هاست ایرانی یا خارجی؟؟؟

mersadsoft

Member
سلام بر همه دوستان و عزیزان گرام

من می خواستم یک سایت برای شرکتم درست کنم می خواستم از هاست نگاه روشن پارس استفاده کنم حالا چند تا سوال :

1- آیا این سرویس خوب است ؟

2- آبا به نسبت قیمت های خود می ارزد؟

3-ایرانی یا بین الممللی را از این سایت بگیرم؟؟؟

×××لطفا طرف هاست خود را نگیرید منصفانه بیان کنید×××

parmishost

Member
من تا به حال از کیفیت کارشون چیزی نشنیدم ولی سایتشون نشون می ده که توی کارشون جدی هستند

Member
بحث های زیادی در این مورد شده توی انجمن بگردی پیدا میکنی
نظر شخصی من اینه که هاست های ایرانی چون اختیارشون دست خودشون نیست به هیچ دردی نمیخورن (مثل اینترنت ایران که کلی پول میدی ولی همیشه مشکل داره وقتی هم به شرکت میگی میگن از مخابراته)

مسلماً سرویس دهندگان تاپ خارجی از سرویس دهندگان ایرانی بهترند، اما این دلیل نمی شه که سرویس دهندگان ایرانی هم بد باشند.
در هر صورت کمپانی های خارجی که در لیست Top 10 در بیشتر سایت ها قرار دارند، معمولاً دیتاسنتر خودشون رو دارند و بنابراین باید نتیجه بهتری هم با تهیه سرویس از اون ها بگیرید البته اگر مشکلات تحریمی با ایران نداشته باشند.

mersadsoft

Member
خوتون قضاوت کنید !!!

دوستان شما ها منظور من رو متوجه نشدید | من مشخصات 2 هاست رو میدم خودتون مقاسه کنید

حتما مقایسه کنیدو نطر بدید ها !!!!

ایرانی : ××× سرعت بیشتر | برای کاربران ایرانی×××

نوع سرویس
مقدار فضا
گیگا بایت
پهنای باند ماهیانه
گیگا بایت
دامنه رایگان
پشتیبانی از PHP,MySql​

کنترل پنل
پشتیبانی
انتقال رایگان
قیمت واحد یک ساله

سرویس 2GB2GB 15
001_06.gif
001_06.gif
001_06.gif
001_06.gif
001_06.gif
55000 تومان

خارجی :

نوع سرویس
مقدار فضا
گیگا بایت
پهنای باند ماهیانه
گیگا بایت
دامنه رایگان
پشتیبانی از PHP,MySql​

کنترل پنل
پشتیبانی
انتقال رایگان
قیمت واحد یک ساله

سرویس 2GB2GB 20
001_06.gif
001_06.gif
001_06.gif
001_06.gif
001_06.gif
35000 تومان

با همه چیر نامحدود ایمیل و زیردامنه و...

با یک دامنه رایگان

5 تا parked domin

5 تا addon domin

×××هاست ایرانی با 4 برابر سرعت برای کاربران ایرانی >>> اگر راست بگن این سایت مال خودشون با نمیدونم سرور اختصاص و اینها و یا اگر هاست خارجی باشد www.p30soft.com

×××به پهنای باند هم توجه کنید××× ××× سایتی برای شرکت با HTML ×××

اگر نمی تونید به صورت صحیح ببنید :

ایرانی 2G با پنهای باند 15 و پشتیبانی از همه اونایی که در بالا و بالاتر از اون نوشتم و دامنه رایگان و این حرفها >>> 55 هزار تومان ××× 4 برابر سرعت فراموش نشود×××

___به پهنای باند ها دقت شود___

خارجی 2G با پنهای باند 20 و پشتیبانی از همه اونایی که در بالا و بالاتر از اون نوشتم و دامنه رایگان و این حرفها >>> 35 هزار تومان

آخرین ویرایش:

mersadsoft

Member
حتما مقایسه کنید و نطر بدهید !!!

از بحث اصلی خارج نشید!!!

طرف هاست خود را نگیرید!!!

اگر هاستی را با این مشخصات و و امکانات قیمت می شناسید بگید ××× نگید بهتره ___ باعث سر در گمی می شود ×××

به نکته ها دقت شود !!!

زودتر (همین الان نظر بدهید ) که کارم گیره !!!

4 برابر سرعت و پنهای را به عقل و تجربیات خود رجوع کنید ببنید هست یا نیست !!! اگر داشتید :lol: شوخی کردم به دل نگیرید

آخرین ویرایش:

Webber

Well-Known Member
سلام

با فوت كوچيك و كمي مرتب تر بنويسيد هم ما مي تونيم ببينيما :green:

Member
هاست ایرانی با 4 برابر سرعت برای کاربران ایرانی
خودت میدونی که دروغه
با یه حساب دو دو تا چهارتا متوجه میشی که:
1- کاربر ایرانی اول به سرور های خارج از کشور وصل میشن و دوباره به سرور ایرانی وصل میشن و این یعنی دو بار رد شدن از محدوده ترافیک کند
2- سرور های ایرانی از اینترنت ایران استفاده میکنن که خیلی نا پایداره
3- سرور های ایرانی امکانات را کاملا به صورت مشترک و بدون کنترل به مشتری ها میدن و اگر کسانی که شما باهاشون مشترک هستید زیاد از منابع استفاده کنن استفاده شما هم محدود میشه ولی در سرور های خارجی اشتراک در کلیه منابع هست و تا زمانی که تمامی منابع سرور زیر بار نره شما هیچ مشکلی نخواهید داشت - البته اونام نمیزارن همچین اتفاقی بیافته چون مدیریت میکنن
4- تجربه سرور های ایرانی چه قدره؟:-?
از من که واسه شرکتمون سایت زدم بپرس :wink:

--------------
البته یادم رفت بگم که اکثر ایرانی ها ریسلر خارجی ها هستند و همون 35 تومانی رو به شما میدن 55 تومان اونم چون شمایی

آخرین ویرایش:

znhost

Member
از سرویس های خارجی استفاده کن. چون هم ارزون ترن و هم کیفیت بالایی دارن.البته کیفیت بیشتر مربوط به خود سازمان یا همون منیجر سرور میشه.

parmishost

Member
ببینید آپ تایم سرور تنها به منیج آن و دیتاسنتر مربوطه و میزان پولی که پرداخت کردید بر می گردد.

memfis

Member
سلام
من از سرویس همین شرکت استفاده می کنم همون پلن 35 هزاری خارجی
کاملآ راضی هستم
پشتیبانیشون حرف نداره
سرورشون از iweb کانادا هستش

جدیدترین ارسال ها

بالا