پخش نشدن صحیح فلش

oorooj

New Member
دوستان سلام
من یک سری قالبهای آماده سایت دانلود کردم که خب در اون فایلهای fla و swf و html وجود داره وقتی فایل اچ تی امو در مرورگر اجرا میکنم قسمتهای فلشو ناقص یا اصلا نشون نمیده
و همینطور وقتی فایل fla در flash cc اجرا میکنم همون اول پیام میده که اکشن اسکریپت 2 داره و ساپرت نمیکنه و برای اجرا یک سری پارامترهاشو حذف میکنه اما باز دوباره همون نمایش ناقص رو انجام میده
کلا داستان چیه و چطوری باید حل کنم ؟؟؟؟
cc چیزی نداره که بشه این فایلهارو اجرا کرد ؟؟ یا ابزاری باشه تا بتونه راحت با این اسکریپت 2 کار کنه؟؟؟

.:majid:.

Member
دوستان سلام
من یک سری قالبهای آماده سایت دانلود کردم که خب در اون فایلهای fla و swf و html وجود داره وقتی فایل اچ تی امو در مرورگر اجرا میکنم قسمتهای فلشو ناقص یا اصلا نشون نمیده
و همینطور وقتی فایل fla در flash cc اجرا میکنم همون اول پیام میده که اکشن اسکریپت 2 داره و ساپرت نمیکنه و برای اجرا یک سری پارامترهاشو حذف میکنه اما باز دوباره همون نمایش ناقص رو انجام میده
کلا داستان چیه و چطوری باید حل کنم ؟؟؟؟
cc چیزی نداره که بشه این فایلهارو اجرا کرد ؟؟ یا ابزاری باشه تا بتونه راحت با این اسکریپت 2 کار کنه؟؟؟

احتمالا با ورژن های قدیمی فلش خروجی گرفته شده به همین خاطر مشکل داره البته این نظر منه.../

.:majid:.

Member
از نظر من با نخسه های قبلی Adobe flash یه امتحانی بکن ، ولی الان که فکر میکنم اگه با cc هم باز کنی باید اجرا کنه چون همه ی قابلیت های نسخه های قبلی رو داره ولی شاید فایلها مشکل داشته باشه حالا شما امتحان کن شاید شد./

جدیدترین ارسال ها

بالا