نکات و ترفندهای کورل دراو

graphic86

Member
سلام
ممنون ولی
فکر کنم منظورمو خوب نگفتم
ببینید مثل زمانی که میخوام متنی رو روی یه مسیر که ممکم دایره مربع یا هر شگل دیگه می خوایم قرار بدیم
(( منظورم همون وقتی که A+ رو به خطی نزدیک میکنم به شکل ~ A در میاد ))
حالا من میخوام شکلیرو به تعداد زیادی روی یه خط راهنما کپی کنم
ببینید با ایزار A text tool میشه شکلیرو روی مسیری تکرار کرد ولی کیفیتش خیلی بد میشه
ممنون

alimofid

New Member
سلام بچه ها من تازه به جمع شما آمدم امیدوارم که مورد قبول همگی شما باشم .
من هم از طرفداران کورل هستم
وحالا می خواهم یکی از امکانات کورل را به شما معرفی کنم راستی تا به حال دلتان خواسته با برنامه کورل
فرمول نویسی یا به سایر برنامه گرافیکی موجود در سیستمتان وارد شوید به طوری که با خود آیکن نرم افزار
کاری نداشته باشید وفقط از داخل کورل اقدام کنید برای این کار شما باید به قسمت edite#insert newabject رفته و
یکی از برنامه دلخواه را تیک بزنید مثل micrisoft equation وبعد ok کنید دراین موقع شما میتوانید بدون رفتن به اکسل
درمحیط برنامه اکسل قرار گیرید . وتمام کارهای مورد دلخواه در محیط اکسل را در این جا انجام دهید امیدوارم که
مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد با تشکر
البته اگر خوستایی نباشد لازم است بگویم که اگر کسی اشکالی دراین مورد کورل داشته باشد حاضرم با اشتیاق
دراختیار ش قرار دهم .
سلام خوبی؟ از اطلاعاتت معلومه که خیلی حرفه ایی هستی... :)
یه سوال داشتم ازت اگه بتونی کمکم کنی واقعا ممنون میشم.
من کورل رو اولین بار با نسخه شماره 7 اون شروع کردم. هر سری که نسخه ی جدیدی هم به بازار میومد سریعا خودم آپدیت میکردم
در حال حاضر هم با نسخه سری 15 دارم کار میکنم. مشکلی که دارم اینه که تو سری های 13 - 14 و مخصوصا 15 برای انتخاب فونت دچار مشکل میشم. یعنی زمانی که میخوام نوع فونتی که تایپ کردم و عوض کنم یه چیزی حدود 7،8 یا 10 ثانیه طول میکشه تا باکس یا منوی فونت ها باز شه. این هم بگم برای رفع این کار حتی سیستمم رو ارتقاع دادم. من 3 تا سیستم خیلی خوب دارم که تو هر سه تاش این مشکل رو دارم. دوستام هم یه همچین مشکلی با نسخه های جدید کورل دارند. ولی ورژن 12 این مشکل رو نداره ... :(

alimofid

New Member
یه سوال داشتم اگه بتونین کمکم کنین واقعا ممنون میشم.
من کورل رو اولین بار با نسخه شماره 7 اون شروع کردم. هر سری که نسخه ی جدیدی هم به بازار میومد سریعا خودم آپدیت میکردم
در حال حاضر هم با نسخه سری 15 دارم کار میکنم. مشکلی که دارم اینه که تو سری های 13 - 14 و مخصوصا 15 برای انتخاب فونت دچار مشکل میشم. یعنی زمانی که میخوام نوع فونتی که تایپ کردم و عوض کنم یه چیزی حدود 7،8 یا 10 ثانیه طول میکشه تا باکس یا منوی فونت ها باز شه. این هم بگم برای رفع این کار حتی سیستمم رو ارتقاع دادم. من 3 تا سیستم خیلی خوب دارم که تو هر سه تاش این مشکل رو دارم. دوستام هم یه همچین مشکلی با نسخه های جدید کورل دارند. ولی ورژن 12 این مشکل رو نداره ... :(

danial4

New Member
سلام باتشكر از شما
ميشه بيشتر توضيح بدهيد
درمورد نوشتن اكسل دركرل

delavar

Member
سلم
دوست من شما فونتي را نصب كرده ايد كه بسيار سنگين است مثل اين فونت هايي كه آرم ها و لگوهاي زيادي را داخل خود دارد

donati

New Member
با تشکر از بابت اطلاعات آموزنده و ارزنده شما بزرگوران
من donati هستم [email protected]
ممنون میشم اگر کسی بتونه منو کمک کنه
میخوام بدونم تو کرل دراو حالتی وجود داره که شما بطور مثال اگر حرف الف فارسی رو تایپ کردی بتونی به آسونی یک الف دیگر بیرون و یکی داخلش بکشی یعنی وقتی از دور نگاه میکنی 1خط پر رنگ دیده بشه در صورتی که 3 خطه واگر میشه جهت کلمات به چه صورتی کاربرد داره
من کارم با دستگاه لیزره و با توجه به اینکه تمام اجسام باید دور خط باشن (جهت کاهش زمان) اگر بتونم این کارو بکنم خط پر رنگ با زمان کم دارم
با تشکر

سلام دوست من
تو ردیف تولبارز سمت چپ نر افزارت کانتور ( contur) رو پیدا کن . اولم نوشته خودتو باید ولد )weld( کرده باشی. بعد بزنش روی نوشته خودت وبعد تو ردیف نواز ابزار بالا یه سری گزینه فعال میشه که باهاش میتونی فاصله خط جدیدتو از لاین دو نوشته تعریف کنی به اضافه تعداد خطی که دوست داری دورش باشه. بعد اینتر بزن وبعد breack وبعد هر کدوم از خطهات برای خودش جداست. موردی بود در خدمتم. من با کاتر ولیزر کار میکنم.اگه توی طرحی هم گیر کردید رو همین سایت بگذارید تا براتون آماده شده بفرستم.

ویلسن

New Member
با سلام به دوستان من چنتا تصویر وکتور خریداری کردم . ولی وقتی تو کرل باز میکنمشون و آن گروپ رو میزنم یه عالمه منحنی برداری ایجاد میشه که از هم جدا هستن و عملا کار با اون تصویر وکتور و ویرایشش غیر ممکن میشه میتونید راهنماییم کنید ممنون

donati

New Member
سلام دوست من
تو ردیف تولبارز سمت چپ نر افزارت کانتور ( contur) رو پیدا کن . اولم نوشته خودتو باید ولد )weld( کرده باشی. بعد بزنش روی نوشته خودت وبعد تو ردیف نواز ابزار بالا یه سری گزینه فعال میشه که باهاش میتونی فاصله خط جدیدتو از لاین دو نوشته تعریف کنی به اضافه تعداد خطی که دوست داری دورش باشه. بعد اینتر بزن وبعد breack وبعد هر کدوم از خطهات برای خودش جداست. موردی بود در خدمتم. من با کاتر ولیزر کار میکنم.اگه توی طرحی هم گیر کردید رو همین سایت بگذارید تا براتون آماده شده بفرستم.
بسیار ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
من donati هستم و ایمیلم
[email protected]
ممنون میشم با توجه به راهنمایی شما کار انجام شد اما خطهای ایجاد شده دارای گوشه های تیز و به صورت منحنی نمیباشند ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

donati

New Member
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید
اینجانب نیازمند طرح وکتور هتل پارسیان به همراه نوشته فارسی وانگلیسی آن میباشم
ممنون میشوم اگر کسی محبت کند و فایل مورد نظر را برای ارسال فرماید
با تشکر donati
[email protected]

پیوست ها

• HOTEL.jpg
    HOTEL.jpg
    7.2 کیلوبایت · بازدیدها: 22

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید
اینجانب نیازمند طرح وکتور هتل پارسیان به همراه نوشته فارسی وانگلیسی آن میباشم
ممنون میشوم اگر کسی محبت کند و فایل مورد نظر را برای ارسال فرماید
با تشکر donati
[email protected]

بخش مربوطه درخواست بدید تصویر صاف ئ بزرگ و واضح از تصویر بذارید

laser designer

New Member
آیا میدانید در کرل دراو شما قابلیت میکس رنگها رو دارید؟
مثلاً اگر یک دایره با رنگ زرد دارید میتوانید با فشردن و نگهداشتن دکمه Ctrl و انتخاب هر رنگی، به میزان ۱۰% ازرنگ انتخاب شده به رنگ زرد دایره خود اضافه کنید.
salam be roozbehe aziz-agha amare tarhaye cdr tu majid online ro mikhastam-kheyli tarife tarharo shenidam.mamnun misham komakam koni.
laser designer

leia

New Member
سلام دوستان من تازه برنامه کورل دراوx4رونصب کردم موقع اجراسریال نامبر میخادلطفاراهنماییم کنید .مرسی.

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام دوستان من تازه برنامه کورل دراوx4رونصب کردم موقع اجراسریال نامبر میخادلطفاراهنماییم کنید .مرسی.

به نظرم نرم افزار درست ك*ر*ك نشده كه فايل مورد نظر رو براتون پ . خ كردم.

موفق باشيد
مهدي

mozhdeh 20

Member
سلام
میخواستم بدون میتونیم توی این برنامه یک عکس را به یک تصویر خطی تبدیل کنیم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا