يه وضعيت اظطراري(فضاي هاردم گم شده...)

Tyros

Member
با سلام.
آقا داستان از اين قراره كه من حدود 2-3 روز پيش بود كه داشتم با كامپيوتر كار ميكردم و همه چيز طبق معمول پيش ميرفت. قبل از اين كه سيستم رو خاموش كنم يه سر رفتم داخل My Computer ولي ديدم تمام درايوهام (D-E-F-G-H) ناپديد شدن و فقط مونده C-A و درايو CD-ROM كه اون هم قبلا I بود(و شده بود D ).
سيستمرو 2 بار Restart كردم ولي مشكل حل نشد. در كيسو هم باز كردم و اتصالات مربوط هارد و مادربورد رو هم چك كردم ولي وضعيت به همان شكل بود و هيچ تغييري نكرد.
(ممكن است كه بخاطر اجراي برنامه Hard Repair باشه؟؟)
به هر حال بعد از كلي كلنجار ديدم فايده نداره سيستم رو خاموش كردم تا الان كه دارم اين نامه رو مينويسم.
لازم به ذكر است كه اين اتفاق در تمام موارد صادق است چه وقتي كه در داس باشم يا برنامه ACD See - تنظيمات Recycle Bin و ... .
حالا به نظر شما ريشه اصلي اين مشكل از كجاست و چه طوري ميتوان آن را حل كرد؟؟

ممنون ميشم منو براي حل اين مشكل راهنمايي كنيد...

salmanclever

Well-Known Member
سلام
شما يك چكي كنيد ببينيد كه توي داس هم درايوهات همينجورن يا نه در ضمن من شنيم كه يك ويروسي هست كه اين بلا را سر سيستم مياره
احتمالا فضاي اون درايوهات گم شده
براي حل اين مشكل شما ميتوني بري با پارتيشن مجيك چك كني ببيني چي نشون ميده چون پارتيشن مجيك اگر هم فضايي گم شده باشه نشون ميده كه اگر نشون داد ميتوني اونجا يك كارايي كني بازم اگر مشكلي بود مطرح كن
سلمان...

برو تو محيط fdisk ببين local partitionهاتچند تا هستند اگر همون دوتا بود, fdiskesh كن اگه داده هات تو كامپيوترت زياد مهم نيستند

Tyros

Member
alireza nejaty گفت:
برو تو محيط fdisk ببين local partitionهاتچند تا هستند اگر همون دوتا بود, fdiskesh كن اگه داده هات تو كامپيوترت زياد مهم نيستند

دوست عزيز از راهنمايي كه كرديد متشكرم ولي بعد از گذشت اين مدت زمان از طرح اين تاپيك مشكلم حل شده.

موفق باشيد... . 8)

جدیدترین ارسال ها

بالا