نیازمند مشاوره جهت ورود به عرصه وب

camry

Member
سلام خدمت همه دوستان عزیز
می خواستم از دوستانی که در هر زمینه وب تجربه دارن مشاوره بگیرم که در شرایط فعلی بهترین کار در زمینه وب چی هست
و ایا به وب به عنوان یک شغل پر درامد میشه نگاه کرد
در کل توصیه تون به یک شخصی مثل من که عاشق وب هست چیه

ممنون میشم که همه دوستان همکاری داشته باشن تا بشه به نتیجه بهتری رسید

topmihan

Member
دوست من
اول تشکر بخاطر تاپیکی که زدین
چون اگه دوستان همکاری کنن میتونه تجربه عزیزان کمک بسیاری به اکثر ماها بکنه

من خودمم عاشق وب هستم
ولی خب تو وب خیلی کارها میشه کرد
شما ابتدا باید علاقه و استعداد خودتونو مشخص کنید

چون به نظر من هرچیزی که توش پول خوب باشه رو هر کسی نمیتونه انجام بده
علاقه و استعداد خیلی مهمه
مثلا شما دوست دارین گرافیکی کار کنید؟؟؟
دوست دارین برنامه نویسی کار کنی؟؟؟
دوست دارین یه سایت بزنید و بهش برسید و به نوعی روش سرمایه گذاری کنید تا در آینده با پیشرفتش به شما درآمد برسونه؟؟؟؟
چه چیزی دوست دارین؟؟؟؟

sheisebaboo

Active Member
سلام.
طراحی وب سایت و برنامه نویسی یکی از کارهای پردرآمد در وب هست. مخصوصا در این زمان که در ایران بحث وب سایت گسترش خوبی پیدا کرده و تقریبا فرهنگش در جامعه هست و خیلی از شرکت ها کارهاشون رو از وب سایت هاشون تبلیغ میکنن.
ولی برای اینکه در این حوزه موفق باشید باید یه تیم قوی داشته باشید و هزینه ی اولیه ی خوب برای تبلیغات و بازاریاابی.

camry

Member
ضمن تشکر از پاسخ دهیتون
باید بگم که بنده به تمامی زمینه های وب علاقه مندم از برنامه نویسی و گرافیک گرفته تا نویسندگی و مدیریت و وب مستری!! اما خوب در هر زمینه اولویت بندی موضوعی وجود داره
علاقه مند به داشتن یک وب سایت قوی و پر بازدید هستم نه به خاطر در امدش چون این استعداد رو در خودم میبینم که باید در عرصه وب خدمت کنم و نیاز کاربران نت رو برطرف کنم
اما وقتی مشکلات و نا امیدی بعضی از وب مستران حرفه ای رو میبینم یه خورده دل سرد میشم که چرا شغل هایی مثل web developer جز ده شغل برتر کشور های پیشرفتست اما وب مستر های ما انچنان راضی از کارشون نیستن

اگر بخوایم کمی شخصیش کنیم بنده در حال حاضر در رشته مهندسی مکانیک تحصیل می کنم اما تمامی وقتم رو صرف یادگیری دنیای وب و مجازی می کنم
به عبارتی در همه زمینه ای تحقیق می کنم غیر از رشته خودم و این عامل باعث شده تا به دو راهی برخورد کنم که ایا واقعا رشته مهندسی میتونه منو موفق کنه یا نه بهتره برم به سمت همون چیزی که عاشقشم

topmihan

Member
خب اولا فکر کنم چیزی که بهش علاقه دارین بشه کارتون خیلی بهتره

دوم اینکه اوضاع کار وب مستر های ما خوب نیست چون اولا هر کسی دقیق سرش تو کار خودش نیست(مثلا اونی که برنامه نویس خوبیه در این زمینه دلش میخواد طراحی گرافیک و پوسته کارهایی که میگیره هم خودش انجام بده و این به نوعی میشه تک محوره و به قول دوستمون در این کارها باید گروه خوب و قدرتمندی داشت دوما ما ایرانی ها معمولا همه چیزو رایگان دوست داریم . نرم افزارهامون همه کرک هستن و در حوزه وب و سایت زدن هم همچین چیزی رو میخوایم... مثلا خود من به یک نفر که سایتی رو خواست مبلغ 485هزار برای خواسته هاش گفتم و اون گفت خیلی پول بدم واسه این کار 100 هزاره ..خب واقعا خنده داره)

درضمن دوست من
خوشحال میشم بگی در حال حاظر چه چیزهایی در این زمینه رو بلدی؟؟؟؟

camry

Member
من بهتره بگم که آنچنان چیزی بلد نیستم چون هیچ وقت تصمیم نگرفتم قاطعانه کارو شروع کنم
چون این مسائلی که گفتم پیش روم بود و نمی گذاشت کار رو جلو برد

مشتاقانه منتظر سایر دوستان برای اظهار نظر هستم

درامدش فوق العادست اگه حرفه ای باشید.برید تو زمینه طراحی وب و سئو.بهترین زمینه است.درامدش هم خیلی خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا