پروژه بین المللی Global SMS Centre

mpourebadi

Member
طراحی یک پروژه بین المللی به نام Global SMS Centre که چندی پیش توی شرکت کلید خوردش رو براتون گذاشتم.
این سایت یک وب سرویس هستش که خدمات sms رو به صورت جهانی به کاربران ارائه میده. خوب متعاقبا چون این وب سرویس جهانی بودش و چند زبانه ( فعلا انگلیسی و فارسی و عربی ) باید به گونه ای طراحی می شد که تقریبا باب دل اکثر کاربران باشه ( شایدم نباشه ). در این زمینه خیلی تحقیق کردم، تا بالاخره کار طراحی به صورتی که در تصاویر زیر میبینین در اومدش. کلا کار طراحی محیط کاربر و مدیر، همراه با HTML کردن اون حدود یک هفته ای طول کشید. سعی کردم از متد های جدید طراحی مثل CSS Sprite و HTML5 و CSS3 استفاده کنم تا دیزاین سبک و قشنگ تری بشه.
نسخه موبایلی سایت رو هم دارم دیزاین میکنم و به زودی نسخه نمایشی رو تو همین پست میزارم.
پوستری رو هم برای نماینده شرکت توی انگلستان طراحی کردم که میتونین در زیر ببینین. ناگفته نماند که برای طراحی پوستر هم تحقیقات زیادی مبنی بر سبک مردم اروپایی در زمینه تبلیغات و نوع طراحی های اون انجام دادم، تا نتیجه کار به صورتی که میبینین شدش.
کار طراحی هنوز به صورت کامل تموم نشده، و هنوز کمی کار داره. منتظر انتقادات، نظرات و پیشنهادات دوستان هستم. :cool:

پیوست ها

• poster-globalsmscentre-web.jpg
    poster-globalsmscentre-web.jpg
    84.6 کیلوبایت · بازدیدها: 386
  • screensiteglobal-web.jpg
    screensiteglobal-web.jpg
    326.9 کیلوبایت · بازدیدها: 194

Saeed

Well-Known Member
در اینکهـ شیک شدهـ شکی نیس ولی آخر پروژه نظر بدم بهترهـ ... :rose:

منتظرم ... :wink:

mpourebadi

Member
از همه دوستانم DrSaeed,Farid Kapi,alireza_ghe,pouya saadeghi,Alireza Saeedi,MohammadGh بسیار ممنونم.
همگی نسبت به من لطف دارن :rose:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام
مرسی، به نظرم کار شیک و کلاسیکی هستن، و از اضافات جلوگیری شده.
موفق باشیــ.

GsGraphic

Well-Known Member
به قول سعيد جان از نظر شيكي كار كه شكي درش نيست ولي
منم ترجيح ميدم بعد از كامل شدن كار نظر كليمو بدم.
موفق باشي

mpourebadi

Member
به قول سعيد جان از نظر شيكي كار كه شكي درش نيست ولي
منم ترجيح ميدم بعد از كامل شدن كار نظر كليمو بدم.
موفق باشي

ممنون.
البته بیشتر تغییرها روی کد هستش، و تغییرات کمی توی ظاهر داده میشه. مثلا چون می خوایم امکانی رو اضافه کنیم که با اکاینت های فیس بوک و توییتر بتونن به بخش ادمین لاگین کنن ( با Open ID ) و احتمالا هم یک سری صفحات دیگه به سایت اضافه میشه. این جوری بگم که گرافیکش تقریبا 15 درصد دیگه بیشتر کار نداره. :green:

nitroxy

Member
دوست عزیز سلام . من کار تخصصیم این نیست اما کارت واقعا قشنگ شده . رنگ بندیش فوق العاده شده . موفق باشی .:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا