پلاگین های Free Man

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
kamalhamidi##

سلام ،

UO از چندین شی تشکیل شده و ساختار متفاوتی با پلاگین آقای Silvercover دارد (TreeView با سی++ نوشته شده است).
(اما UO با دلفی)

سعی خود را خواهم کرد ، یک روش برای انجام این کار دارم اما زیاد درست و اصولی نمی باشد.

شاید هم برای UO خوب جواب نمی دهد.

پیگیر این موضوع خواهم بود.

Free Man

چند شی جدید در نسخه ی جدید uo :

با وارد کردن عدد و انتخاب یکی از استانداردهای ایجاد بارکد ، بارکد برای شما درست می شود و می توانید آن را پیرینت کنید
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

با قابلیت Sort کردن به وسیله ی Header ها و عملیات فیلتر کردن و ...

پیوست ها

• BarCode Generator.png
    BarCode Generator.png
    937 بایت · بازدیدها: 86
  • ListView DiskInfo.png
    ListView DiskInfo.png
    6.5 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • ListView Explorer.png
    ListView Explorer.png
    16.7 کیلوبایت · بازدیدها: 86
  • xml tree.png
    xml tree.png
    5.7 کیلوبایت · بازدیدها: 84
  • FontBox.png
    FontBox.png
    2.9 کیلوبایت · بازدیدها: 85
آخرین ویرایش:

ubuntu

Member
نسخه جديد uo فکر کنم کلاً پلاگ‌اين سازي mmb رو دگرگون کنه! واقعاً امکانات جالبيه.

silvercover

کاربر متخصص
چقدر این پلاگین آینده جناب Free Man غنی شده و دلچسب!! من باب یاد آوری خدمت استاد Free Man عرض می کنم که لطفا رویداد های مهم رو برای این اشیا ارزشمند فراموش نفرمایید.

جناب Free Man اگر قصد استفاده از متد بنده رو دارید باید اشیا و پنجره ای رو که اشیا روش ایجاد میشن با استفاده از تکنیک Subclassing کنترل کنید.

مشتاقیم تا پلاگین بعدی جناب Free Man رو ببینیم.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
واقعاً جالبه، نمیتونم صبر کنم تا پلاگین رو عرضه کنین.
این پلاگین mmb رو (حداقل) از جهت اشیاء ویژوال متحول خواهد کرد

ممنون

Free Man

silvercover ، ممنون از یاداوریتان، حتما رویدادهای مهم را برای تمامی اشیا قرار میدهم

و برای اشیای مادر و اصلی حدودا تمامی رویدادهای ممکن ارائه خواهد شد.

به دلیل استقبال دوستان ، یکی دیگر از اشیای اصلی پلاگین را معرفی می کنم :

البته اشیای اصلی تعدادشان بیش از یکی می باشد ، اما مابقی هنوز به طورکامل طراحی نشده اند.

وگرنه آنها را نیز معرفی می نمودم.

Smart Tree View Class2

attachment.php

attachment.php

با این آبجکت حتی می توانید Property Grid ایجاد نمایید.

پیوست ها

• SmartTreeView2.png
    SmartTreeView2.png
    2.7 کیلوبایت · بازدیدها: 80
  • SmartTreeView.png
    SmartTreeView.png
    21.9 کیلوبایت · بازدیدها: 81
آخرین ویرایش:

Free Man

با سلام به تمامی دوستان ،

در حال ساخت چند پلاگین جدید برای ام ام بی هستم ،

در اینجا یکی از آنها که تغریبا در ابتدای مرداد ماه آماده ی عرضه می شود را به شما معرفی کنم:

Compressor Plugin

attachment.php

پلاگین می تواند فایل های شما را به این فرمت ها : ZIP , TGZ , CAB , LHA , TBZ , JAR , TAR , BH

تبدیل نماید. و همچنین فایلهای فشرده شده را بدون استخراج ، کانورت می کند و می توانید نوع آنها را تغییر دهید.

فایل فشرده ای که ایجاد می کند توانایی پشتیبانی از پوشه های تو در تو را دارا می باشد.

همچنین در آزمایشات به عمل آمده بین پلاگین و WinRAR ،

قدرت فشرده سازی Compressor Plugin بین 1% تا 16% بیشتر از WinRAR بوده است.

یکی از نقطه قوت های پلاگین ، توانایی بالا در استخراج فایل های فشرده ی ناقص می باشد.

attachment.php

و امکان آخر اینکه ، توانایی جستجوی فایلهای مورد نظر شما در فایل های فشرده.

attachment.php

جامعه ی آماری : 26 فایل فشرده ی ناقص که اکثرا از اینترنت دانلود شده بودند.

پیوست ها

• chart comp.png
    chart comp.png
    19.3 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • comp4.png
    comp4.png
    6.9 کیلوبایت · بازدیدها: 62
  • Comprimidos-ZIP-128x128.png
    Comprimidos-ZIP-128x128.png
    15.6 کیلوبایت · بازدیدها: 63
آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
واقعاً عالیه، و کاربردی !
ممنون از زحماتتون جناب فرهادی، واقعاً جامعه ی MMB به وجود افرادی چون شما افتخار کنه.
الان که این چارت رو دیدم، علاوه بر کلی چیزهای دیگه !، یاد ChartPlugIn اقتادم، و اینکه شاید در آینده قصد داشته باشید همچین پلاگینی بسازید که گرافیک بالاتری داشته باشه و نقاط ضعف اون رو هم پوشش بده...!

بهرحال ممنون از زحماتتون، منتظر انتشار این پلاگین - در کنار پلاگینهای دیگه تون - هستیم.
موفق باشید

peyman136

واقعا عالیه ارائه این پلاگین میتونه انقلابی توی MMB بوجود بیاره بخصوص که قدرتش از winrar هم بیشتره اما یه سوال دارم توی پلاگین شما مثل بقیه برنامه های Compressor قابلیت گذاشتن پسورد روی فایل ها وجود داره یا نه و اینکه اگه این قابلیت وجود داره تا چه حدی قوی هستش؟

در کل همه پلاگین های شما عالیه منتظر بقیه پلاگین هاتم هستم بخصوص UO راستی تیر ماه داره میاد تاریخ عرضه پلاگین UO رو مشخص کردی؟

Free Man

با سلام ،

nevercom

ممنون از لطف شما ، در UO چارت های قویتر و زیبا تری خواهید دید.

نمودارهای سه بعدی با امکان لایه گذاری چندگانه ، (نمایش در سطح فریم (سیمی) ، لایه گذاری در سطوح مختلف و .. )

attachment.php

peyman136

سوال خوبی بیان نمودید ، بله امکان کدگذاری با چند الگوریتم مختلف وجود دارد که انتخاب الگوریتم هم برای کاربر

قرار داده شده است. اما از لحاظ قدرت تا به حال وقت نکردم قدرت آن را بسنجم و با دیگر برنامه ها از این نظر مقایسه

کنم.

تاریخ دقیق عرضه ی پلاگین ها : پس از راه اندازی وب سایت اعلام خواهد شد.

پیوست ها

• Pro Chart.png
    Pro Chart.png
    22.5 کیلوبایت · بازدیدها: 113

Silver PC

Well-Known Member
سلام
میتونم بپرسم چه سایتی ؟
خوب قیمتهای شما همون قبلی هستند ؟
مشتاقانه منتظر ارائه پلاگین از طرف شما هستیم
با تشکر فراوان

Free Man

سلام
میتونم بپرسم چه سایتی ؟
خوب قیمتهای شما همون قبلی هستند ؟
مشتاقانه منتظر ارائه پلاگین از طرف شما هستیم
با تشکر فراوان

سلام ،

هنوز وب سایت راه اندازی نشده ، پس از راه اندازی ، آدرس آن را بیان می کنم.

(وب سایت : سایتی (فروشگاهی) برای فروش محصولات نرم افزاری ، که در ابتدا محصولات

تولید شده ی بنده در آن ارائه می شود و پس از مدتی ، از برنامه نویسان ، طراحان گرافیکی

و .. فراخوان عمومی صورت می گیرد که محصولات خود را برای فروش و ارائه درون فروشگاه

قرار دهند.)

بر روی پلاگین های جدید هنوز قیمت گذاری نکرده ام.

در دنیای فروش محصولات کامپیوتری و مخصوصا کامپوننت های برنامه نویسی ، قیمت ها اینگونه

گه بنده بیان کردم نیست. به طور مثال در UO جدید چند نمونه String Grid قرار داده شده است

یکی از آنها که در نسخه ی 15 هزار تومانی وجود دارد ، بسیار کامل و پیشرفته می باشد ، نمونه های

مشابه و حتی ساده تری را از این String Grid برای شما مثال خواهم زد که ارزان ترین آنها حدودا

قیمتی برابر 70 هزار تومان دارد ، اگر دیدید که بنده یک پلاگین مانند UO را می خواهم با چنین قیمت

پایینی ارائه کنم ، علتش این است که کاربران ام ام بی مانند کاربران دیگر زبانهای برنامه نویسی نیستند

و تعداد کمی از آنها قصد دارند که با ام ام بی کار تجاری انجام دهند و همچنین قصد دارم که یک خدمتی

هرچند کوچک به کاربران ام ام بی کرده باشم. (ارائه ی نسخه های رایگان به همین علت ادامه داده میشود

زیرا که تعداد زیادی از کاربران قصد انجام کارهای تجاری را ندارند)

کاربران ام ام بی به وسیله ی نسخه های جدید سه پلاگین و پلاگین های جدیدی که ارائه می شوند

توانایی پیدا می کنند که برنامه های تجاری و کاملی را تهیه نمایند ، البته در این مجموعه پلاگین ها

جای یک پلاگین که با بانک داده کار کند کم می باشد ، که قصد ایجاد یک پلاگین با این امکان را نیز داشتم

اما تکرار دوباره ی کارها پسندیده نیست و پلاگین جناب silvercover بسیار خوب و کامل می باشد

و توانایی رفع نیاز کاربران را دارا می باشد. پس با این پلاگین ها و پلاگین Sqlite می توانید نرم افزارهای

کاربردی و تجاری ای ارائه نمایید.

قیمت های UO را که قبلا بیان کرده بودم ، اما برای اطلاع بگویم که چندین پلاگین کاربردی دیگر در

لیست کاری بنده است و آنها را نیز ارائه می کنم که تعدادی از آنها رایگان و قیمت های نسخه های پولی

از 500 تومان است تا بالای 30000 تومان.

که البته آن پلاگین های گران قیمت ، برای کارهای عمومی نمی باشند ، و کاملا تجاری و حتی در تعدادی

صنعتی می باشند. تعداد کاربران آنها کم هستند ، اما آنها را نیز ارائه می کنم که پهنه ی کاری

ام ام بی گسترش یابد و اگر کسی قصد ایجاد برنامه هایی خاص و صنعتی را داشت بتواند در ام ام بی

آن برنامه ها را ایجاد کند.

موفق باشید.

K@M@L

Well-Known Member
سلام

دوست عزیز در مورد خرید پلاگین ها خواستم فقط این نکته رو بگم که خواهشا بهترین روش خرید و فروش اینترنتی رو انتخاب کنید تا ما با خیال راحت پلاگین های شما رو خریداری کنیم .

در رابطه compressr plugin ، آیا امکان این هست که بعد از ساخت فایل فشرده ، بتونیم دوباره به آن فایل اضافه یا کم کنیم؟

تشکر ...

ubuntu

Member
من قصد استفاده‌ي تجاري ندارم و هر چي مي‌سازم رايگان به ديگران مي‌دم ولي دويت دارم نسخه‌ي کامل uo رو داشته باشمو قيمتش که قرار نيست از 15000 تومان بالاتر بره؟

Free Man

با سلام ،

قیمت نسخه ی Power Pack همان است که بیان نمودید و تغییری نخواهد کرد.

با تولید نسخه های پولی در چند دسته بندی و نسخه های رایگان ، قصد دارم

که دست کاربران را در انتخاب باز کنم ، تا پلاگینی را انتخاب کنند که براورده کننده ی نیازهای آنها باشد ،

می دانیم که نیازها و تخصص های کاربران با هم متفاوت است ،

چیزی فراتر از نیازهای ساده را کاربران می توانند در نسخه های رایگان بیابند ، نسخه های پولی امکانات

و قابلیت های زیادی دارند که توانایی براورده کردن اکثر نیازهای تخصصی* و پیچیده ی طراحان نرم افزار را براورده خواهند کرد.
*(هنگام ارائه ی آنها و معرفی خصوصیاتشان ، متوجه ی امکاناتشان خواهید شد)

به طور مثال ، تا به حال 3 پلاگین را در نسخه های مختلف به صورت رایگان ارائه کرده ام ،

آیا امکانات آنها خیلی ساده است؟

آیا می توان از امکاناتشان چشم پوشی کرد ؟

و آیا این پلاگین های رایگان در زمینه ی خودشان توانایی براورده کردن نیازهای اولیه را داشته اند یا خیر ؟

پس اطمینان داشته باشید نسخه های رایگانی که در آینده ارائه می شوند ، توانایی های قابل توجهی

خواهند داشت ، و کاربرانی که قصد انجام کارهای عمومی و متوسط را دارند ، نیازی به خریداری نسخه های

پولی نخواهند داشت.

البته ناگفته هم نماند که از نظر امکانات ، سرعت ، ضریب اطمینان و تکنولوژی ساخت ، به هیچ وجه نسخه های رایگان

قابل مقایسه با نسخه های پولی نمی باشند.

Silver PC

Well-Known Member
سلام به همه دوستان و مخصوصا آقای Free Man
آقای فرهادی الات تیره ها ! ( ماه تیر )
خبری از پلاگین های شما نشد ؟

Free Man

با سلام به تمامی دوستان ،

اگر توجه کرده باشید حضور بنده در انجمن کم شده ،

به طور پیوسته و مداوم در حال طراحی و پیاده سازی پلاگین ها هستم ،

و همچنین در حال طراحی وب سایت و مشورت با برنامه نویسان و طراحان گرافیکی می باشم ،

بزودی نسخه های جدید و پلاگین های جدید ارائه می شوند ،

البته اول از همه ، نسخه ی جدید uo ارائه خواهد شد.

موفق و سلامت باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا