هیئت امنا - عمومی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
آقا من بسیار از همه ی اعضا شرمنده ام چون مشکلی برام پیش اومد و از دانشگاه نرسیدم به خونه که شرکت بکنم در جلسه ... اگر همه موافق هستند پنج شنبه جلسه رو داشته باشیم ... :( باز هم شرمنده

aira

Member
فداي سرت..منم مسنجرم پاك شده:d
تا پنجشنبه خدا بزرگه...:)

***UNIQUE***

Active Member
اگر همه موافق باشن من هم میام
فقط لطفا" این دفعه همه اعضا اگر موافقت کردن حتما بیان چون دیشب مثل اینکه هیچکس نیومده بود .

دیشب شما و فرهاد آمده بودید . من نیومدم :( و پویان ( که انگار اصلا نمیاد ) و آیرا هم که مسنجرش مشکل داشته ...

من برای پنج شنبه موافقم ... اگر موافقید اینجا اعلام کنید .

آخرین ویرایش:

zfarhad2003

Member
پنجشنبه؟ درسته که یکم درس دارم باید به اونا برسم ولی سعی می کنم بیام.

dark-man

Member
با سلام خدمت تمامی دوستان ...
من بعد از کلی وقت برگشتم ..به امید خدا از همین چند روز آینده ادامه آموزش ها را شروع می کنم ...
موفق باشید

تصمیمات گردهمایی سوم انجمن :

1. قانون غایبین :
الف : اعضای رسمی هیئت در صورت عدم فعالیت به مدت 40 روز به اعضای همکار تبدیل خواهند شد و حق رای از آنها سلب خواهد شد.

ب : اعضای همکار هیئت ( افتخاری و بدون حق رای ) در صورت عدم فعالیت به مدت 25 روز اسمشان از لیست هیئت حذف خواهد شد.

تذکر : افراد هیئت میتوانند به مدت یک ماه به مرخصی بروند.
تذکر : پس از حذف از هر کدام از لیست ها ( رسمی و یا افتخاری ) بازگشت به هیئت تنها با گذراندان مراحل قانونی امکان پذیر است.

2. حداقل جلسات هیئت :
هیئت امنا در هر ماه موظف است هر ماه حداقل 2 جلسه داشته باشد.

3. برگزاری مسابقات حل پروژه با مطرح کردن پروژه ای جدید در هر ماه در سطح سایت .
4. اعضای هیئت ملزم به پاسخگویی به پرسش های مطرح شده نیستند و در صورت تمایل میتوانند اقدام به این کار نمایند.

با سپاس.
سخنگوی هیئت امنا.

آخرین ویرایش:

dark-man

Member
امیدوارم عد از چندین وقت بسته بودن سایت و رکود فعلی باز با انرژی تازه همه بچه ها شروع به فعالیت کنند .

با سلام.

پس از بازگشایی مجدد سایت نیاز به یک گردهمایی اعضای هیئت برای هماهنگی بیشتر کاملا احساس میشود. گردهمایی اعضای هیئت امنا در روز 5 شنبه 15 دی ساعت 22:00 برگزار خواهد شد. اگر دوستان با زمان مشکلی دارند بیان کنند.

با سپاس.

سخنگوی هیئت.

dark-man

Member
شهاب جان من به خاطر امتحانات دانشگاه تا یک 20 روزی اصلا نمی تونم درست حسابی سر بزنم به سایت ....

MnavidM

Active Member
dark-man گفت:
شهاب جان من به خاطر امتحانات دانشگاه تا یک 20 روزی اصلا نمی تونم درست حسابی سر بزنم به سایت ....
سلام.

با تشكر از تلاش بي وقفه دوستان .

dark-man اين جلسه هم براي بيان همين مشكلات (امتحانات و سرشلوغي ها...) مي باشد .

لطفا شركت بفرمايييد .

با تشكر .
نويد.

من خودم هم همین مشکل را دارم ... اگر متوجه شده باشید از وقتی سایت راه افتاده 2- 3 بار بیشتر سر نزدم ... اما این جلسه رو بیاییم که ببینیم کیا هستند و کیا نیستند

سلام.

من برام یه مشکل پیش آمده دارم میرم بیرون اگر تا 10 رسیدم میام، اگر نشد با کمال شرمندگی ببخشید. تمام سعیم رو میکنم برگردم.

افرادی که اعلام کرده اند می آیند : Uniqu,Doste,Aira
افرادی که گفته اند حضور پیدا نمیکنند : stranger_in_rain,shr,darkman

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا