چرا Line tool من این طوری شده؟؟!!!

||SIAVASH||

Member
من دیروز متوجه شدم که وقتی تو فوتوشاپ میخوام لاین بکشم به جای خط یک فلش میکشه
بعد از یه مدتی دست کاری دیدم درست نمیشه بعد رفتم دوباره نصبش کردم دیدم بازم درست نشد که نشد
حالا کسی نمی دونه این مشکل از کجاست؟؟؟:neutral:

Parham

Well-Known Member
نیازی به عکس نیست ... دوست عزیز شما وقتی‌ Line Tools را انتخاب کردی در بخش نوار ابزار بالا که مخصوص این ابزار هستش بخش آخر یعنی‌ شکلی‌ که شبیه ستاره هستش و به عنوان Custrom Shape Tools هستش انتخاب کردی یا انتخاب شده ... که اگر روی گزینه کناری که شکل خط هستش کلیک کنی‌ میتونی‌ بدون مشکل دوباره خط راسم کنی‌

mamali132002

Active Member
احتمالا مشکلت اینه :
برو به جایی که شکل توضیح داده بعدش که مسیر رو رفتی یک منو باز میشه اونجا بر روی Reset Tool کلیک کن.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
فکر کنم اینی که پرهام گفت کاملا درست باشه و نیازی به کارهای اضافی تر نیست. این دوستمون اشتباها بجای ابزار ترسیم خط ابزار ترسیم اشکال رو انتخاب کرده.

mamali132002

Active Member
sara_is_nice_girl گفت:
فکر کنم اینی که پرهام گفت کاملا درست باشه و نیازی به کارهای اضافی تر نیست. این دوستمون اشتباها بجای ابزار ترسیم خط ابزار ترسیم اشکال رو انتخاب کرده.
سارا خانوم منم قبلا مشکل این آقا رو داشتم .... میدونم که این چیزی نیست که پرهام گفته. حالا باز خودشون باید بگن مشکلشون کدوم هستش.احتمالا تو تنظیمات line بر روی art histroty کلیک کردن. میتونید خودتون امتحان کنید.

mostafa_az

Well-Known Member
اینم هست . ولی بنده خدا که میگه ابزار لاین رو انتخاب کرده .

مخلصیم
مصطفی

||SIAVASH||

Member
حالا خودم بگم : اول این که "سارا جان" من گفتم ابزار رسم لاین نه اینکه shapها ;)
دوم اینکه خودم مشکلم رو میدونم کجاست ولی نمیتونیم درستش کنم " در واقع همین حالا فهمیدم مشکل از کجاست"
این چیزی که مملی جان گفتم درسته ولی من هرکاری میکنم بازم درست نمیشه چون الان که ویندوزم رو دوباره نصب کردم و بعد فوتوشاپ رو باز کردم از سر کنجکاوی دوباره رفتم سراغش و دیدم هیمن طوره که مملی جان گفتن

ولی بعد از دست کاری دوباره فلش رو میکشه " البته اولش که ویندوز رو 2باره نصب کردم درست بود ولی دست کاری خورم باز خرابش کرد و الانم هرچی مملی جان گفت کردم ولی نشد"
" ولی از همون جا آب میخوره"

فعلا

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کاملا حق با محمدرضا هست. منم امتحان کردم. وقتی این ابزار رو انتخاب میکنیم در قسمت بالایی صفحه یعنی دقیقا همون عکسی که محمدرضا زحمت کشیده و گذاشته باید روی اون مثلث کوچیک کلیک کرد و این ابزار رو ریست کرد یعنی به حالت اولیه برگردوند.

موفق باشید.

||SIAVASH||

Member
درست شد!!!
الان یعنی 3 دقیقه بعد از پست قبلیم فهمیدم . وقتی همچین اتفاقی می افته شما طبق شکل مملی جان اگه پیش برید تو قسمت 2 شکل سمت راست یک منو میتونید باز کنید که قرمز رنگ علامت زده شده . حالا اگه برید اونجا و reset tool رو بزنید درست میشه ( البته این توضیحات رو برای کسانی گفتم که به مشکل من دچار میشن)
الته مملی جان هم همین رو گفته بود

<<<از همه برای کمک کردن به من متشکرم>>>

ffaarrnaz

New Member
حالا خودم بگم : اول این که "سارا جان" من گفتم ابزار رسم لاین نه اینکه shapها ;)
دوم اینکه خودم مشکلم رو میدونم کجاست ولی نمیتونیم درستش کنم " در واقع همین حالا فهمیدم مشکل از کجاست"
این چیزی که مملی جان گفتم درسته ولی من هرکاری میکنم بازم درست نمیشه چون الان که ویندوزم رو دوباره نصب کردم و بعد فوتوشاپ رو باز کردم از سر کنجکاوی دوباره رفتم سراغش و دیدم هیمن طوره که مملی جان گفتن

ولی بعد از دست کاری دوباره فلش رو میکشه " البته اولش که ویندوز رو 2باره نصب کردم درست بود ولی دست کاری خورم باز خرابش کرد و الانم هرچی مملی جان گفت کردم ولی نشد"
" ولی از همون جا آب میخوره"

فعلا
اصلا نیاز به این همه لقمه پیچوندن نیست عزیزم..منم همین مشکل رو داشتم یکم دستکاری کردم حل شد ..تو قسمت arowheads تیک پایان و ابتدا رو بردار.همین

جدیدترین ارسال ها

بالا