پرسش و پاسخ

وب

Member
دوستان لطفا تمامي سوالات خود در باره فرنت پج رو در اين قسمت بنويسيد تا سريع تر به شما پاسخ داده شود وتت از سر درگمي و اتلاف وقت جلوگيري شود :arrow: :arrow:

وب

Member
پرسش:
وب خود را برای بررسی کدام سرعت مودمی باید طراحی کنم؟

وب

Member
پاسخ:
جواب تا حدودی زیادی به نوع وبی که می خواهید تولید کنید،بستگی دارد.
بیشتر تولید کنندگان وب وسیعترین طیف شنودگان را در نظر می گیرند که درحال اتصال 800/28 ای است.
اجبار نمودن آنان به استفاده از سرعتهای پایین تر وبارگذاری آهسته صفحات از توجه بازدیدکنندگان می کاهد.
برخی از تولیدکنندگان وب،در قالب صفحاتی برای اتصالات کندتر نظیر8/28 و صفحاتی برای اتصالات سریعتر مثل مودم های کابلی و خطوط T1 سازماندهی می کنند.زمان بیشتری صرف می شود،اما می توانید از گرافیک و صفحات محاوره ای بیشتری بدون نگرانی در مورد گزارش زمان بارگذاری بهره بجویید.

وب

Member
پرسش:
صفحه اصلی هر وب می تواند اسامی مختلفی داشته باشد،مثلindex.htm،index.html،default.htm کدامیک را باید مورد استفاده قرار داد؟

وب

Member
پاسخ:
اسم انتخابی به این بستگی دارد که فراهم کنند میزبان وب تان،هنگامی که شخص تلاش می کند وب را بدون نام دهی به یک صفحه بالا بیاورد،دنبال کدامیک می گردد.
برای مثال:اگر کسیhttp://www.prefect.com ویزیت کند،سرویس دهنده دنبال
Http://www.prefect.com/index.html خواهد گشت.این بدان خاطر رخ می دهخد که سرویس دهنده طوری پیکربندی شده کهindex.html را به آدرسی که مرجع صفحه ای ندارد ،اضافه کند.
FrontPage هر صفحه جدیدی را index.htm می نامد،می توانید به سادگی در نمایFolers این اسم را تغییر دهید تا با فراهم کننده میزبان وب تان مطابقت یابد.

وب

Member
ممنون مهرداد جان
راستي من يه دوست دارم هم نام فاميلي شماست
لطفا همين اطراف باش ميام پيشت

وب

Member
پرسش:
وب من از نوارهای راهبری استفاده نخواهد کرد.آیا دلیلی وجود دارد که از نمایNzvigation استفاده نمایم؟

وب

Member
پاسخ:
نوارهای راهبری دلیل اصلی ولی نه نتها دلیل استفاده از ساختنار راهبری با طرح خوب می باشد،اگر سایتتان از 12 یا تعدادی بیشتر تشکیل شده باشد،نمای Nzvigation می تواند ابزار مفید برای پیداکردن راهتان هنگام ویرایش وب رارئه دهد.

Norik

Active Member
پرسش:
فرانت پيچ رو چيکار بکنيم که ديکه تو head اين سه خط رو ننويسه

کد:
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1252">

anti-life

Active Member
نوريك جان اينم از اون حرفا بودا .......... اين سه خط حامي اطلاعات در مورد صفحه است و اگه نباشه كه اين صفحه معني نميده ........

ولي اگه شوخي بود اقا دمت قيژ ...... در ضمن من منظور اين دوستمون كه اين مه سوال جواب گذاشته رو نفهميدم .........

Norik

Active Member
anti-life گفت:
نوريك جان اينم از اون حرفا بودا .......... اين سه خط حامي اطلاعات در مورد صفحه است و اگه نباشه كه اين صفحه معني نميده ........

ولي اگه شوخي بود اقا دمت قيژ ...

معنی نميده چيه عزيز.
معنيش ميکنم اگه بدون اون کدا معنی نده. حالا خط سوم بمونه ok
ولی دو خط اول رو هر دفعه نميخوام ببينم شوخی هم ندارم,
هر چند پاک کردنش کاری نداره :wink:

آقای وب کجايی؟

anti-life

Active Member
ميگم اون رو خط رو پاك كن بعد اون رو با پسوند HTML سيو اس كن.......اميدوارم فهميدي چون فرانت پيج با پسوند HTM سيو ميكنه و اين خيلي تابلوتره .........

در ضمن ميگم كلك ميخواي با اين كار ضايه نكني كه با فرانت پيج كار كردي....

وب

Member
پرسش:
چرا فيلدLocation در مرور گر وب هنگام راهبری به صفحات مختلف در وب تغییر می کند؟

وب

Member
پاسخ:
فيلدLocation ُكه آدرس وب مربوط به سند را نشان مي دهدُنمايانگر صفحه اي است كه حاوي تمامي قاب ها در يك وب قاب دار مي باشد.بابازكردن اسناد فوق پيوندي در اين قاب ها اين فيلد تغغير نمي كند چرا كه صفحه در بر گيرنده قاب ها هنوز كماكان در معرض نمايش است.
همچنين اگر هنگام بازيد وب قاب بندب شده نشانگري(1)را اضافه كنيد شانگرتان به جاي سند موجود در قابي خاص به آدرس فيلدLocation اشاهر خواهد نمود.

1-Bookmark

Norik

Active Member
آقای وب خودت ميپرسی و خودت جواب ميدی سوال ما رو جواب ندادی

anti-life

Active Member
نوريك جان ناراهت نشو ايشون اصلا انگاري تو باغ نيستن ..........

b666y

Member
سلام - عالي عزيز

سوال :
يك فايل ورد دارم چه جوري يك كپي ازش در acrobat بگيرم ؟

البته اين فرانت پيج نيست - اما شايد بدوني
مرسي

وب

Member
اول عزيز بيشتر توضيح بده ببينم كه چرا نبايد اين تگ ها در اون قسمت باشه آيا براي شما مشكلي به وجود مياره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا