نیاز به هاست معتبر (فقط خارجی)

سلام
من یه سایت دارم که خیلی خرجش کردم و تا چند وقته دیگه فعالیتشو شروع می کنه
الان روی پرشین تولز هاست دارم اما وقتی راه بیفته سر پهنای باند باهاش مشکل پیدا می کنم
اپ تایم سرور برام خیلی خیلی مهمه و یک دقیقه down بودن سرور خیلی به ضرر من است
من بیشتر سرور قوی با پهنای باند بالا نیاز دارم
برای همین دنبال یه هاست خارجی خوب هستم با این مشخصات(لینوکس)
0.حتما می خواهم پرداختش ماهیانه باشه و ستابش زیاد نباشه
1. با ایران زیاد مشکل نداشته باشه (توی ادرس دومین من Iran هست)
2. محدودیت حجم دیتابایس نداشته باشه (اخه چند تا هاست خوب پیدا کردم که مثلا 5 گیگ فضا می دادن اما نمی شد توش بیشتر از 50 مگ sql داشت )
3.معتبر باشه
4.پهنای باند خوبی داشته باشه
5. و از همه مهمتر سرور قوی ای داشته باشه و اصلا down نشه
از ایرانی هم نمی خواهم بخرم چون معتبراشون قیمتاشون خیلی بالاست و اونایی که ارزون می دن هم معتبر نیستن و اکثرا شون سرورشون همش down میشه (و با این خرجی که من برای سایت کردم نمی ارزه ریسک کنم و از جای نامعتبر بگیرم که سرورش همش دان بشه)
خودم اینا مد نظرم بود ولی جفتشون محدودیت دیتابابیس دارن
http://www.multacom.com http://iweb8.com
اگر جایی می شناسید حتما راهنمایی کنید که کارم خیلی گیره
ممنون

آخرین ویرایش:

HotHost.ir

Member
سرور ویندوز ما بر روی مولتاکام هست و سرور لینوکس هم بر روی آی وب.
هر دوتا خوب هستن...

ali-msh

Member
به نظر من دوست عزیز اگه دنبال کیفیت هستی از همین هاست های ایرانی بگیر ،
هاست خوب = قیمت خوب

HotHost.ir

Member
با علی موافقم.
یه جمله معروفی از خودم میگه : امن ترین سرور یک سرور خاموش است...! پس میشه گفت آپ تایم 100% اشتباهه.
اگر اکانت تست خواستی میتونم برای 2 هفته براتون ایجاد کنم.

HotHost.ir عزیز bw شما خیلی پایینه اگه همین قدر پایین می خواستم که پرشین تولز می موندم (یه اکانت یکساله اونجا دارم)

Pooriaf عزیز شما تا حالا چه سایتایی را میزبانی کردی؟
ایا پرداخت ماهیانه داری؟
اگر پهنای باند بیشتر بخواهم می دی ؟
از کجا سرور گرفتی (کدوم شرکت)
ایا تضمینی داری که مثل parsgb این سایتت نترکه ؟

vatanmusic

Well-Known Member
اين دوستمون گفت هاست خارجي ميخوام تو پست دومي نه سومي رفت تو ايراني

HotHost.ir

Member
علاوه بر قیمتها به مشخصات سرور و آپ تایم بودن هم توجه کنید.
پیشنهاد میکنم برای دیدن دقیقتر آپ تایم سرور، روی لینک HostTracker توی سایتها کلیک کنید.

HotHost.ir

Member
با سلام

با تلاش بسیار گروه فنی هات هاست، نسخه 11 از Cpanel بر روی سرور لینوکس نصب و راه اندازی شد.
این نسخه علاوه بر امکانات بسیار بالا نسبت به ورژنهای قبلی از ظاهر بسیار جذاب و متفاوتی برخوردار میباشد.
امید است مورد استفاده کاربران عزیز قرار بگیرد...

با تشکر/ مدیریت هات هاست
www.HotHost.ir

هات هاست،من اگر می تونستم،همین الان اکانت شما رو Lock می کردم!

عذر می خوام که پیغام خصوصی رو جواب ندادم.اینترنتم مشکل داشت Send درست نداشتم!
Multacom محدودیت حجم دیتابیس داره و واقعا قیمتش نسبت به خدماتش بالاست.Multacom در زمینه ی سرور خوبه و قرار نیست هاست Share هم با همون کیفیت باشه.

من قیمت و امکانات این هاستینگ رو می پسندم: winwebhosting.com ولی کیفیت رو تضمین نمی کنم!
1and1.co.uk

حتما براتون چند تا هاستینگ خوب می زارم.متاسفانه من بیشتر در مورد سرور اختصاصی اطلاعات دارم.

HotHost.ir

Member
هات هاست،من اگر می تونستم،همین الان اکانت شما رو Lock می کردم!
خدارو شکر که همه قدرت شما فقط تو حرف زدنه!
اینجا جای کل کل نیست. من هم وقتی برای کل کل با آدمهایی مثل شما رو ندارم...

Pooriaf

Member
Pooriaf عزیز شما تا حالا چه سایتایی را میزبانی کردی؟
ایا پرداخت ماهیانه داری؟
اگر پهنای باند بیشتر بخواهم می دی ؟
از کجا سرور گرفتی (کدوم شرکت)
ایا تضمینی داری که مثل parsgb این سایتت نترکه ؟

سلام,

1- ایا پرداخت ماهیانه داری؟ | از پلن Special به بالا بله پرداخت ماهیانه داریم
2-اگر پهنای باند بیشتر بخواهم می دی ؟ | پهنای ارائه شده بسیار بالاست و قیمت و مشخصات پلن ها همه به صورت مقطوع هست
3-از کجا سرور گرفتی (کدوم شرکت)؟ | تمامی سرورها در Datacenter پیشرفته FortressITX واقع شده است
4-ایا تضمینی داری که مثل parsgb این سایتت نترکه ؟ اون یک پروژه ای بود که تک نفره نبود و اسپانسر داشت و من تنها Server Manager بودم در ضمن دیتاسنتر ThePlanet بوده :wink:

خدارو شکر که همه قدرت شما فقط تو حرف زدنه!
اینجا جای کل کل نیست. من هم وقتی برای کل کل با آدمهایی مثل شما رو ندارم...
پس می خواید قدرتم تو چی باشه؟
متوجه نشدم اصلا چی میگید.کل کل چی؟! شما اومدی داری تو این تاپیک اخبار هاستینگتون رو پست می کنید؟!

با سلام

با تلاش بسیار گروه فنی هات هاست، نسخه 11 از Cpanel بر روی سرور لینوکس نصب و راه اندازی شد.
این نسخه علاوه بر امکانات بسیار بالا نسبت به ورژنهای قبلی از ظاهر بسیار جذاب و متفاوتی برخوردار میباشد.
امید است مورد استفاده کاربران عزیز قرار بگیرد...

با تشکر/ مدیریت هات هاست
www.HotHost.ir

علاوه بر قیمتها به مشخصات سرور و آپ تایم بودن هم توجه کنید.
پیشنهاد میکنم برای دیدن دقیقتر آپ تایم سرور، روی لینک HostTracker توی سایتها کلیک کنید.

سرور ویندوز ما بر روی مولتاکام هست و سرور لینوکس هم بر روی آی وب.
هر دوتا خوب هستن...

با علی موافقم.
یه جمله معروفی از خودم میگه : امن ترین سرور یک سرور خاموش است...! پس میشه گفت آپ تایم 100% اشتباهه.
اگر اکانت تست خواستی میتونم برای 2 هفته براتون ایجاد کنم.

اینها فقط برای معرفی ارسال شده؟!

سلام,

1- ایا پرداخت ماهیانه داری؟ | از پلن Special به بالا بله پرداخت ماهیانه داریم
2-اگر پهنای باند بیشتر بخواهم می دی ؟ | پهنای ارائه شده بسیار بالاست و قیمت و مشخصات پلن ها همه به صورت مقطوع هست
3-از کجا سرور گرفتی (کدوم شرکت)؟ | تمامی سرورها در Datacenter پیشرفته FortressITX واقع شده است
4-ایا تضمینی داری که مثل parsgb این سایتت نترکه ؟ اون یک پروژه ای بود که تک نفره نبود و اسپانسر داشت و من تنها Server Manager بودم در ضمن دیتاسنتر ThePlanet بوده

کاش Copyright اون قالب مجانی(dreamy) رو حذف نمی کردید.ارزش سایتتون حفظ می شد که دزدی نیست.
در ضمن چه رابطه ای با http://parsdev.net/ دارید؟!

اونها ریسلر شما هستند یا شما ریسلر اونها؟

میلاد

Member
کوشا سیستم جان من متاسفانه اسم شما را هم نمیدونم اگه قرار بوید رای گیری بشه برای انتخاب این" همکاران انجمن عاستینگ" بهت رای میدادم.
چه حالی داری بابا این هات هاست یا دوسه مورد دیگه ازین دوستان که جدید اومدن واقعا اعصاب ادمو خورد میکنن با این اسپم بازیشون، اما کی حال کل کل داره بابا! :d
این دوستمون هم که تاپیک زده گفته خارجی میخواد چه بوزومی داره حالا ما بیایم یه ساعت توجیح کنیم بیایم از سرویس های داخلی بگیر.
حتما فکراشو کرده تحقیقشم کرده که میخواد خارجی بگیره چرا انقدر بحثو کش میدید فقط راهنماییش کنید از کجا بگیره.

siavashmusic

Active Member
ایشون دلیلشون برای هاست خارجی کیفیت سرویس بود ....

اما وقتی میشه همون کیفیت رو اینجا داشت...چرا خارج؟

سلام
پسر خوب همش کیفیت و از این حرفا نیست !! وقتی طرف چند صد هزار تومان بابت اسکریپتش هزینه کرده چطور میتونه اعتماد کنه اطلاعات و پروژه خدا تومنیش روی هاست های ایرانی دودره نشه !!!

این بزرگترین معضل برای اینکاره و فقط باید روی سرورها و شرکت هایی رفت که بدونه اطلاعاتش در امنیت کام بسره میبره و این با آپتایم 100% و سرور خاموش بودن بدست نمیاد فقط شناخت روی سایت های فروشنده ایرانی و شرکت های معتبر خارجی میشه به این مهم رسید
===========
لطفا به معرفی سایت های خوب خارجی بپردازید این تاپیک عنوانش برای همین کاره و از انحراف تاپیک خودداری کنید
نمیدونم چرا تا یکی میاد میخواد سوال بپرسه همه میرن تو خط تبلیغ سایت و محصولات خودشون ؟!!!
داغ به دل موندیم به جوابمون برسیم !

جدیدترین ارسال ها

بالا