يك سوال در مورد #c ؟

mehran_j

Member
با سلام خدمت دوستان عزيز
يك سئوال در مورد زبان سي شارپ دارم؟
ميخواستم بدونم براي يادگيري اين زبان حتما بايد به زبانهاي ++c , c مسلط بود يا امكان داره با آشنايي مختصري نسبت به اين دو زبان #c كار كرد...من الان تا حدودي با زبان c آشنايي دارم..مي خوام بدونم با اين مختصر آشنايي ميتونم شروع به ياد گيري #c حتما بايد ++c , cرو ياد بگيرم بعد
ممنون ميشم سوالمو جواب بدين

datum

Member
سلام
تفاوت زبان c با زبان ++c در کلاس هاست چون زبان ++C زبان پیشرفتهتای هست و بنابراین دارای کلاس های متنوعی می باشد اگه شما با زبان c آشنایی دارید ضرری نمیکنه که ++C رو هم یاد بگیرید چون همونطور که گفتم تنها تفاوتش دارا بودن انواع کلاس هاست البته من تا حالا با #C کار نکردم ولی معتقدم آدم توی زبان ++C هم دست و پاش بازتره و هم امکاناتش بیشتره چون این زبان هنوز هم به عنوان بهترین زبان برنامه نویسی معرفی شده البته کار با زبان های visualی راحت تره اما برای ساختن برنامه هایی با قابلیت بالا از زبان های تحت DOS استفاده میشه که من توصیه میکنم این زبان رو خوب یاد بگیر البته اگه میخواهی یه برنامه نویس حرفه ای بشی
موفق باشی عیدت مبارک

***UNIQUE***

Active Member
نه برای #C احتیاجی به اینکه C, C++ بلد باشید نیست میتونید از همین #C شروع کنید و بهتره که برای یادگیری هر زبانی از آخرین نسخه اون شروع کنید.
کتابهای 2005 #C رو میتونید از اینترنت Download کنید به سایت
www.flazx.com
من در سایت بالا چند تا کتاب برای 2005 دیدم .هم مقدماتی هم پیشرفته.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا