نوید دادگر | Blue Spammer | مکس

Navidmilan

Well-Known Member
سلام
ایده ای که فعلا توی ذهنم دارم نمایش پیوند بین آدمهای با خصوصیات شخصیتی مختلفه که با حضور توی MajidOnline
ممکن شده. دوست دارم تا جایی که دانشم بهم اجازه بده این تنوع شخصیتی رو در قالب تصویری کارتونی ، نمایش بدم.
و از اون مهمتر بتونم تضاد ها و conflict هایی رو که این تنوع به وجود میاره رو هم نشون بدم.

قالبی که برای نمایش ایدم در نظر دارم ، اتاقهای کنار هم تشکیل دهنده یک خونه ، قرار گرفته در یک شهر ...
با کاراکترهایی (1 کاراکتر که برای شخصیتهای مختلف ویرایش میشه) که توی اتاقی با چیدمان مخصوص به شخصیتشون
قرار دارن. نمایش ارتباط بین اونها چیزیه که باید بیشتر بهش فکر کنم. ایده ای که برای قالب کارم گرفتم یه جورایی برگرفته
از بازی Neighbours From Hell هم هست که باید خیلی فراتر بره ...

از هر کمک فکری و فنی هم استقبال میکنم

Not Completed but Final Work is ...
attachment.php

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
میتونی ماندانا رو در حال بن کردن کاربرها در بیاری.
بازی کاندومند رو دیدی؟ با مکس هم ساختن.
تو همون مایه ها!:lol:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام نويد جان، خوبي؟
منم مشتاقم ببينم چكار ميخواي بكني
فكر ميكنم با حضور شما و بعضي دوستان ديگه مسابقه حرفه اي داشته باشيم

animations

Active Member
منتظریم Navidmilan جان. ایده ت که خیلی خوبه. کارتونی هم که باشه عالی می شه. کی شروع می کنی؟ :rose:

Navidmilan

Well-Known Member
Character Head

سلام
ممنون از همه کسایی که به این تاپیک سر زدن و نظر دادن. من کارمو از کاراکترم شروع کردم.
گوش و مو هنوز اضافه نشدن. چشم هم جزئیات بیشتری خواهد داشت. متریال هم ساده و برای
تست رنگ بود.

Character_01Head_blue.jpg

Character_01Head_green.jpg

Character_01Head_red.jpg

mkf.cgi

Member
مدل ساده و خوبي شده اما كاراكتر ها فقط از رنگشون قابل شناسايين؟يا توي جزئيات با هم فرق دارن؟
به نظرم يكمي بهشون پشم و پيله اضافه كني و چشماشون رو بزرگتر كني بهتر بشه.
موفق باشي.

animations

Active Member
خیلی باحال شدن. ایول. من برعکس mkf.cgi، فکر می کنم اگه عین هم باشن بهتر باشه. به نظر من مو هم نمی خوان. تا الان که خیلی خوب شدن. :D

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
هه هه چه با نمک شده نوید جان ... اما قیافش یه جوریه فکر می کنی افسردس !! البته شرمنده من تو کارت ایراد می گیرما !

التبه چون هنوز داره کامل میشه منتظر بعدی هاش هم هستیم
موفق باشی دوست من

Navidmilan

Well-Known Member
ممنون میشم هر چیزی که به ذهنتون میرسه بگید یا اگر ایده ای مخصوصا راجب به موهاش دارید.
دارم به این نتیجه میرسم که مو نداشته باشه. راجب به تفاوت کاراکترها ، بله من فقط به تغییر رنگ
و یا تفاوتهای جزئی فکر کردم تازه همین هم اگر تنبلی نکنم ...

یه آپدیت کوچولوی دیگه :

مشاهده پیوست 28350

پیوست ها

• Character_03Hair_blue.jpg
    Character_03Hair_blue.jpg
    59.9 کیلوبایت · بازدیدها: 31
آخرین ویرایش:

mkf.cgi

Member
آقا نويد هر جور خودت راحتي,به نظرم مثلا ناظم انجمن ميتونه يه سيبيل كلفت باشه يا مثلا كاربر فعال فشن باشه يا چيزي تو همين مايه ها.
:paint:

Sherlock_Holmes

Active Member
خیلی خوب بود...
وقتی همشون شکل هم هستند من یاد اجتماعی مثل مورچه ها میفتم! که همه برای یه هدف فعالیت میکنن..
واسه همین فکر کردم شبیه هم بودنشون حتما هدفمند بوده... من فکر میکنم این خصوصیت رو میشه حفظ کرد و برای تفاوت بیشتر میشه سایزها رو تغییر داد..! مدیریت کل یا همون قرمزها میتونن تعداد خیلی محدود اما بزرگ باشن در بین جمعیت زیاد اما کوچکت از مثلا آبی ها...
نظر شخصیم بود...

دست از سر ایدت بر ندار... چیز خوبی میشه...
30upn9j.gif

:Mohsen:

کاربر باتجربه
نويد جان به نظرم خوب و يكمم خنده دار شده
همون تار موهاي وسط سرش كافيه، نمي خواد اضافشون كني
حالا رنگاشون ميخواد آبي يا قرمز و... باشه يا تكسچر بهش مي دي؟

Navidmilan

Well-Known Member
خوب من کاراکترمو تموم کردم ، البته اگه جزئیات قشنگی به ذهنم برسه روش پیاده میکنم.
هدفم اینه که ریگ (Biped) بکنمش یه تکسچر ساده بهش بدم و در نهایت تو یه Pose خوب ازش رندر بگیرم.

Character_06Hand_blue.jpg

Character_wire.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا