وبلاگی که من با خلاقیت ساختم

چطوره بگین بدونم؟!

• بد

رای: 0 0.0%
  • متوسط

• خوب

• مجموع رای دهندگان
    4
  • نظرسنجی بسته .

websaz2012

Member
با سلام خدمت دوستان تازگیها من یک پوسته برای وبلاگم طراحی کردم البته تمام کاراشو خودم طراحی کردم حتی گرافیکشم کار خودمه و خیلی دوست دارم نظر شما را من بدونم در ضمن هنوز کامل کامل نیس و کمی کار داره میتونید در ادرس ببینینش با تشکرنظر یادتون نره!!!!!!!!!!!!!!http://html5andcss3.mihanblog.com/

پیوست ها

• demo.jpg
    demo.jpg
    86.9 کیلوبایت · بازدیدها: 59
آخرین ویرایش:

karezgraphic

Active Member
بسیار کار گرافیکی شده

موفق باشی

میشه به ما هم یاد بدی؟
خیلی دلم میخواد یاد بگیرم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم

میشه به ما هم یاد بدی؟

راستش من با dreamwaver کار کردم اما نمی تونم مثل شما کار کنم .
اگه بشه making of این کار را بذارید خیلی خوب میشه .
making of یه اصطلاح هست که آموزش ساخت یه اثر خوب را به صورت مختصر مفید به همراه چند عکس میذارند به صورتی آموزش به صورت کاملا پایه ای نیست و حد متوسط به بالاست .
موفق باشی

websaz2012

Member
باشه در اینده تو همین وبلاگ اموزش کاملشو میزارم

ولی من یک نظردارم

اگه میخواهی یاد یاد بگیری اول سراغ html نرو همه اول سراغ این میرن و فکر میکنند که با یادگیری html یک طراح میشن در حالی که اگه کامل html و css را یاد بگیرند باز هم نمیتونند سایتی که دلشونه طراحی کنند و فکر میکنند اشتباه کارشون کجاست؟

اشتباه تو گرافیکه یعنی گرافیکشون ضعیفه

پس اول برو سراغ فتوشاپ از 0 شروع کن اول خود نرم افزارو یاد بگیر بعد از اون سعی کن کارهای ساده انجام بدی
سعی کن بتونی انواع دکمه ها را توش طراحی کنی.
سعی کن بتوی هدر بسازی و .....

همینجور پیش برو

به خدا کد نویسی مثل اب خوردنه ولی گرافیک که زیاد بهش محل نمیزارن به نظر من اولین قدمه من که تازه شروع کردم اول رفتم سراغ کدنویسی و وقتی یاد گرفتم نمیتونستم چیزایی که دوس دارم بسازم تمام این مطالبی که گفتم تجربه های خودمه بنظرم قبول کنی خیلی بهتره

websaz2012

Member
اره داداش ممنون من از این تصاویر ایده گرفتم ولی خودم گرافیکشو طراحی کردم

Arazar

Member
درود دوست عزیز!
قالب خوبی شده ولی همونطور که khoushechin گفتند خلاقیتی در طرح دیده نمیشه!
در واقع تعریف خلاقیت طراحی یک اثر توسط خود شخص نیست بلکه ابداع یه ایده نو و پیاده سازی اون هست که متاسفانه توی طرحتون جز در چند مورد دیده نمیشه!
مواردی که ذکر کردم با توجه به عنوان تاپیک هست که ایجاد کردید "وبلاگی که من با خلاقیت ساختم"...
کارتون رو ادامه بدید... منتظر کارهای قوی تری از شما هستم.
پیروز باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا