چرا ويندوز xp كارت صدا را ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام
يكي از دوستان من كامپيوتري داره با كارت صداي opti 931 و مي خواهد ويندوز xp روي سيستمش نصب كند اما ويندوز اكس پي كارت صدايش را نمي شناسد بايد چه كار كنه

لطفا اين دوست ما را هم راهنمايي كنيد آيا اصلا مي شود

Zanguei

Member
من كارت صوت opti 933 داشتم كه روي xp تصب نمي شد .بعد كه پيگيري كردم شنيدم كه اين كارت و كارتهاي قديمي تر رو xp ساپورت نمي كنه و نميشه اونا رو نصب كرد.مجبور شدم برم jenus بگيرم. :cry:

pasargad-ir

Active Member
Re

سلام

2 راه بيشتر نداره
1- بري يه كارت صداي جديد بخري
2- بشيني تو سايت و در مورد Audio+Sound+Opti *****+Driver+winXP سرچ بزني

مرسي

ببين من درايور را از روي اينترنت پيدا كردم ولي هر كاري مي كنم نصب نمي شود

r_soori

Member
با سلام به شما

ايييييييييي خدا از دست micro soft واين ويندوز مسخره اش به نام xp
دوستان عزيز شما ديگه چرا
شما كه توي اينترنت تو سايتهاي خبري/كامپيوتري هستيد چرا از ايكس پي استفاده ميكنيد.
فقط چون desk top و ايكون هاي خوشگل دارد . :evil:
بابا سرعتش پايينه با خيلي از سخت افزارها مشكلداره مشكلات عجيب غريب داره و يا وقتي برنامه اي نصب ميكنيو ريست ميشود ديگه با لانمياد حتي با گزينه هاي last good...
من دروغ ميگم باشه. مجله pc world اين ويندوز را حتي از me نيز پاييتر ميداند .
من هرآنچه شرط بلاغ بود گفتم تو خواه پند گير خواه ملال

MrMohi

Active Member
آقا شما هم داری یه کم زیادی شلوغش میکنی! من هم از ویندوز ایکس پی

استفاده میکنم.درسته که سرعتش در بعضی موارد مثل بوت شدن پایینه

که البته اون هم علت داره.ولی در کل یک سر و گردن از ویندوزهای قبلی بالاتره

و حتی مشکلاتی مثل هنگ کردن های بیمورد که تنها راه علاجشون ریسیت

دستگاه بود رو که ویندوزهای قبلی داشتند رو نداره و خیلی دلایل دیگه

8)

Peyman-Pop

Active Member
بله ویندوز XP اصلا قابل مقایسه با ویندوز های قبل نیست . امکاناتی‌ که در XP وجود داره در هیچ ویندوز دیگه ای وجود نداره .

ساپرت بسیار عالی سخت افزار .

هنگ نکردن سیستم

زیبایی‌ خاص اون

امکانات و برنامه های بیشتر برای افراد حرفه ای

و .........

اگر درایور کارت صدا شمارو نمیشناسه دلیل بد بودن این ویندوز نیست بلکه کارت صدای شما دیگه خیلی‌ قدیمی‌ شده

راهش هم اینه که به سایت خودش برید و اگر درایوری برای ویندوز XP داشت دانلود کنید و نصب کنید .

اگر مشکل در نصب اون دارید میتونید با آپدیت درایور قبلی‌ به درایور جدید از طریق Device manager اونرو نصب کنید .

pasargad-ir

Active Member
هه هه

طرف كارت صدا مي خواست ما ويندوز XP بهش مي ديم.

----------------------------------------------------------

عزيز نگفتي چرا نشناخته !؟

sp2_sp

Member
اولا خودتون رو خسته نکنید این تاپبیک فکر کنم مال 7 ماه پیشه ها تا حالا یه فکری کرده وایش بعد هم خوتون رو خسته نکنید که درایور ماسه ایکس پی نداره این کارت صوت مال زمان احمد شاه قاجار

mossi

Member
آقا من هم همين مشكل را دارم .

ديروز بعد از مدتها خواستم ميكروفون نصب كنم . و با اونجا صحبت كنم . هركاري كردم نشد . ميكروفون اكتيو نميشد . تمامي فونكشن ها كارت صدا كه رو برد است درست كار ميكنه ، الا ميكروفون . يك آپديت هم كردم نشد .
يك كارت صدا هم دارم كه مال 2002 است به نام DIGITAL XG GOLD با درايور ياماها .

http://www.hoontech.com/english/products/index.html

دو روز ه سعي ميكنم اينو نصب كنم و لي ويندوز XP قبول نميكنه . چندين بار يخورده با ميكروقون حرف زدم ، ولي وسط كار مارو انداخت بيرون . بعد هم ويندوذ بالا نيامد تا اينكه كارت را برداشتم .
اين كارت كه زياد قديمي نيست و هنوز هم داره توليد ميشه . درايور جديد آنرا هم نصب كرپم ولي نشد .
با درايور كارت صداي روي برد نميسازه . حتي آنرا كاملا پاك كردم . ولي بايك نو استارت دوباره آن درايور هم اينستال ميشه . و ويندوز سقوط ميكنه و در بالا آمدن هم صوت ميكشه .
كي يه همچين مشكلي داشته . راهنمايي كنند مارا
مرسي .

R_chizari

Active Member
درود
همانطوري كه دوستان هم گفتند بهتر است كارت خود را تعويض كنيد (قيمت چنداني هم ندارد). ميتوانيد در اينترنت براي پيدا كردن درايور آن هم جستجو كنيد. كليدها را هم دوستان داده اند. البته به دليل قديمي بودن احتمال پيدا كردن آن كم است.

* اين تاپيك پاسخ خود را دريافت نمود : قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا