبر دار شدم بهش زنگ زدم و گفتم هزینش در جواب به من گفت کدوم هزینه مالی این کار رو به این عنوان گذاشتم که همه مطلع بشن در توضیحاتش هم نوشتم
پ

جدیدترین ارسال ها

بالا