چطوری می شه یک layer را سر جای خودش ثابت کرد.( تو رو خدا کمک کنید)

omidsas

Member
من تو سایتم از layer استفاده کردم حالا به نظر می رسه این layer ها موقعیت خودشونو بر اساس صفحه نمایش تنظیم می کنند برای همین با کوچیک شده پنجره مرورگر جاشون تغییر میکنه اگه می دونید چجوری می شه درستش کرد کمکم کنید.

mehran_p

Member
دوست عزیز در قسمت layer properties تگی به نام Positioning وجود داره رو اون کلیک کن و Positioning Style رو به none تغییر بده .
موفق باشید .

omidsas

Member
ممنونم ولی اینطوری که از حالت layer خارج می شه راه دیگه ای نداره؟؟؟

grayfox

New Member
دوست عزیز سلام

می تونی لایه ات دو به یک سلول ( منظورم جداولی هست که برای قالب بندیه ) بچسبونی به این صورت که وقتی کادر دور سلول ات انتخاب شده لایه جدید رو وارد کنی با این کار دیگه راست و چپ لایه ات نسبت به اون سلول سنجیده می شه

logical_82

Member
واسش تیبل بکش بعد لایه ات رو بزار داخلش اینطوری دیگه نباید تکون بخوره !

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
نحوه ثابت کردن

omidsas گفت:
من تو سایتم از layer استفاده کردم حالا به نظر می رسه این layer ها موقعیت خودشونو بر اساس صفحه نمایش تنظیم می کنند برای همین با کوچیک شده پنجره مرورگر جاشون تغییر میکنه اگه می دونید چجوری می شه درستش کرد کمکم کنید.

ایمان عزیز
شما باید مقدار موقعیت المان رو ثابت کنی به این شکل: Position: fixed;
متاسفم برای این انجمن که تا به این حد سطح علمی به این پایینی دارند که جواب به این آسانی رو نمی تونند بدن. بهتر داخل سایت من بشین 2 تا چیز بخوننید یه چیزی یاد بگیرید: http://javascript.echessdesign.com

logical_82

Member
اولا اینکه من که بیشتر از سه ساله طراحی وب می کنم و تا حالا هم از این لایر های مسخره استفاده نکردم . در ضمن همه چیز رو همگان دانند . شما هم تازه وارد هستی تو این فوروم و بهت پیشنهاد می کنم قبل از هر کاری قوانین رو بخونی بعد هم بدون که تو این فوروم ادعا معنایی نداره پس لطفا ...

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
logical_82 گفت:
اولا اینکه من که بیشتر از سه ساله طراحی وب می کنم و تا حالا هم از این لایر های مسخره استفاده نکردم . در ضمن همه چیز رو همگان دانند . شما هم تازه وارد هستی تو این فوروم و بهت پیشنهاد می کنم قبل از هر کاری قوانین رو بخونی بعد هم بدون که تو این فوروم ادعا معنایی نداره پس لطفا ...

دوست عزیز
من متوجه نارا حتی شما نمی شم. استفادن نکردن شما از لایر نا کارآمد بودن شما رو توجیه می کنه. زیرا با انقلابی که CSS2 به وجود آورد پاسخ گوی هر سبک از طراحی وب بود و هست. شما اگر به سایت Nero.com تشریف ببرید متوجه میشید که این سایت بسیار زیبا و سبک و کارآمد فقط با Layer طراحی شده.
از به روز شدن نترس و همگام با تکنولزی پیش برو مطمءنم که می تونی طراح موفقی باشی.و نکته دیگه این هست که بنده از سال 1379 مشغول طراحی وب سایت هستم. شما به سایت www.stylegala.com تشریف ببرید می بینید که کلا اختصاص به طراحی حرفه ای Layer ها داره. زمان Table ها بسر اومده.

سایت حرفه ای طراحی وب دانلود و جاوا اسکریپت: www.echessdesign.com
دانلود Style Filter های مایکروسافت: http://javascript.echessdesign.com/stylefilters

logical_82

Member
کسی حرفی از تیبل نزد در ضمن بنده خودم هم از Css استفاده می کنم .

bamshad

Well-Known Member
مثل اینکه خیلی مغروری echessdesign جان
ولی این سایتی که معرفی کردی و مثل اینکه واسه خودته چند کد javascript ساده بیشتر نبود
شما هم نمی خواد سابقه طراحی وبت رو به رخ بچه ها بکشی
خواهش میکنم به جای اینکه با غرور حرف بزنی دنبال نقطه ضعفهات باشی بهتره
اصلا هم حال کل کل رو ندارم و فقط به عنوان یک دوست بهت اینو گفتم تا در جایی ترد و منزوی نشی
موفق باشی

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
متاسفانه توجه نکردی

bamshad گفت:
ولی این سایتی که معرفی کردی و مثل اینکه واسه خودته چند کد javascript ساده بیشتر نبود
اصلا هم حال کل کل رو ندارم و فقط به عنوان یک دوست بهت اینو گفتم تا در جایی ترد و منزوی نشی
موفق باشی

بامشاد عزیز
شما به آدرس سایت که من عرض کردم خدمدتون ( http://javascript.echessdesign.com) توجه نکردی.
این سایت دارای یک بانک کامل جاوا اسکریپت هست که کمتر اسکریپت های اون رو میتونی تو وب سایت های دیگه ببینی. شما باید در قسمت Java Script Categories از منو ها یکی رو انتخاب کنید.
موفق باشید

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
متاسفانه توجه نکردی

bamshad گفت:
موفق باشی

بامشاد عزیز
شما به آدرس سایت که من عرض کردم خدمدتون ( http://javascript.echessdesign.com) توجه نکردی.
این سایت دارای یک بانک کامل جاوا اسکریپت هست که کمتر اسکریپت های اون رو میتونی تو وب سایت های دیگه ببینی. شما باید در قسمت Java Script Categories از منو ها یکی رو انتخاب کنید.
موفق باشید

alavis

Member

دوست عزیز اگه مشکل شما در استفاده از لایه ها است من 1 آموزش تصویری

در تالار فتوشاپ تاپیک آموزش گروهی شماره 4 در صفحه آخر گزاشتم

ممکنه به کارت بیاد

موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا