پرداخت درون برنامه فلش

nimanian

New Member
سلام دوستان تورو خدا راهنمایی کنید سه ماهه که درگیر پرداخت درون برنامه ا ی هستم دیگه ملافه شدم . من ویدئو اموزشی پرداخت رو دیدم و مرحله به حرحله طبق ان عمل کردم ولی نمیدونم در مرحله اول که برنامه را در بازار لود میکنم بازار تشخیص نمیده که پرداخت داره.

mmz2006

Active Member
با سلام
برای اینکه بازار تشخیص بده یه برنامه پرداخت درون برنامه داره ، باید توی مانیفست یا در واقع همون فایل xml اجازه دسترسی به پرداخت رو وارد کرده باشید در واقع این خط :

<uses-permission android:name="com.farsitel.bazaar.permission.PAY_THROUGH_BAZAAR"/>

nimanian

New Member
ممنون از پاسخ شما
ببینید من کتری که میکنم و فهمیدم را توضیح میدم لطفا بهم بگید درسته یا نه .
من فایل xml وتغییر میدم و permition ها روطبق اموش بهش اضافه میکنم . و اینکه اون دوتا فایلی که در فولدر bin دارم مثل ane, ..را به برنامه خودم اکستند میکنم.حالا فکر میکنم گیر کار من از اینجا شروع میشه . من شبیه ساز ایکلیپس و اجرا میکنم و apk روی دستگاه مجازی هم نضب میشه ولی وقتی که این برنامه رو در کافه بازار لود میکنم کنارش مینویسه رایگان در صورتی که در اموزش گفته میشه که کنار برنامه باید بنویسه رایگان ولی با عکس سکه.
که از این طریق تشخیص میده پرداخت درون برنامه ای داره.
نمیدونم اگه تا اینجا درسته خوب پس چرا کنارش سکه نمیخوره.
یک سوال دیگه دارم
من مثلا از لول 5 گفتم قفل باشه و وقتی که زدیم رو دکمه قفل برنامه بره و پرداخت رو انجام بده تا باز شه.
من راستش میخوام بدونم اینکارو درست انجام میدم ی نه ممنون میشم یه توضیحی در باره این فرایند بدید و بفرمایید که باید چکار کنم ممنون میشم.

mmz2006

Active Member
با سلام مجدد
در مورد سوال اولتون ، راستش متوجه نشدم که مشکل شما از کجاست آخه دوستان دیگه از این افزونه استفاده کردند و با مشکل مواجه نشدند . اگر بتونید نمونه ای از فایل xml و فایل تست fla رو اینجا بزارید میشه بهتر بررسی کرد که مشکل از کجاست .
اما درباره سوال دومتون اینجا رو یه نگاه بیندازید :
بازی دومینو قرآنی
اگر باز کارتون راه نیفتاد در خدمتیم .

nimanian

New Member
ممنون از پاسختون
حتما با دقت دوباره نگاه میکنم و یاد میگیرم امیدوارم کارم راه بیوفته و مشکل حل شه.
خیلی لطف کردید

mohammadfard

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
یه Ane هستش که واسه pozirk هستش من خودم ویرایش کردم واسه بازار ولی متاسفانه این Ane مشکل داره (خوده سایت بازار هم همینو معرفی کرده)
مشکلش این هستش که توی خریدهای مصرف کردنی فقط ۲ یا ۳ بار میتونه خرید رو مصرف کنه . (در کل همه ی Ane های ‍‍پرداخت بازار تحت AdobeAir مشکل داره)
من خودم بعد کلی سرچ بالاخره نسخه ی کامل رو پیدا کردم که ساخت جناب هادی توکلی هستش مالک سایت Adobe Air Native Extensions - MyFlashLabs.
این Ane به درستی کار میکنه حتی سیستم تبلیغات عدد هم داخلش پیاده سازی شده و میتونی ازش استفاده کنی ;););)
من هر دو کلاس پرداخت واسه بازار و هم سیستم تبلیعات عدد رو توی as3 نوشتم . اینو نیگا کن اگه مشکلی داشتی بهم بگو تا کلاس هایی که نوشتم رو در اختیارت بزارم :):):):):)
واست Ane رو آپلود کردم این هیچ مشکلی نداره با خیال راحت ازش استفاده کن.

InAppBillingCafeBazaar

فقط حواست به دسترس پرداخت بازار باشه که باید اضافه کنی و همچین اگه از سیستم عدد هم میخوای استفاده کنی باید اکتیویتی رو اضافه کنی.

با احترام

سلام دوست عزیز
یه Ane هستش که واسه pozirk هستش من خودم ویرایش کردم واسه بازار ولی متاسفانه این Ane مشکل داره (خوده سایت بازار هم همینو معرفی کرده)
مشکلش این هستش که توی خریدهای مصرف کردنی فقط ۲ یا ۳ بار میتونه خرید رو مصرف کنه . (در کل همه ی Ane های ‍‍پرداخت بازار تحت AdobeAir مشکل داره)
من خودم بعد کلی سرچ بالاخره نسخه ی کامل رو پیدا کردم که ساخت جناب هادی توکلی هستش مالک سایت Adobe Air Native Extensions - MyFlashLabs.
این Ane به درستی کار میکنه حتی سیستم تبلیغات عدد هم داخلش پیاده سازی شده و میتونی ازش استفاده کنی ;););)
من هر دو کلاس پرداخت واسه بازار و هم سیستم تبلیعات عدد رو توی as3 نوشتم . اینو نیگا کن اگه مشکلی داشتی بهم بگو تا کلاس هایی که نوشتم رو در اختیارت بزارم :):):):):)
واست Ane رو آپلود کردم این هیچ مشکلی نداره با خیال راحت ازش استفاده کن.

InAppBillingCafeBazaar

فقط حواست به دسترس پرداخت بازار باشه که باید اضافه کنی و همچین اگه از سیستم عدد هم میخوای استفاده کنی باید اکتیویتی رو اضافه کنی.

با احترام
با سلام و احترام خدمت استاد گرامي
آقاي محمدفر عزيز شما خودتون اين ane رو تست كرديد و نتيجه خوبي گرفتيد؟
اگر اينطوره امكانش هست نحوه كار با اون رو هم بگيد؟
من از pozirk استفاده كردم ولي هر بار كه پرداخت انجام مي شه از محيط بازار بيرون مياد(البته پرداخت رو انجام ميده) و كاربر بايد دوباره دكمه پرداخت رو بزنه تا برنامه ارتقا پيدا كنه.
ممنون مي شم راهنمايي كنيد.
با تشكر
خضري

با سلام مجدد
در مورد سوال اولتون ، راستش متوجه نشدم که مشکل شما از کجاست آخه دوستان دیگه از این افزونه استفاده کردند و با مشکل مواجه نشدند . اگر بتونید نمونه ای از فایل xml و فایل تست fla رو اینجا بزارید میشه بهتر بررسی کرد که مشکل از کجاست .
اما درباره سوال دومتون اینجا رو یه نگاه بیندازید :
بازی دومینو قرآنی
اگر باز کارتون راه نیفتاد در خدمتیم .

با سلام به آقاي محمدزاده عزيز
ضمن تشكر از كار جالبي كه انجام داديد، من از آموزش شما استفاده كردم و تست هم كردم و جواب هم گرفتم. ولي مشكلي دارم و اون اين هست كه پس از خريد موفقيت آميز برنامه متوقف مي شه و بايد مجددا اجرا بشه. اگه امكانش هست توضيح بديد چطور ميشه اين مشكل رو حل كرد.
ممنون
خضري

mmz2006

Active Member
با سلام به آقاي محمدزاده عزيز
ضمن تشكر از كار جالبي كه انجام داديد، من از آموزش شما استفاده كردم و تست هم كردم و جواب هم گرفتم. ولي مشكلي دارم و اون اين هست كه پس از خريد موفقيت آميز برنامه متوقف مي شه و بايد مجددا اجرا بشه. اگه امكانش هست توضيح بديد چطور ميشه اين مشكل رو حل كرد.
ممنون
خضري
سلام
دقیقا متوجه نشدم مشکل کار شما کجاست . یعنی بعد پرداخت موفقیت آمیز برنامه قفل می کنه ؟
اون آموزش مشکلاتی داشت مثل استفاده از ریستور . لطفا سمپل جدید رو ببینید و ازش استفاده کنید .

ANE جدید اصلاح شده برای کافه بازار

جدیدترین ارسال ها

بالا