پیشنهاد !!!!

mohammad@er

Well-Known Member
خیلی خوبه که کاربرها خودشون خودجوش تصمیم میگیرن برای بهبود وضعیت نه برای شورش و خرابکاری :green:
همونطوری که خودتون هم توی صحبتهاتون گفتید یک سری مسایل وجود داره که باعث میشه یک سری کم و کاستی هایی وجود داشته باشه

اما یادتون باشه انجمنهای مجید آنلاین در اصطلاح فارسیش رسانه کاربر محور هستش یعنی یک جامعه که کاربران اونو زنده نگاه میدارن
من شخصا اگر بخوام کاری بکنم دو حالت داره بشکل کاربر اگر بخوام فعالیت کنم که چون تخصصم برنامه نویسی و گرافیک دو بعدی هست توی اون حوزه باید کار کنم، از نظر مدیریتی بخوام کاری کنم که همین هستش که سایت و سرور رو از نظر فنی سرپا نگه دارم که الان همین کارو بیشتر انجام میدم.
پس عملا کمکی از دست من اینجا بر نمیاد و خودتون هستید که باید با هماهنگی همدیگه کارها و بخش رو بسازید :cool:

ممنونم بابت تصمیمی که همگی گرفتید و امیدوارم که بازم بشه مثل قبل.. مسابقه.. آموزش.. کمک به دیگران و ...

مخلصیم
مجید

سلام اقا مجید ! خوبی ؟

ببین اقا مجید من تا بحال چندتا پیام به شما دادم !

انصافا کدوم رو جواب کامل دادید !

شما سرتون شلوغه قبول !

می دونم مدیریت یه سرور پر بازدید کار راحتی نیست ! اما شما کلا بی خیال انجمن شدید !!! البته قصد بی احترامی ندارم !

الان
[h=1]*farshid*[/h]
من بشخصه خیلی براش احترام قائلم اما انصافا فعالیتی زیادی نداره !

خوب ما حق رو هم بهش می دیم !

اما وقتی یه همچین مدیری فعالیتی نداره چطور کاربرای عادی مثل من و بقیه اشتیاق به فعالیت پیدا می کنن!

خوب مثلما می گن وقتی مدیر اینه وای بحال بقیه !

البته من حدفم
[h=1]*farshid* [/h]
نیستا ! فقط مورد مشابه رو مثال زدم !

الان جز عارف و حمدی رضا کی انجمن (بخش تردی مکس رو ) مدیریت می کنه !

امید وارم از حرف های من ناراحت نشده باشید.
[h=1][/h]
من حقیقتو می گم !

به هر قیمتی !

ولی این فعالیت رو تو هر انجمنی می کردم از این نتیجه مطلوب تری داشت !

mohammad@er

Well-Known Member
سلام دوستان!

ببینین من دیروز فقط بیش از 25 تا 30 تا پست گذاشتم !

اما برخورد کاربر رو با من نگاه کنید !

ادم در قبال جوابی که میده انتظار یه یه تشکر رو داره !

اخه این درسته !

پیوست ها

• ahoura 3d fillter .jpg
    ahoura 3d fillter .jpg
    190.6 کیلوبایت · بازدیدها: 21
سابت تعطیل شده پیشنهاد می کنم عضو سایت های فعال دیگر بشید خیلی سایت های مفید و فعال هست ...

جدیدترین ارسال ها

بالا