[سوال] پارتیشن ریکاوری لپتاپ ایسوس(کمکککککککک)

ELAHEH65

New Member
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و ادمین انجمن مجید آنلاین لپ تاپ ایسوس من به صورت پیش فرض نرم افزار پارتیشن ریکاوری داره و من روز خرید ریکاوری گرفته ام بروی دی وی دی ریخته ام اما موقع استفاده از دی وی دی های بکاپ گزینه ای که بشه فقط پارتیشن سی یا همون پارتیشن ویندوز رو فقط حذف و ریکاوری کنیم ندارد و هنگامی که از سی دی بکاپ میخوام استفاده کنم بصورت پیش فرض کل لیپتاپرو بر میگردونه به تنظیمات فکتوری.اما پارتیشن ریکاوری مخفی رو هارد این گزینه را داره ..اما مشکل و سوال من اینه که گاهی اوقات که ویندوز خراب میشه یا اگر پیش بیاد که پارتیشن ریکاوری مخفی بپره من چطور میتونم قبل از هرگونه اتفاق و مشکلی طوری از پارتیشن ریکاوری ایمیج بگیرم و رو دی وی دی رایت کنم که گزینه های انتخابی واسه ریکاوری پارتیشن سی یا ویندوز رو داشته باشه؟ آیا راهی وجود داره یا اینکه نرم افزار و برنامه ای ایمیجی که بشه باهاش از پارتیشن ریکاوری طوری بکاپ بگیرم و رایت کنم که این گزینه ها شاملش باشه؟آخه من جنرروز پیش بخاطر این اتفاق و پریدن پارتیشن ریکاوری مخفی کل اطلاعات لپتاپم رو از دست دادم با استفاده از همون سی دی بکاپای روز اول.. پیشاپیش ممنون میشم از دوستان مجرب و کسانی که در این زمینه تجربه کافی دارن. با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا