هرچی e-book می خواید اینجا درخواست کنید...

vahidmahmoodi

New Member
با درود
بنده کتاب مبانی برنامه نویسی را برای یکی از دوستنانم می خواستم
اگر در آرشیو شما موجود باشد خوشحال می شوم لینک دانلود را به منظور دریافت اعلام فرمائید

با سپاس
وحید

amin fear

New Member
سلام دوستان ...

درخواست مقاله یا راهنمایی در رابطه با فرایند تولید صندل صنعتی به کمک مواد پلی‌یورتان ( pu )

ccnp

New Member
با سلام من آموزش flash میخوام،برای ساخت انمیشن،یک ebook داخل سایت هست اون رو دانلود کردم،یکی دیگه میخام که از اون جامع تر و کامل تر باشه،با تشکر از شما

noohzadeh

New Member
سلام
دوستان عزیز
بنده کتاب آموزشی فتوشاپ آقای Vres lee عکاس معروف رو می خوام

yaminkh

New Member
سلام
من تازه عضو سايت خوب شما شدم و اين اولين پستيه كه ميدم.ممنون ميشم كمكم كنيد
من يه كتاب يا E-book آموزش طراحي كارت ويزيت با نرم افزار فري هند رو مي خواستم.
باتشكر

کتاب برنامه نویسی و هک نرم افزار

سلام
من کتاب در مورد برنامه نویسی از پایه میخاستم
کتاب امورشی هک و کرکیینک نرم(شکستن قفل های مختلف نرم افزار و سی دی را میخاستم

Maxton

Active Member
من قبلا نرم افزار Microsoft project رو یاد گرفتم اما به دلیل عدم استفاده اون رو فراموش کردم. کتاب اموزشی برای این نرم افزار زیاده اما من نمیخوام یک کتاب رو ( که تمام دستورات رو توضیح داده) از اول تا اخر بخونم چون هم خیلی وقت گیره و هم کسل کننده. به دنبال کتابی هستم ( به زبان انگلیسی) که یک یا چند پروژه رو تعریف کرده باشه و در هر مرحله دستورات مورد نظر رو گفته باشه تا با مرور کردن اونها ( و انجام اون پروژه ها) دستورات یادم بیاد. ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

آخرین ویرایش:

MAJID CH

New Member
سلام... از دوستان خواهش می کنم که اگه کتابی می خوان اینجا درخواست کنن تا بهشون بدیم(من یا دیگران)....

سلام دوستان با تشکر از اینکه زحمت کشیدین و این سایت زیبا را فعال کردین من عضو جدید هستم کتابی در رابطه با علم ریمیا میخواستم اگر امکان دارد من را راهنمائی بفرمائید ایمیل من هم هست [email protected] با تشکر مجید

moein_sky

New Member
سلام خسته نباشید.من یک کتاب میخواستم که قدم به قدم یک سایتو با asp.net طراحی کرده باشه.و از mysql استفاده شده باشه .خیلی نیاز دارم ممنونم

Amirmersad

New Member
سلام
درخواست مطلب در مورد "پیشرفت کامپیوتر در فضای وب و کاربردهای آن در فضای مجازی"
حالا هرچی که مرتبط هم باشه ممنون

iITGIRL

New Member
سلام .من دانشجوی IT ترم5 هستم.علاقه زیادی به شبکه دارم.میخوام درباره شبکه،سیسکو و مسایل شبیه به این pdf ویا فیلم اموزشی بدارید.ممنون

masi d

New Member
سلام میشه لطفا کتاب اسرار قاسمی رو واسم به صورت pdf بذارید؟سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا