چرا کسی به ریات ها اهمیت نمی ده؟!!

mozakhraf

Member
حرف خاصی برای گفتن ندارم فقط می خوام بدونم چرا کسی به ریات هایی که با php نوشته میشن اهمیت نمیده؟من شدیدا یه این ربات ها نیازمندم!چه خودشون چه الگوریتم کارشون!!!:sad::cry:

mozakhraf

Member
در کل منظورم ربات هایی که با php میشه نوشت . از ربات های نسبتا ساده که توی سایت می چرخن و کار های مختلف مثل چک کردن لینک ها انجام میدن یا ربات های پیچیده تر که مثلا توی وبلاگ ها نظر میدن!:cool:

amir_s

Active Member
خوب حالا شد !
اصول اصلی ربات ها استفاده از حلقه هاست ...
حلقه های تو در تو ... که البته کار کردن باهاشون خیلی هم آسون نیست و اگر اصولی نوشته نشن می تونن فشار خیلی زیادی رو روی سرور بیارن ...
در مرحله بعدی ربات های پیچیده تر، از library ها و امکانات بیشتری از Php استفاده می کنن، مثلا Curl ...
در مورد Curl مقالات زیادی وجود داره ... Just Google it !

amir01

Well-Known Member
من یه چیز نوشتم که مطالب وبلاگ (مثلا بلاگفا) رو انتقال میده به سیستم خودم. فکر کنم ربات (یا همون رباط. گیر نده حالا) حساب میشه نه؟ مطمئن نیستم.

mozakhraf

Member
من الان بیشتر نیازمند یه ریات هست که تو بلاگفا نظر بده و یه ربات که بره تو یه سایت دیگه یه چیزی را پیدا کنه!اگر در این زمینه کمک کنید ممنون میشم!

amir01

Well-Known Member
خب داداش از اول اینو بگو دیگه :دی
از "چرا کسی به رباتها اهمیت نمیده" شروع کردی رسیدی به این که ربات ارسال نظر میخوای! :دی

خب برای نظر دادن تو بلاگفا چیزی که الان به ذهنم میرسه اینه که آدرس یه سری وبلاگ رو از قسمت "فهرست وبلاگها" در بیاری بعدش آدرس کامنتهای بلاگفا هم که مدلش معلومه بگی بره به اون آدرس و یه اسم و ایمیل و نظر رو به اون صفحه ارسال کنه.

رباتی که بره تو یه سایت دیگه و یه چیز رو پیدا کنه. مثلا منظورت چیه؟ اینکه یه کلمه رو تو یه صفحه خاص پیدا کنه؟ یه کلمه رو تو کل سایت پیدا کنه؟ یا چی؟

mozakhraf

Member
1-مرسی
2- در مورد دومی :
می خوام یه سری آدرس از من بگیره بعد بره به اون آدرسا مثلا ببینه که بنر سایت من اونجا هست با نه!
با اینکه یه سری آدرس از من بگیره و فقط بره یه اون سایتا سر بزنه!

mozakhraf

Member
2 تا سوال دیگه هم داشتم!
1-من میخوام اون ربات دومی روی لینک ها کلیک کنه یعنی وقتی مثلا با ویگذر آمار سایتش را چک میکنه معلوم شه که از سایت من وارد سایت اون شدن!
2-در مورد ربات اولی بگه تعداد آدرس ها زباد شه فکر می کنم ران تایم ارور بده چه جوری میشه اینو حل کرد!

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
2 تا سوال دیگه هم داشتم!
1-من میخوام اون ربات دومی روی لینک ها کلیک کنه یعنی وقتی مثلا با ویگذر آمار سایتش را چک میکنه معلوم شه که از سایت من وارد سایت اون شدن!
2-در مورد ربات اولی بگه تعداد آدرس ها زباد شه فکر می کنم ران تایم ارور بده چه جوری میشه اینو حل کرد!
بله اگه کار ربات خیلی پیچیده باشه ران تایم ارور هم ممکنه بده که دیگه باید به سرور دسترسی داشته باشی و زمانش رو زیاد کنید.

تمام این کارایی که شما میخوای درست کردنش کار 5 دقیقه نیست شما باید خودت بری جستوجو کنی و الگوریتم بنویسی!

جدیدترین ارسال ها

بالا