قالب وانت نیسان زامیاد

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام خدمت دوستان. خیلی وقت بود که کاری نزاشته بودم. این جدید ترین کارمه . امیدوارم خوشتون بیاد

نرم افزار استفاده شده : 3dsmax2014 و vray و photoshop

پیوست ها

• zamyad-front2.jpg
    zamyad-front2.jpg
    188.7 کیلوبایت · بازدیدها: 42

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام عباس جان
خیلی خوب شده ایییول
مدلت خیلی خوبه
یه کم داف دوربین خفن شده فقط
در کل عالی

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
اووووووف...
چه کردی استاد؟
خوشکلتر از نمونه واقعیش شده:green:
سلام. ممنون حامد جان لطف داری. استاد خودتی :rose:

سلام عباس جان
خیلی خوب شده ایییول
مدلت خیلی خوبه
یه کم داف دوربین خفن شده فقط
در کل عالی

سلام کوروش جان . مخلصم . لطف داری.:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.... عالی شده عباس جان.خیلی قوی شده. خدا بهت قوت بده. کارت درسته ممنون که کار به این خوبی رو اینجا شیر کردی.
دوستان برای حمایت از عباس جان اونهایی که نیاز دارن مدل رو میتونن از وب سایتشون یا با پیغام خصوصی خریداری کنن که زحمت این بنده خدا رو زمین نمونه
یاعلی

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.... عالی شده عباس جان.خیلی قوی شده. خدا بهت قوت بده. کارت درسته ممنون که کار به این خوبی رو اینجا شیر کردی.
دوستان برای حمایت از عباس جان اونهایی که نیاز دارن مدل رو میتونن از وب سایتشون یا با پیغام خصوصی خریداری کنن که زحمت این بنده خدا رو زمین نمونه
یاعلی

سلام. مرسی بابت لطف و محبتت. :rose:

موفق باشی

ای ول بابا ... خسته نباشی

فقط من موندم بلوپرینت نیسان رو از کجا پیدا کردی !

راستی چندتا رندر خوشکلش رو ایمیل بزن به Nissan ! :)

مرسی رفیق لطف داری. چند تا عکس از سایت زامیاد پیدا کردم که بدک نبود. اما خوب مچ نبود تصاویر و باید از تصاویر مکمل هم استفاده می کردم

موفق باشی:rose:

homayoon_fattah

Well-Known Member
آقا خسته نباشین . بسیار عالی و زیبا شده . جزو برنامه های من هست که مدلش کنم و به فرم آفرود با ارتفاع بالا و لاستیکای خفن درش بیارم . اگه شما بتونین اجراش کنین این ایده رو ما بیشتر خوشحال میکنین . خیلی بهتر میشد اگه کمی از قطعات زیر بندی و محور ها و محتویات اون زیر میرا رو مدل میکردین . به طور خیلی خلاصه که فقط دیده بشه . و همچنین پشت جلو پنجره خالی نباشه بهتره . البته مطمئنم اگر انرژی بیشتری میزاشتین خودتون اینا رو انجام میدادین

آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
آقا خسته نباشین . بسیار عالی و زیبا شده . جزو برنامه های من هست که مدلش کنم و به فرم آفرود با ارتفاع بالا و لاستیکای خفن درش بیارم . اگه شما بتونین اجراش کنین این ایده رو ما بیشتر خوشحال میکنین . خیلی بهتر میشد اگه کمی از قطعات زیر بندی و محور ها و محتویات اون زیر میرا رو مدل میکردین . به طور خیلی خلاصه که فقط دیده بشه . و همچنین پشت جلو پنجره خالی نباشه بهتره . البته مطمئنم اگر انرژی بیشتری میزاشتین خودتون اینا رو انجام میدادین
سلام. مرسی همایون جان بابت نظرت. پیشنهادای جالبی دادی. اما چون ایده ماله خودته پس خودت انجامش بده چون خودت کارت درسته. متاسفانه زیاد وقت نداشتم مگرنه زیر ماشین رو هم مدل می کردم .

موفق باشی:rose:

Haizenguard

New Member
خیلی تمیز شده افرین یکم فقط ماشین روهواست وزن ماشین الان باید فنر و بخوابونه تایر بره تو گلگیر تا حدودی خیلی ماشین بالا هست

باد لاستیک و هم باید بخوابونی با ffd ...طبیعی میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا