هومن | منم، مجید آنلاین! | Maya , Photoshop

mkf.cgi

Member
مثلا اينكه اين كاراكتر ها چطوري ميخوان با هم حرف بزنن يا اينكه چطوري ميتونن حالت شخصيشون رو نشون بدن و چند مورد ديگه.
اينكه نظرات من چطوري در كارت گنجونده بشن بستگي به ديد شما نسبت به مجيدانلاين داره ديگر هيچ !

نمیدونم چه کار کنم !!! چون این کارکتر ها که قرار نیست با هم حرف بزنن !! قراره که برای هم دیگه بنویسن ! و احساساتشون رو توسط شکلک ها به هم نشون بدن ..... درسته ؟!!!!
ممنونم...

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
چون تک فریم می خوای بگیری به زن تو کار وی ری جالب میشه

mkf.cgi

Member
صبح عالي مستدام.
هومن آقا,اونايي كه مينويسن ماهاييم نه كاراكتر ها,كاراكتر ها با هم حرف ميزنن به تاپيك هم سر ميزنن و غيره ايني رو كه گفتم نظر خودمه ولي شما هر چي عشقته و مد نظرته به كار بگير.:d

Sherlock_Holmes

Active Member
اونايي كه مينويسن ماهاييم نه كاراكتر ها,كاراكتر ها با هم حرف ميزنن به تاپيك هم سر ميزنن

این کارکتر ها که قرار نیست با هم حرف بزنن !! قراره که برای هم دیگه بنویسن ! و احساساتشون رو توسط شکلک ها به هم نشون بدن

این دو تا حرف دقیقا برعکس هم هست!! و هر دو هم جالب و درسته به نظر من...!
اولی با نگاه واقعگرایانه ایده ی ذهنی میده و دومی با نگاه تخیلی ایده ی واقعی میده...

هومن جان بالاخره کدوم؟
من خیلی منتظرم کاراکترای تو رو ببینم...:wink:

کارای جدید رو تو پستای جدید بزن...

آخرین ویرایش:

amin2001

Active Member
دوست عزیز آخرین مهلت ارسال کار نهایی تا 12 شب همین روز میباشد
چنان چه تغییری در کار پایانی خود میخواهید انجام بدید و یا هنوز روی کار پایانی کار میکنید . لطفا تا ساعت 12 شب در تاپیک خود ارسال کنید
هر ارسالی بعد از ساعت 12 شب مورد قبول نمیباشد و آخرین کار ارسالی شما که قبل از 12 شب بوده برای رای گیری قرار داده میشه

دوستانی که چند رندر نهایی قرار دادن لطفا همه را در یه فایل قرار بدن چون از هر فرد تنها یک عکس برای رای گیری قرار داده میشه

(پست ارسال شده به تمامی تاپیک ها )

جدیدترین ارسال ها

بالا