يه دوربين ارزون برا فيلم سازي

saeed450

Active Member
سلام .من مي خوام يه فيلم بسازم .با دوربين زير 250 تومن كارم ميشه ؟ يه دوربين خبر نگاري يا فيلم سازي يا يه هندي كم كيفيت توپ .........يه سوال ديگه اين سريال هاي توي تلويزيون را با چه برنامه هاي تدوين مي كنن پري ماير كه خيلي قديميههه ؟:twisted:

بابا يكي به من كمك كنه تو رو خدا يه دوربين مي خوام........:cry:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

سعید جون خوش اومدی.

اگه من خودم بخوام کار کنم و پول نداشته باشم، سعی می کنم با هر چی که دم دستمه شروع کنم تا ان شاءالله به جایی برسم که کارام واقعاً حرفه ای بشه.
مثلاً می شه دوربین رو اجاره کرد و یا قرض گرفت.

کی گفته پریمیر قدیمیه؟ مگه حتماً باید دنبال یه اسم جدید بگردیم؟

من هیچ وقت چیزی به کسی پیشنهاد نمی کنم که بخره؛ چون شرایط مالی و کاری هر کسی با دیگران فرق می کنه. فقط تنها پیشنهاد اینه که با هر چی داری و می تونی جور کنی شروع کن.

التماس دعا
یا علی

saeed450

Active Member
زير 300 كارمون ميشه ؟

آقا من اسمتون را نمي دونم چي صدات كنم.ولي به هر حال ممنون.فقط با همون زير 300 تومن كارمون نميشه ؟؟:dمي خوام بفرستم جشنواره فيلم كوتاه تهران .....اگه ميشه دقيقا چه ماركي خوبه ؟؟؟؟؟؟ و يه گريمر و يه مدير توليد خوب هم اگه بود پايش هستييم .....تشكر

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

مگه جشنواره چه موقع هستش؟ خبرش رو بدی ممنون می شم.
هر چی باشه، Sony یکی از غول های ساخت دستگاه های الکترونیکیه. Canon هم یه رقیب سرسخت واسه سونیه. شرکت JVC هم دوربین های نمیه حرفه ایش که باهاش کار کردم خیلی خوبن.
وجداناً نمی تونم بگم خوبش کدومه ... خوب اونیه که بتونی ازش استفاد کنی.

التماس دعا
یا علی

saeed450

Active Member
بابا خدا ر شكر ما فكر كرديم مجيد آنلاين هك شده ....اينp30world كه خيلي خوشحال شده بودند......جشنواره فيلم كوتاه تهران امسال آبان برگزار ميشه كه من بهش نمي رسم .....مهدي جان من گفتم با 250 يا 300 تومن دقيقا چه ماركي بخرم مثلا sony - dsr 550. اگه ميشه اين طوري راهنماييم كن ......كه از پولم حداكثر استفاده رو بكنم...

metti981

Banned
سلام عزیز جان
به نظر من یه دوربین 700 تومنی سونی کارتو راه میندازه
کیفیتش هم عالیه. اگه مایشو داشتی می تونی از جدیدترین دوربین حرفه ای دیجیتال برای سینما که اسمش cinered هست استفاده کنی. قیمتش فقط 18000 دلاره

saeed450

Active Member
آخه شما كه مي دونيد من اعصاب ندارم چرا با من اين جوري مي كنيد .............من ميگم دوربين زير 300 تومن مي خوام ......اگه 700 تومن پول داشتم كه ................يه چي بگماااااااااااا.........ولي بازم ممنون :shock:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
اگه می خوای توی جشنواره فیلم کوتاه تهران شرکت کنی . مهلتش تموم شده . چون من فراخوانشو دارم . مهلتش تا آخر مرداد بود . البته مهلت ارسال آثارو میگم .
اگه بازم دوربین می خوای بگو برات بگم. چندتا دوربین خوب با کیفیت میش ناسم که می تونی بخری . قیمتاشون هم همون سیصد سیصد پنجاهه و نو هم هستند

saeed450

Active Member
با تشكر از شما

مي دونم . جشنواره ساله ديگه مي خوام شركت كنم شايدم سال ديگش .....آره بگو زير 300 هم باشه خوبه .......منتظرم GIGAMAX:twisted:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
خب . اينم چند تا دوربين خوب و مناسب با بودجه تو
Sony DCR - HC26
http://www.digihouse.ir/Farsi/Product/Product.aspx?PC=13&P=B&C=760
اين يكي دوربيني هست كه خودم دارم و خيلي ازش راضيم يعني به نسبت پولي كه براش دادم خيلي خوب و با كيفيته . فقط تنها عيبش اينه كه ميكروفون نمي خوره .
قيمت : 260.000 تومن

Sony DCR - HC36
http://www.digihouse.ir/Farsi/Product/Product.aspx?PC=13&P=B&C=769
اين يكي همه چيزش از لحاظ كيفيت و ساختار با دوربين خودم يعني بالاييه يكيه غير از دو تا چيز :
1- مموري مي خوره و 2: منوهاش يكم فرق داره .
مي توني عكستو تو مموري بريزي كه خب خيلي خوبه
قيمت : 290.000 تومن

Sony DCR - HC46
http://www.digihouse.ir/Farsi/Product/Product.aspx?PC=13&P=B&C=771
اين دوربين مدل تكميل شده و به روزو شده ي بالايي هايه با يكم تغييرات مفيد در لنز و فاصله كانوني . فكر كنم ميكروفون هم بهش وصل شه . من بهت اينو پيشنهاد مي كنم چون خيلي خوبه .
قيمت : 360.000 تومن

اين سه تا دوربين دوربينهايي بود كه من باهاشون كار كردم و از كيفيتشون راضيم و خلاصه اگه اينارو بگيري ضرر نمي كني .
همشون فوكوس اتوماتيك خيلي خوب و سريعي دارن . اگه خواستي دستي هم مي توني كار كني . مانيتوراشون فينگرتاچ هست و خروجي آي لينك هم دارن . ديگه چي ميخواي از يه دوربين خونگي . اگه احيانا مي توني بيشتر پول بذاري يه اچ دي بخر صفا كن .
اين هم دوربينهاي بدي نيستن . يعني توي مشخصاتي كه شركتشون داده . خوبن . تقريبا هم رده دوربينهاي بالا . اما من شخصا باهاشون كار نكردم .
Sony DCR - HC32
http://www.digihouse.ir/Farsi/Product/Product.aspx?PC=13&P=B&C=629
اين يكي خيلي بايد چيز خوبي باشه. چون حالت تله و وايد داره.
قيمت : 390.000 تومن

Canon MV960
http://www.digihouse.ir/Farsi/Product/Product.aspx?PC=13&P=B&C=984

و دو تا توصيه دوستانه :اول اگه مي خواي فيلمي بسازي كه بتوني باهاش توي جشنواره شركت كني و اميد داشته باشي كه مقام هم بياري يه كتاب آموزش تصوير برداري حتما بخر چون نكاتي رو بهت ياد ميده كه عمرا نتوني با تجربه ساخت يك يا دو فيلم بدست بياري . نكاتي مثل اصول قاب بندي ، چگونگي تنظيم ديافراگم و چيزايي از اين قبيل .البته خوندن يه كتاب بس نيست . ما فرض مي كنيم كارگردانيت قويه.

و دوم اينكه اگه الان پول نداري براي دوربين، دوربين نخر بجاش يه دوربين نيمه حرفه اي اجاره كن . چون تمام دوربينهاي بالا خونگي اند و خب اگه ياد نداشته باشي با دوربين چطور كار كني نمي توني فيلم خوبي بگيري.تازه اگر ياد هم داشته باشي بازم خونگي ان . انتظار زيادي نبايد داشته باشي.

شرمنده كه پر حرفي كردم .
بازم اگه چيزي بود بگو در خدمتيم

جدیدترین ارسال ها

بالا