هدیه نوروزی برای دوستان مجید آنلاینی - FreeSmile

Mohammadreza

Well-Known Member
به به بسیار عالی و کاربری خیلی هم زود سایت لود میشه بهتون تبریک میگم موفق باشید.
پ.ن: میشه کل اسماییلی هارو برام داخل یه فایل زیپ ارسال کنید؟
ممنون

ممنون ، امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره
پ : همه اسمایل ها اماده و مرتب در اختیارتون هست ، Zip می خواید برای چی دیگه ؟

orojlo

Member
ممنون ، امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره
پ : همه اسمایل ها اماده و مرتب در اختیارتون هست ، Zip می خواید برای چی دیگه ؟
همین طوری میخوام داشته باشم، اگر دوست ندارید مشکل نداره تاپیک رو به حاشیه نمیبرم موفق باشید.:neutral:

progpars

progpars.com
عالی عزیزم تو سایتم حتماً معرفیش میکنم
384821_249620_good.gif

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم محمد رضا جان
سایت خوبی شده، تبریک می گم.
چند نکته:
- بنر سایت رو حتما بزار (معرفی از فعالیت شماست)
- یک جا، می تونه ستون در چپ با راست، یا سطری در بالا و پایین باشه، برای تبلیغات در نظر بگیر.
- یکی از item های filter رو برای categories در نظر بگیر، اون پایین اصلا جاش مناسب نیست.
- چرا اینقدر فاصله بالای مرورگر ، تا سایت شما زیاده؟ با یک بنر ساده و سبک پرش کن (سعی کن فاصله رو به حداقل برسونی)
- یه توضیح کوچیک در مورد سایت و نحوه استفاده و فوایدش، تو وب سایت بنویس تا حداقل علاوه بر کمک به بازدید کننده ها، به موتور های جستجو هم کمک بشه.
- در آینده حتما برنامه بزار تا سایت رو ajax کنی
- چرا وقتی add to favorites میزنه به صفحه بعد میره؟ این رو به صورت ajax در بیار
- در آینده یک بحث عضویت رو در سایت بزار تا مطالب جدید سایت رو براشون میل کنی

کلا تبریک می گم، در آینده من هم یک سرویس رایگان برای کاربران وب (مخصوصا کاربرای ایرانی) راه اندازی می کنم تا علاوه بر سادگی، کارامد هم باشه (البته 90 درصد تموم شده، واسش vps هم گرفتم، اما امان از تنبلی.)

Mohammadreza

Well-Known Member
سلام حسین جان
ممنون که نظرت رو بهم گفتی و خوشحالم خوشت اومده عزیز ، امیدوارم مورد استفادت هم قرار بگیره
---
خوب در مورد نظراتت باید بگم که کاملا درست هست و باید انجام بدم !
یه بخش ارتباط با کاربر می گذارم همین روزا ... که هم توضیحی در مورد نحوه استفاده سایت و هم بنر سایت و شیر به سوشیال نتورک ها قرار میدم
و اینکه Item های Categories توی فیلتر قرار دارند و اون پایین برای بهتر ایندکس شدن در گوگل قرار دادم !
خبرنامه یا عضویت هم فکر خیلی خوبی هست ، حتما در آینده نزدیک انجام میدم همزمان با AJAX که تذکر دادید
در مورد AJAX قرار ندادم برای این بود که فعلا سایت به صورت ساده و سبک بیاد بالا (چون تعداد اسمایل ها در صفحه زیاد هست) ، تا بعدا یه AJAX خوب بیارم بالا براش ، ( البته به صورت انتخابی برای کاربر که خودش انتحاب کنه سایت AJAX لود بشه یا ساده ! )
و اینکه فرمودی سایت خالی هست اطرافش ، باید بگم اولش یه ستون بود اما فکر کردم بردارم بهتره
آخه نمی خواستم زیاد حالت سایت باشه ، بیشتر قصدم این بود که به شکل یه نرم افزار ساده باشه !

راستی واقعا امان از تنبلی... منم اینو 1 سال پیش استارت زدم تا دیگه دم عید گفتم به سر انجام برسونمش...

بازم مرسی از نظرات سازندت دوست و استاد عزیزم

Mohammadreza

Well-Known Member
قابل توجه همه دوستان که در مورد سایت نظر دادند
اختلالاتی در قالب سایت وجود داشت که برای اکثر کاربران قالب رو به خوبی نمایش نمی داد و من هم در جریان نبودم !!!!!!
تا امروز متوجه این مشکل شدم و مشکل رو حل کردم
( دلیل فنی : چون قالب سایت با استفاده از کوکی کار می کنه و این عمل در سایت به خوبی انجام نمیشد و به دلیل اینکه کوکی روی کامپیوتر من ازقبل بر روی لوکال ذخیره بود متوجه نبودم و فکر می کردم که قالب برای همه به خوبی نمایش داده میشه اما اینطور نبود )
لطفا عذر بنده رو بپذیرید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا