غیره پرتغال

samico3d

Active Member
سلام و عرض ادب
عرض کنم که مدل سازی این کار با مایا و رندر هم با کی شات انجام شده.ممنون از وقتی که برای دیدن می ذارین.

یه سوال هم از ناظر انجمن آقای عارف عزیز داشتم میخواستم ببینم ایا امکان دسترسی من به پست قبلیم با موضوع "mazda6" وجود داره یا نه؟
ممنون

orange.jpg

homayoon_fattah

Well-Known Member
بامپ متریالش خیلی خوب شد ولی رفلکشنش شبیه پلاستیک شده ، به نظرم باید گلاسینس بیشتری داشته باشه و مقدار رفللکتش هم کمتر باشه ، یه نکته ای هم هست که پوست پرتقال یه کمی (مثل متریال شمع ) ترنسلوسنسی(نمیدونم درست گفتم یا نه) داره . ایم باعث میشه توی لبه ها کمی نور پشت زمینه بره توی پوست .

samico3d

Active Member
ممنون.
مدل برای مسابقه بود ولی رندرهای من نه.

بامپ متریالش خیلی خوب شد ولی رفلکشنش شبیه پلاستیک شده ، به نظرم باید گلاسینس بیشتری داشته باشه و مقدار رفللکتش هم کمتر باشه ، یه نکته ای هم هست که پوست پرتقال یه کمی (مثل متریال شمع ) ترنسلوسنسی(نمیدونم درست گفتم یا نه) داره . ایم باعث میشه توی لبه ها کمی نور پشت زمینه بره توی پوست .
ممنون از نظر و راهنمایی

آخرین ویرایش:

iman13

Well-Known Member
سلام کار خوبی شده رو متریال پرتقال بیشتر کار میکردی بهتر میشد و اینکه کار رو خروجی گرفتی چرا پست پرو مناسب ندادی ؟!!!!!
من بی اجازه یه کوچولو بهش دست زدم کلا 2 دقیقه وقت گرفت اما واقعا رو کار تاثیر داره
orange_out 2.jpg

mohammad@er

Well-Known Member
خوبه نسبتاً.
ولی اگر به نظر منم رو متریالش کار می کردی مسلماً نتیجه مطلوب تری داشت.

Hes25

Active Member
سلام
چقدر خوب شده!
این کی شات رندرش قویتر هست یا منتال ری؟
الان این نورپردازی شده یا فقط hdri هست؟

samico3d

Active Member
این کی شات رندرش قویتر هست یا منتال ری؟
الان این نورپردازی شده یا فقط hdri هست؟
سلام ممنون
نور پردازی hdri هست که با hdr editor خود کی شات دزست شده.
والا در مورد قویتر بودن کی شات توی رندر هایی که بر اساس hdri هست خیلی خوبه و کار کردن باهاش ساده اس و خروجی بدی نداره ولی منتال ری به مراتب قوی تر و البته کاملتره مخصوصا در زمینه نور و محاسبات نورپردازی غیر hdri مثل نور خورشید که توی کیشات وجود نداره و البته به مراتب تنظیات پیچیده تری نسبت به کیشات داره .البته من تجربه خیلی کمی با منتال ری دارم .
یه چیزی که یادم رفت بگم این رئال تایم بودن کی شات هست که خیلی چیز خوبیه مخصوصا اگه یه سی پی یو قوی داشته باشی که البته من ندارم!

آخرین ویرایش:

Hes25

Active Member
سیستم خودتون چیه ؟ رندرش چقدر طول کشید ؟
من اگه بخوام همیچین رندری بگیرم چی باید ببندم (سیستم الانم خیلی قوی نیست ...e8400 هست با دو گیگ رم )

samico3d

Active Member
سی پی یو intel core 2 E6750 2.66
رم 8 گیگ
زمان رندرش هم فکر میکنم حدود 4 ساعت شد
عرض کنم خدمت که چون توی کی شات تمام پردازش با سی پی یو هست بنابراین هر چی سی پی یو قوی تر باشه زمان
رندر کم تر میشه شما با همین سیستم هم میتونی رندر بگیری مسئله فقط زمان هست
ولی دوست عزیز من پیشنهاد میکنم اگه زمان و حوصله کافی داری انرژی و وقتت را بیشتر روی موتورهای قویتری مثل V-RAY بذار
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا