ورژن جدید آریون (100 درصد تست شده )

.:BehzAd:.

Active Member
سلام بهزاد جان !!
عزیز من شما از ساختار برنامه نویسی کیجن و کرک چیزی میدونی ؟؟؟
حرف شما کاملا درست اما اینایی که شما گفتی فیکن و کاری هم انجام نمیدن ...
کرک خود فایله اصلیه که توی کد هاش دستکاری انجام میدن طوری که کلاینت برنامه فکر میکنه شما ورژن رو خریدی ...
اما کیجن و پچ قضیش فرق میکنه ، اینها برای این ویروس شناخته میشن که کد های داخلشون شبیه به یک تروجان یا چیز دیگه ایه اونم برای شکستن امنیت برنامه ی مورد نظر ، مثلا اگه شما بخوای رجیستری رو تغییر بدی بدون اجازه ی ویندوز محاله درحالی که پچ یا کی جن این کار رو میکنه ... دقیقا مثل یک ویروس ...
شما اگه با Kaspersky یک اسکن امنیتی بکنی خودش برسی میکنه ، اگه قبول نداری با ViruseFinder زیر نظرش بگیر ...
این برنامه تک تک کارهایی که یک برنامه انجام میده رو برسی میکنه شما ببین به کدوم فایل های شما دسترسی داره ...

دیگه بقیش رو خودتون سرچ کنیین میبینن ...

سلام حمید حان

نیازی نمیبینم سرچ کنم چون در مورد کرکر ها مطالعه داشتم و خیلی هم خوب میدونم چیکار میکنند ولی خوب برای بیشتر کردن اطلاعات میتونه مفید باشه

شما اول بگید کرکر به کی میگن؟

به کسی می گن که هدفش نفوذ به سیستم ها و خرابکاری و ایجاد اختلال در سیستم های کامپیوتری هست خب حالا خودتون بگید این فرد غیر دست کاری کردن کد های برنامه دیگه چیکار می تونه انجام بده؟

شرکت های تولید کننده نرم افزار با فروش اون کسب درآمد میکنند و کرکرها با جاسوسی کردن از طریق کیجن ها و پچ های که نوشتن.

خواهش دیگه ادامه نده چون اصلا حال و حوصله بحث ندارم.

خیلی ممنون عزیز بابت نکاتی که گفتی، خبر دارم چیکاره حسن ـن این Trojan ـها منظورم این بود اگه بخوای به این اخطار ها گوش بدی باید از 70 ـ 80% برنامه های استفاده نکنی چون همشون به عنوان Trojan شناخته میشن عزیز، خوب از نحوه ی کارایشون هم خبر دارم چون دوسال پیش مخی کار مکیرم که هیچ آنتی ویروسی رو سیستمش نصب نمیکرد چون راحت هر نوع ویروس و Trojan رو میشناخت و دستی پاکش میکرد.

خواهش میکنم دوست عزیز.

من خودم هم رو سسیتم اصلیم بنا به دلایلی آنتی ویروس ندارم و همش به صورت دستی به نبرد با ویروس ها میرم.

یه چیزی هم بگم اگه کسی اطلاعات سیستمش براش با ارزش باشه هر نوع کرک و کیجن و پچی رو سیستم اجرا نمیکنند پس کسی که حفظ اطلاعاتش براش مهم هست از اون 70% 80% برنامه میگذره عزیز جان

موفق باشی :rose:

ویرایش کنم اون دوستی هم که کارتش رو خلای کرده بودن ایمان براتی imanbaraty کاربر متخصص افتر افکت هست.

شب هم کرک آریون رو آپلود میکنم.

آخرین ویرایش:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
خوب یعنی الان شما مکس نصب نمیکنی یا اصلش رو میخری؟ یا بازی نمیکنی؟!!!! چون تا بحال شده بارها این آنتی ها کرک های منو پاک کردن حتی همین کرک مکس و مایا ـم رو حتی وقتی Xforce هستن معروف ترین کرک که خودت هم میدونی و خیلیییییی حتی میشه گفت همه بازی ها کرک هاشون به عنوان ویروس و تروجان شناخته میشن. عجیبه برام شما از این 70 ـ 80% استفاده نمیکنی چون فکر کنم چیزی دیگه نمونه واسه استفاده مثل همین مکس و مایا و بازی ها :shock:

موفق باشی عزیز.

.:BehzAd:.

Active Member
اگه دقت کنی مکس و مایا و این جور نرم افزار های معتبر کرکرهای خوبی میان کرکش میکنند مثل xforce که انتی ویروس ها هیچ مشکلی با هاش ندارن.

کلا شماها منظور من رو نمگیرید و فکر میکننید من دوست دارم با شما الکی بحث کنم.

آقا هموتن موفق باشید کرکش هم هیچ مشکلی نداره و اجراش کنید و دیگه هم نیازی نیست من کرک اون آریون خودم رو اپلود کنم چون الان اومدم که اپلود کنم ولی خوب دیگه نیازی نیست و با همون کرک کنید.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
من اصلا نیازی به این نرم افزار ندارم فقط دیدم این رو نوشتی پست گذاشتم در مورد مکس هم باید بگم من خودم به مشکل خوردم برای نصب مکس 2011 که آنتی کرکش رو پاک کرده بود در به در افتادم دنبال کرکش، که شما میگین هیچ مشکلی باهاشون ندارن، هر سری میخواستم اینا رو نصب کنم آنتیم رو off میکردم. کل کل هم نیست داریم با هم بحث عادی میکنیم.
منم گفتم اینایی که شما میگی درست ولی یا آدم باید دلش رو بزنه به دریا و از کرک استفاده کنه یا پولا خفن بده اصل بخره ایییییییین همه نرم افزار رو. چون ما و شما نمیتونیم بفهمیم چه کرکی خوبه یا چی کرکی بد یا اصلا کرک خوب داریم؟ یعنی کرک سالم، که فکر نکنم پس یا آدم از کرک استفاده میکنه یا نمیکنه اگه نمیکنه هیچ کرکی استفاده نکنه اگه میکنه پس بیخیل همه رو استفاده کن.

فکر کنم نه حرف بدی زدم نه تند و نه غیر منتقی.
حق یارت رفیق

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
Fight !! Fight !! Fight !! Fight !! Fight !! Fight !! Fight !! Fight !! Fight !! Fight !!
:lol:
آقا مبحث واسه بحثه دیگه !!!!
---
اقا شما کرکت رو آپلود کن ببینیم چجوریه ؟؟؟؟؟

*MohammAd*

New Member
بهزاد جان راست می گن این کرک های نرم افزار ها توسط کرکر ها نوشته می شن .
کرکر ها علاوه بر این که به شرکت های تولید کننده نرم افزار , به کاربران هم ضربه وارد می کنن.
حالا فرقی نمی کنه نرم افزار توسط گروه های معروف کرک بشن یا نه در هر صورت باید کامپیوترتون به طور کامل در اختیار هکرهاو کرکر ها قرار میگیره.

*MohammAd*

New Member
من اصلا نیازی به این نرم افزار ندارم فقط دیدم این رو نوشتی پست گذاشتم در مورد مکس هم باید بگم من خودم به مشکل خوردم برای نصب مکس 2011 که آنتی کرکش رو پاک کرده بود در به در افتادم دنبال کرکش، که شما میگین هیچ مشکلی باهاشون ندارن، هر سری میخواستم اینا رو نصب کنم آنتیم رو off میکردم. کل کل هم نیست داریم با هم بحث عادی میکنیم.
منم گفتم اینایی که شما میگی درست ولی یا آدم باید دلش رو بزنه به دریا و از کرک استفاده کنه یا پولا خفن بده اصل بخره ایییییییین همه نرم افزار رو. چون ما و شما نمیتونیم بفهمیم چه کرکی خوبه یا چی کرکی بد یا اصلا کرک خوب داریم؟ یعنی کرک سالم، که فکر نکنم پس یا آدم از کرک استفاده میکنه یا نمیکنه اگه نمیکنه هیچ کرکی استفاده نکنه اگه میکنه پس بیخیل همه رو استفاده کن.

فکر کنم نه حرف بدی زدم نه تند و نه غیر منتقی.
حق یارت رفیق
اگه کرکر آشنا داری بهتر نرم افزار هایی مثل مکس رو بدید به اون کرکرش کنه .اینجوری مطمئن تره.
می دونم کرک کردن نرم افزار ها اوتدسک سخته ولی اونقدر هم سخت نیست که هیچ کس نتونه کرکش کنه

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

اگه کرکر آشنا داری بهتر نرم افزار هایی مثل مکس رو بدید به اون کرکرش کنه .اینجوری مطمئن تره.
می دونم کرک کردن نرم افزار ها اوتدسک سخته ولی اونقدر هم سخت نیست که هیچ کس نتونه کرکش کنه

آقا مگه مجبورین خوب اطلاعات مهتون رو با FolderGuard یا Folder Lock قفل کنین دیگه نه نگران ویروس و نه نگران
جاسوس و.. باشید .

*MohammAd*

New Member
آقا مگه مجبورین خوب اطلاعات مهتون رو با folderguard یا folder lock قفل کنین دیگه نه نگران ویروس و نه نگران
جاسوس و.. باشید .
برید و از یه کارشناس امنیت اطلاعات بپرسید می فهمید که هیچ قفلی نیست که شکسته نشه.

LinkinForEver

برید و از یه کارشناس امنیت اطلاعات بپرسید می فهمید که هیچ قفلی نیست که شکسته نشه.

نه عزیز من اگه Encrypt بشه نمیشه تازه اگه هم بشه کرک نرمافزار که نیست مفتکی وا بشه !!!
تنها راهش اینه که یه کرک رو ترک کنید تا بفهمید چی میگم !!!!

این نرم افزار ها اگه الکی بودن که الان برنده ی جایزه امنیت نمی شدن !!!!
اینجوری که شما گفتی ... پس انتی ویروس ها هم بیخودی ان ... :green:

LinkinForEver

آقا خارج از مبحث بحث کردیم به نظر من تمومش کنیم بهتره ...

*MohammAd*

New Member
نه عزیز من اگه encrypt بشه نمیشه تازه اگه هم بشه کرک نرمافزار که نیست مفتکی وا بشه !!!
تنها راهش اینه که یه کرک رو ترک کنید تا بفهمید چی میگم !!!!

این نرم افزار ها اگه الکی بودن که الان برنده ی جایزه امنیت نمی شدن !!!!
اینجوری که شما گفتی ... پس انتی ویروس ها هم بیخودی ان ... :green:
آقا شما itخوندی ؟
من نگفتم که آنتی ویروس ها بیخودین .
حرف من اینه از کرک ها استفاده نکنیم بهتره.اگه یه نگاه به پروفایلم بکنی می فهمی که اینارو ازخودم نگفتم.

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

اینارو از نگفتم ?????????? :green::green::lol::lol:

>|<>|<>|<:clap::clap:
آقا یه :nokte:

جیز !
1340815542433.gif

شوخی کردم ها

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

آقا من کم آواردم دیگه :

134081542152.gif

آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
سلام به همه دوستان کرک خوبه اریون خوبه اکتان هم خوبه اما اگه اطلاعات خیلی خفن رو سیستمتون دارین و واستون مهمه همرو اورجینال بخرین چون همه کرک ها از نظر انتی ها ویروسن. الان هیچکی نیست که کرک max2009 32bit داشته باشه اما انتی ویروسش پاکش نکنه!
و اما اریون
خیلی خوب هستش اما مزایایی نصبت به اکتان داره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا