چطوری بسته 3 بعدی بسازم؟

miladsadsad

Active Member
سلام به همه بچه های مجيد آنلاين . چندی پيش در هفته نامه کليک نرم افزاری رو توضيح داده بود که ميشد با اين برنامه بسته های سه بعدی ساخت . مثلاً شما يه نرم افزار ساختيد و ميخواهيد يه شمايلی از يه جعبه بسازيد به صورته 3 بعدی که کالاتونو معرفی کنه . من اسمه اين نرم افزار و سايت اين نرم افزار رو گم کردم . کسی از دوستان ميدونه؟ به من کمک کنه که اسم این برنامه چی هست و آدرس سایتی از این برنامه داره؟

ToFaN

Well-Known Member
از این نمونه نرم افزار ها زیاد پیدا میشه
به عنوان مثال Coold 3d
ولی اگه خودت بتونی بصورت حرفه ای یکی از برنامه های 3d رو دنبال کنی به نظر من بهتره

miladsadsad

Active Member
آقای طوفان سلام . ممنون از راهنماییتون . اما تا یادگیری با این برنامه های می خوام یه چیزی باشه که کارمو راه بندازه . این cool 3d جعبه 3 بعدی می سازه؟ من متن نمی خواما بلکه جعبه 3بعدی می خوام بسازه....

ToFaN

Well-Known Member
miladsadsad گفت:
آقای طوفان سلام . ممنون از راهنماییتون . اما تا یادگیری با این برنامه های می خوام یه چیزی باشه که کارمو راه بندازه . این cool 3d جعبه 3 بعدی می سازه؟ من متن نمی خواما بلکه جعبه 3بعدی می خوام بسازه....
بله البته که میتونه بسازه
البته شما هم میتونید با فتوشاپ بسازین
لینک آموزش
http://majidonline.com/page.php?page=content&op=cntshow&code=55
موفق باشی عزیزم

miladsadsad

Active Member
آقای طوفان و آقای مملی بسیار بسیار از هر دوی شما سپاسگذارم . من نحوه آموزش در فوتو شاپ رو حتما مطالعه می کنم . اگر در 3dmax مشکلی داشتم حتما مزاحمت میشم مملی جان .
من در ساخت این صفحه عاجز نیستم یعنی بنده کوچیک شما شغلم طراحی بنر و تابلوهای فلکس در سطح شهر تهران هست که در یکی دو شرکت تبلیغاتی مشغولم . دوستانی که در این سایت می بینم همه واقعا حرفه ای هستند که برای تک تکشون آرزوی موفقیت می کنم . من کورل کار هستم اما 3d کار نکردم . برای این سوالم می خواستم برنامه ای که خیلی سریع کار 3d max رو انجام بده بشناسم .
بازم از کمکتون سپاسگذارم...

جدیدترین ارسال ها

بالا