هر کی وارده کمک کنه

آقا یه مشکل خیلی مهم دارم .هر کی می تونه کمک کنه.
همونطورکه میدونید mental ray یه سری متریال داره به نامlume .تو تری دی مکس هستش.ولی نمی دونم چرا نمی تونم این متریلها رو تو maya & xsi پیداکنم.:cry:
تورو خدا کمکم کنید.جون مادرتون:cry: :sad:
هرکی کمکم کنه می شه جیگرم:oops:

pixolator

Member
فکر می کنم با یکی از Node هایDielectic_Material یا dgs_Material باشه ولی کار کردن باهاشون به این سادگی ها نیست...یعنی یه خورده سخته...:wink:

pixolator گفت:
فکر می کنم با یکی از Node هایDielectic_Material یا dgs_Material باشه ولی کار کردن باهاشون به این سادگی ها نیست...یعنی یه خورده سخته...:wink:
ممنون كه جواب دادي.ولي فكر كنم يا تو منظورمو نفهميدي يا من منظورتورو نفهميدم.اگه متريال ها رو پيدا كردي .مثلاocean يامثلا متريالlandscape رو پيدا كردي يه عكس بگير بزا اينجا ببينم كجارو مي گي؟:-?

چي شد پيداش نكردي عكسشو بزاري عباس جون؟؟؟؟؟؟:cry: :cry:
ديگران چي ؟ هيشكي نمي دوني ؟:-?

saeed_22

Banned
دوست عزیز منظورت shader ocean , ...یا نه
اول بگو دنبال این هستی تا بعد جوابت را بدهم

عزيز برادر ocean shader كه مال خود مايا هستش.ان قدم سؤالم بچه بازي نيس عزيز.من مي گم mental ray يه library واسه متريال داره كه اسمشو گذاشتهlume . اين مجموعه lume چند تا متريال داره .مثلا ocean براي ساخت دريا يا landscape براي ساخت كوه و.... . حالا مشكل من اينه كه اينارو توتري دي مكس تو متريال اديتور مي بينم ولي اينا رو تو مايا پيدا نمي كنم. اگه منظورمو فهميديد خواهش مي كنم كمك كنيد جيگرا:oops:

pixolator

Member
والله من همچین چیزی ندیدم...شاید هم نفهمیدم منظورتون رو...چون خیلی کم 3D Max کار کردم...

saeed_22

Banned
من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم
فکر کنم با نودهای دیگر منتل ری بتونی همچین کارایی که گفتی بکنی
قربانت

آقا ممنون. خودم رفتم تو سايتش. ظاهرا فقط به تري دي مكس دادن. يعني شركت آلياس فعلا اينا رو نخريده كه به مايا اضافه كنه:cry: :cry: :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا