ننويسيد مشكل دارم ، كمك كنيد

آقا جون مادر احمدي نژاد ننويسيد مشكل دارم يا كمك كنيد اينجوري جستجو كردن و دنبال مثال گشتن سخت ميشه
ممنون.

silvercover

کاربر متخصص
آیا شما خودت حاضری هر روز و هر سال بیای اینجا و همین طوری مشکل دیگران رو بدون چشم داشت حل کنی؟

آیا وقتی مشکلت حل شد یادی از اینجا و دیگران می کنی یا داری بعدش لذتش رو می بری؟

آقاي گل اول من تقريبا نازه كارم. دوم من كارم با موسيقي سنتيه و حاضرم از همين تاپيك هركس هر چي خواست كه در توان من بود و يا مقاله اي خواست براش بذارم . سوم اينكه من گفتم چه ربطي به اين كه شما گفتي داشت ؟ من شايد كاربر تازه وارد باشم ولي خودتون تو قوانين انجمن گفتيد كه صورت مساله رو درست انتخاب كنيد تا هركس تونست كمك كنه.
من چند تا موضوع گذاشتم و با اينكه صورت مساله رو دقيق نوشتم بازم زياد كمك نشدم حالا واي به حال اينكه به جاي خود مشكل بنويسم كمك كنيد.
قصد من از گقتن اين حرف اين بود كه شما چند بار هم به خودم در اوايل عضويتم تذكر داديد و اين بود كه موضوع تاپيك رو خوب انتخاب كنيم تا هركي بلد بود كمك كنه و هر كي هم نياز داشت پيدا كنه
اين كه شما گفتيد رو من نفهميدم ولي منظور من همين بود كه به جاي كمكم كنيد موضوع تاپيك رو بنويسن
حالا قظاوت با خودتون
در ضمن اگه بازم كسي در مورد موسيقي سنتي مقاله اي يا كمكي خواست من هستم
ممنون از تذكرتون ولي من نفهميدم چه ربطي به اين كه من گفتم داشت؟
در ضمن اينجا ظاهرا تالار گفتگي آزاد است و هركسي ميدونه كه واسه كاري كه اينجا ميكنه پولي بهش نميدن پس صحبت از بدون چشم داشت و بعدش لذتش رو بردن اصلا كار درستي نيست
آقاي من اين گفته شما درست نيست چون من صرفا جهت ياد گيري دارم از اين سايت استفاده ميكنم نه رفع مشكل. گفتم كه كار من موسيقيه و با كامپيوتر تقريبا بيگانه ام از مثالهاي بچه ها هم هر وقت استفاده كردم تشكر هم كردم
از ما گفتن بود حلا شما كه رييسيد و خود دانيد.

silvercover

کاربر متخصص
پاسخ شما در همون دو سوالی که پرسیدم نهفته هست. بدین صورت که وقتی به اون سوالات پاسخ بدی و سعی کنی خودت رو جای کسی که وقت زیادی رو اینجا یا جاهای دیگه صرف کمک و پاسخگویی کنه بذاری متوجه میشی که چرا چنین شده و شما احیانا پاسخ نگرفتی یا ارجاع داده شدی به این مورد که چیزی رو سرچ کنی.

آقا من بازم نگرفتم اصلا چرا اينطور شده
من اصلا حرفي كه زدم در مورد خودم نبود منظور اين بود كه بچه هايي كه تاپيك ميزنن تا شما بزرگواران مشكلاتشون رو حل كنيد موضوع رو درست بنويسن تا من و ديگران هم بدونيم چيه و استفاده كنيم اصلا حرف من ربطي به مشكل خودم نداشت چو بچه ها واقعا لطف كردن و برام جواب گذاشتن و من روي صحبتم با بچه هايي بود كه مثل خودم مشكل داشتن
من منكر زحمات شما يا ديگران نشدم چون كتاب شما بزرگوار رو در مورد mmb خوندم و الحق والانصاف شما كم زحمت نكشيدي شايد من نتونستم منظورم رو درست بگم يا شايد شما از سر عصبانيت اينطوري جواب دادي .
آخرش اينكه روي صحبت من با كسايي بود كه مشكل دارن نه كساني كه رفع مشكل ميكنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا