چرا استفاده از نرم افزاهای طراحی وب حرفه ای نیست؟

dishlame

Member
سلام
برای چی می گن که استفاده از این نرم افزار ها مثل dreamweaver or front page غیر حرفه ای هست ؟
کد نویسی که ما خودمون انجام می دیم چه فرقی با این نرم افزار ها داره ؟:rose:

asirap

Member
چه کسی همچین حرفی زده؟
این نرم افزار ها فقط به شما کمک میکنن تا سریعتر کدهارو بنویسید و بتونید اونارو از هم تفکیک کنید و یک سری امکانات دیگه...

maysam.m

Well-Known Member
فرقش به نظر من اینه که این نرم افزارها کارها سرعت میدن و مقداری کدهای اضافی به صفحه وارد میکنند.
ولی استفاده از ادیتورها باعث میشه همه ی کدها رو دستی وارد کنیم و کدها در حافظه ی ما بهتر ماندگار خواهد شد و در نتیجه ی این کار صفحاتی که طراحی میکنیم روش احاطه ی بیشتری داریم و بدون کدهای اضافی خواهد بود.

my1zarb

Member
سلام
برای چی می گن که استفاده از این نرم افزار ها مثل dreamweaver or front page غیر حرفه ای هست ؟
کد نویسی که ما خودمون انجام می دیم چه فرقی با این نرم افزار ها داره ؟:rose:
استفاده از این نرم افزارها ، برای شروع کار ، خیلی مفید می تونه باشه.
اما بعد از اینکه خوب با کدها و نحوه استفاده و... آشنایی پیدا کردید باید این نرم فزارهای سنگین رو خیلی کم استفاده کنید.
این نظر من بود.
پیروز باشید.

با سلام.
اصلا هم اینطور نیست!
اگر از نرم افزارهای حرفه ای مخصوص این کار ( برای مثال: Microsoft Expression Web ) استفاده کنید میتونید المان های بیشتر, حرفه ای تر و با سرعت بیشتری کارهای خودتون رو پیش ببرید.
موفق باشید...

asirap

Member
من خودم مدت هاست که از Microsoft Expression Web استفاده میکنم
البته محیط ویژوال این برنامه ها بدرد کار نمیخوره

farik

Well-Known Member
با سلام..همونطور که دوستان گفتن بیشتر بحث کدهای اضافی هست که میزارن تو صفحه..البته نمیشه تسلطی که بر صفحه ای که ودتون کدنویسی کردین رو نادیده بگیرین..من به شخصه قبلا از نوت پد استفاده میکردم..:green:اما از وقتی که دریم ویور رو دیدم که چهقدر برای کدنویسی به آدم کمک میکنه همیشه از همون استفاده میکنم...

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
استفاده از نمای طراحی(design) این نرم افزارها برای طراحی کل سایت حرفه ای نیست !
ارادت محمد جان
چرا حرفه ای نیست؟ برنامه ای مثل Microsoft Expression Web 4 دارای هوش مصنوعی هست و حتی در حالت Design کد های HTML شما رو به CSS تعریف کرده و برای اونها Class می سازد!
___

در ضمن، در محیط ویندوز ، زمانی که شما فایل PHP رو با notepad معمولی ویرایش می کنید، فلگی در اول و آخر فایل میندازه و باعث مشکل میشه.
برنامه های حرفه ای مانند Microsoft Expression Web 4 و Adobe Dreamweaver CS5 خطا های صفحه شما رو با هوش مصنوعی خود گرفته و Syntax های صحیح رو به شما معرفی می کنند.
پس خیاط ها هم که از خط کش استفاده می کنند به تبهر هستند و باید با دست یا چشم اندازه گیری کنند...؟

Mohammadreza

Well-Known Member
سلام به حسین آقای گل
تمام صحبت هاتون صحیح هست و غیر از اینم نیست شما استادین; اما در دفاع از حرف خودم می گم که :
اینو منکر نمیشم افراد حرفه ای (از جمله خود شما) هستند که بتونند با نمای دیزاین کاملا بهینه صفحه رو طراحی کنند
اما اینو قبول کنید معمولا افراد تازه کار با این نما کار می کنند و می خوان کل سایت رو بیارند بالا
و اگه گفته میشه که استفاده از نرم افزار های طراحی وب حرفه ای نیست ، دلیلش همینه !
( استفاده معمولی = وارد شدن کد های اضافی زیاد به کد )
----
در مورد نوت پد هم موافقم ، به نظر من فقط برای تمرین توصیه بشه
برای کد نویسی استفاده از این نرم افزار ها ( از جمله دریم ویور که خودم استفاده می کنم ) بسیار سرعت کار رو بالا می برند ...
----
مرسی که توجه کردین ( مخصوصا شما حسین جان )

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا