پرسش و پاسخ

part gah

New Member
ســـلام

هنگام باز کردن نرم افزار این ارور رو بهم میده.ویندوز رو عوض کردم دوباره برنامه رو نصب کردم بازم این ارور رو میده.
ویندوزم 7-64 بین هست. ورژن نرم افزار هم cs 6 هست.
Untitled.png

s20s20

Member
مشکل با blend option

من میدونم کاربردش چیه ولی نمی دونم چرا نمیت ونم استفاده کنم ازش

میشه راهنمایی کنید

marmolak9

New Member
سلام، در illustrator6 با فونت فارسی مشکلی ندارم و حروف به خوبی نوشته میشوند اما هنگامی که به آن Strok دادم علاوه بر دور کار در محل اتصال هر حرف استروک ظاهر شد!!! با نرم افزار های فارسی نویس مثل leomoon ParsiNegar هم مشکلم حل نشد... چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟

tarenoco

Member
برای اینکه به مشکل نخورید متن رو از حالت تایپ خارج کرده به حالت Expand دراورده و strok رو در رحله آخر اضافه نمائید
با این کار دیگه به مشکل نمیخورید

سرا

Member
سلام بنده با قسمت patfinder در ایل مشکل دارم ارور می ده

پیوست ها

• e55.png
    e55.png
    174.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5
میشه ی توضیح مختصر در مورد ساخت براش بدین ی چیزایی بلدم ولی نه اونطور که باید :?:

Pejii

Member
مشکلتون رو مطرح کنید دوست عزیز، این تاپیک برای رفع مشکلات دوستان در Illustrator ساخته شده دیگه.

activsaeed

New Member
سلام
موقعی که به متن فارسی stork میدم , متن بصورت بریده بریده در میاد,
attachment.php
همانطور که در تصویر هم میبینید جاهایی که حروف بهم دیگه وصل هستن اونجاها هم stork میشه , این مشکل چه شکلی حل میشه؟

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    93.5 کیلوبایت · بازدیدها: 28

haj_farbod

New Member
سلام

من یه فایل وکتور که طراحیش نوعی پترن هست رو دانلود کردم که به صورت زیره

وقتی این وکتور رو توی لایه ای جدید میزارم و با درگ کردن بزرگش میکنم ، الگو ها تکرار میشه سایز شکلک ها تغییر نمیکنه

اما

توی این فایل وکتور زیر که بازم یه نوع پترن هست

وقتی توی لایه ای جدید با درگ کردن اندازه رو بزرگ یا کوچک میکنی ، سایز شکلک ها تغییر میکنه

حالا میخوام این وکتور دومی مثل وکتور اول هنگام بزرگ کردن سایز الگو ها رو افزایش بده نه اینکه سایزشون بزرگ بشه

دانلود هر دو وکتور در یک فایل زیپ
ai-eps.rar دانلود

هدفمند

New Member
سلام
می خوام بدونم چه طور میشه یه متن نوشت و بعد متن را دست کاری کرد یعنی انعطاف پذیر و بشه خیلی جاهاشو خذف و یا "چ" را کشید و . . .
از قسمت Object روی گزینه Expand کلیک کنید تا از حالت متن خارج بشه و به وکتور تبدیل بشه حالا هر تغییری که بخواهید می‌تونید انجام بدید.

هدفمند

New Member
سلام
موقعی که به متن فارسی stork میدم , متن بصورت بریده بریده در میاد,
attachment.php
همانطور که در تصویر هم میبینید جاهایی که حروف بهم دیگه وصل هستن اونجاها هم stork میشه , این مشکل چه شکلی حل میشه؟
سلام
شاید روش بهتری هم باشه ولی اگر پیدا نکردید از این روش استفاده کنید.
البته این رو هم بگم در این روش نوشته از حالت متن خارج شده به وکتور تبدیل میشه.
روش کار
1- ابتدا از قسمت Object روی گزینه Expand کلیک کنید تا از حالت متن خارج بشه و به وکتور تبدیل بشه.
2- از قسمت window روی Pathfinder کلیک کنید. کلید ترکیبی (Shift+Ctrl+F9)
3- روی قسمت unite کلیک کن تا تمام حروف متن با هم ادغام بشند.
4- بعد stork بدهید.
شاد و موفق باشید
Untitled.png

Mozhgan sarshar

New Member
سلام
من یک سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید
در ایلستریتور، بعد از مرج کردن فایل و سیو طرح
آیا میشه دوباره لایه ها را به فرم اول برگرداند؟؟؟؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید:(:?:

nazanin-kh

New Member
سلام من وکتور نور رو دانلود کردم چطوری میتونم تو تصویرم که وکتور هست ازش استفاده کنم میام استفاده کنم بک سیاه پشتش مژایین فایلش و اژلود کردم کسی میدونه ؟

nazanin-kh

New Member
سلام من وقتی یهچیزی با پن میکشم نودهای اون مخفی هستن و فقط در زمانی که میرم روش خط های دورش فقط میاد.کسی میدونه راهنماییم کنه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا