يك خواهش

tondar

Member
سلام دوستاي عزيز

هر كي در مورد نرم افزار freehand مي تونه اطلاعات مفيدي بده و يا يه لينك آموزشي مفيدي رو معرفي كنه ، لطفا كمك كنه.

چاكر همتون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

من تا حدودي با اين برنامه كار كردم اگر سوالي دارين شايد بتونم كمكتون كنم

در ضمن هيچ سايتي بهتر از سايت خود اون برنامه براي اون مفيد نيستش

مجيد

tondar

Member
طرح يك سوال

سلام
حتما ميدونين كه در freehand ميتونيم يك نوشته را با ابزار convert to path به تصوير تبديل كنيم كه در اين صورت آن متن ديگر قابل ويرايش نبوده ولي مزيت آن اينست كه وقتي آن فايل فريهند را در كامپيوتر ديگري باز ميكنيم حتي اگر آن كامپيوتر داراي فونت ما نباشد باز آنرا درست نشان ميدهد حالا مشكل من اينجاست كه در freehand 10 وقتي اين كار را انجام ميدهم داخل متني كه مثلا به رنگ سياه نوشته ام دايره هاي سفيدرنگي مي افتد و كار را خراب ميكند. اگه علت اينو برام بگيد متشكر ميشم.

redpepper

Member
من اين جا از فرصت استفاده مي كنم و از آقا مجيد خواهش مي كنم براي برنامه ي فري هند هم مثل فتو شاپ يه انجمن بذارن! :lol:

tondar

Member
من هم با اين پيشنهاد موافقم و مطمپنم كه طرفدار كمي نخواهد داشت. 8O

tondar

Member
بابا اينقدر آقا مجيد گل را خجالت ندين حتما يه فكري براش ميكنه. نه آقا مجيد؟ :oops: :oops:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا من انجمن فري هند رو بعد از اينكه اين نامه رو خوندم سريع رفتم راه انداختم..بعدش فراموش كردم بيام اينجا بگم اما من از ديشب انجمن فري هند رو براي علاقه مندان راه انداختم...

مجيد

rahmani

Member
سوالات فری هند

دوستان عزيز و علاقه مند
در صورتی كه در مورد فری هند سوالی داريد مطرح كنيد، سعی می كنم در اولين فرصت جواب دهم.

جدیدترین ارسال ها

بالا