چطوري متن رو دور يك شكل بايد انداخت؟

amaturuzer

Member
چطوري متن را دور يك شكل بايد انداخت؟ فكر كنيد كه يه ماهي كشيده ايد مي خواهيد اين ماهي را داخل متن قرار بديد جوري كه متن دور ماهي را پر كنه؟
مرسي

amaturuzer

Member
عزيز جان يك مثلا ماهي كه متشكل از چندين آبجكت هست به نظرت ميشه به عنوان يه مسير معرفي كرد به كرل؟ سوال رو احتمالا اشتباه متوجه شدي ( تكسن تو پث) واسه وقتيه كه شما يه مسير داري نه يه آبجكت
به هر حال مرسي

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
شیء مورد نظرتون رو انتخاب کنید و گزینه Warp pragraph text رو بزنید و بعد متد مورد نظر رو انتخاب کنید و فاصله متن تا شیء را تعیین کنید.

موفق باشید
مهدی

sky13

New Member
شیء مورد نظرتون رو انتخاب کنید و گزینه Warp pragraph text رو بزنید و بعد متد مورد نظر رو انتخاب کنید و فاصله متن تا شیء را تعیین کنید.

موفق باشید
مهدی
سلام منم تو این گزینه مشکل دارم و نمیتونم انجام بدم میشه بیشتر توضیح بدین لطفا....
:(:(

sky13

New Member
با اجازه اساتید من فکر کنم ممکنه بعضی ها مثل من احتیاج داشته باشن مرحله به مرحله رو بدونن :
1 - انتخاب شکل هرچی باشه
2- گزینه warp text رو انتخاب میکنیم هرکدوم گزینه اش رو که میخوایم پایینش هم مقدار فاصله رو در گزینه text wrap offset
3-روی متن مورد نظر کلیک کنید(انتخاب متن) سپس روی گزینه text\convert to paragraph text کلیک میکنیم
حالا متن دور آبجکت به اندازه داده شده ما حرکت بدین میبینید که قرار میگیره

sky13

New Member
البته یه مدل دیگه هم هست که میخوایم نوشته روی خط یا آبجکتمون بیافته که اونم باید شکل رو بکشید متنتون رو هم بعد از تایپ روی گزینه text\fit text to patch کلیک کنید متن رو روی شکلتون سوار شده میبینید تغیرات دلخواه رو هم میتونید بدین

جدیدترین ارسال ها

بالا