يه سوال در مورد منهاي كشويي

cactus13

Member
سلام
چه جوري ميشه يه منوي كشويي درست كنيم كه با انتخاب هر آيتمي از لينك هاي درون اين منو، يه صفحه ي جديد باز بشه و لينك نمايش داده بشه.
مرسي

f_mostafa_f

Active Member
با استفاده از علم و آشنایی با DHTML یا استفاده از نرم افزاری با نام DHTML menu builder....
او کی؟؟

cactus13

Member
حالا من اين نرم افزار رو ندارم. يعني راهي نداره كه بشه تو همين دريم ويور با كد اين كار رو كرد؟

cactus13

Member
ظاهرا يا من بد گفتم يا شما اشتباه متوجه شدين. من منظورم اون منوهايي نيست كه بايد حتما با نرم افزار ساخته بشن.
من ميخوام يه منوي كشويي داشته باشم -مثل منوهايي كه تو فرم هاي ثبت نام شامل نام كشورها ميشن- كه با هر لينكي بتونه تو يه صفحه ي ديگه باز بشه. تگ html اش رو اينطور نوشتم:

<form>
<select id="a">
<option selected>لينك ها</option>
<option><a href="mailto:eek:[email protected]">طراح قالب : كاكتوس</a></option>
<option><a href="http://cactus.blogfa.com" target="_blank">"دل خستگي هاي كاكتوس"</a></option>
<option><a href="http://www.sharemation.com/uploadme/C_temp/temp_page.htm?uniq=yp79wi" target="_blank">دريافت قالب هاي كاكتوس</a></option>
</select>
</form>

f_mostafa_f

Active Member
آهان از اون لحاظ...
چي كار كنيم ديگه...ما خيلي تخصصي هستيم...دي!

cactus13

Member
گفتم شما برداشتت خيلي تخصصي بودا!...
حالا كسي ميدونه چيكار بايد بكنم؟

cactus13

Member
حدس من اينه كه بايد يه فانكشن بنويسيم براش كه مثلا وقتي رو اين فوكوس شد برو به فلان جا...
يكي زحمتشو بكشه، حياتيه واسم...

cactus13

Member
آقا مصطفي ممنون كه حداقل اومدي اينجا.
دوستان ديگه كه انگار نه انگار!
مثل اينكه اينجا هم بايد پارتي داشته باشيم تا جوابمونو بدن...
يه تاپيك كه جوابش براي سوال كننده اش مهمه (مثل اين) بايد اينطور مهجور بمونه، اونوقت بعضي تاپيك ها پر بشن از مرسي- دمت گرم- عالي بود- موفق باشيد و ...

f_mostafa_f

Active Member
خواهش ميكنم....به هر حال اينطوري شده ديگه انجمن...به خدا قبلا اينطوري نبود...

من راستش در مورد سوال شما اطلاعات كافي ندارم.... و الا دريغ نميكردم...

sp-sky

Member
اين گونه منوهايي كه شما مي خواهيد با مراجعه به پانل behavior قابل ساخته
موفق باشيد

freeupdate

New Member
سلام

فكر كنم جواب سوال شما Jump Menu باشه كه در نوار Insert قسمت Form قابل دسترسي است.

(من به تاريخ ارسال پيامتان توجه كرده ام ولي ممكن است اين مشكل دوستان ديگر هم باشد:wink: )

موفق و مويد باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا